Jump to content

Moto Zajednica

Tehnicki pregled iskustva

Recommended Posts

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Meni je to ok jer tu imaš izbor i možeš odraditi samo tehnički i dalje sam ganjati birokratiju ako nećeš da platiš uslugu za razliku od drugih stavki gde nemaš izbora i primoran si da platiš koliko ti traže.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 330 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Upravo to, otisao i uradio tehnicki. Zamolio samo da mi pripreme papirologiju. Platio sve kod njih za tehnicki i ostalo i zatim odneo sve u SUP sam. Ostala mi 1k-2k u dzepu i izgubio sam 1h zivota. Ko zaradi vise za to vreme, njemu se isplati da da kes tehnickom i da se ne bakce sa cekanjem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 645 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Bas zbog ovoga nema logike. Nije poenta i nije ovo uvedeno da se bilo ko bakce sa birokratijom, a jos manje da neko dobro zaradjuje na tome. Setimo se registracija i cekanja po ceo dan. Onda je konacno uradjeno nesto pametno i to je funkcionisalo. Cak i kada je tehnicki bio 1.500 dinara. A onda sada kada je tehnicki 4 puta skuplji nas prave majmunima i neko dodatno uzme dobru proviziju za 10 minuta posla. 

 

Tehnicki pregledi i dalje dobijaju procente od osiguranja. Mislim da je 5% sto na mesecnom nivou nije mala cifra. Znaci apsolutno im je u interesu da se komplet registracija obavi preko njih, ali i to je malo.

 

Mislim da ce se sve vise ljudi vremenom vracati u SUP, a onda se vracamo na pocetak zbog bahatosti pojedinaca. A dokle god cutimo i dokle god nam je to logicno, govori vise o nama nego o njima.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Moja žena odvezla sinoć auto na tehnički. Sve u redu, prošao kontrole.

 

Ali, na kraju nije htela da plati jer je cena na tehničkom bila 2500din viša nego ponuda u call centru.

 

I radnici sa tehničkog su zvali call centar i utvrdili da postoji razlika. Ostalo je na tome da će da preslušaju glasovni snimak zakazivanja, pa na osnovu toga da utvrde kolika će cena biti.

 

Meni to liči na sistem, ako prođe prođe, privlače  mušterije nižom ponudom pa kad sve bude gotovo ljudi srećni što su prošli pa se ne bune zbog 20€ skupljeg.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Uhvatili sistem iz marketa, na polici jedna cena a na kasi druga.

U zadnjih mesec dana dva puta mi se ovo vec desilo a da sam slucajno video

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Inače prodavac je obavezan da naplati cenu koja je istaknuta kod proizvoda (umarketu,prodavnici...) samo treba imati volje i vremena pa ako treba i pozvati inspekciju a ko uopšte ima volje za tim...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Oba puta sam im pomenuo i odmah vrate razliku, nije to problem.

Problem je sto je vec ko zna koliko puta to proslo i kod mene i kod drugih ljudi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

98.god Korola juče prošla produženje registracije, iz prve !

Olakšan za 25.400 din...:grr:

Osiguranje četvorka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider
pre 18 minuta, Blaza je napisao:

98.god Korola juče prošla produženje registracije, iz prve !

Olakšan za 25.400 din...:grr:

Osiguranje četvorka...

Kod mene ovakva situacija,vw Lupo 1.7 SDI 2002,23900DIN.Osiguranje 1 , pošto se vodi na suprugu i to joj je prvi auto.Pozvao agenciju koja se bavi prevodom,registracijom...Došli ,uzeli auto,posle sat vratili...Auto mora da bude čist i kompletno ispravan.Kako naplaćuju svoju uslugu ne znam,znam da me manje košta nego da ja vozim na tehniči itd.

Promenio član kwiss
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 311 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Tehnički i rega za Beva 2014. god 17.800 dinara, skinut kofer, ostali nosači i izvađeno led svetlo da me ne bi vraćali, a meni 5 minuta posla. Korektni likovi, Novi Beograd je u pitanju, ako treba kontakt može pp da ne reklamiram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1325 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Koja smo mi beda. Vacare nas za sve, neki poluljudi. Ovde ne mislim samo na tehnicke preglede.

Svi se nekako izbezobrazili.

A secam se nekad, odem na tehnicki, prodjem glat a da nisam pregledao svoj auto. U znak zahvalnosti odnesem litar zestine.

A devojke koje rade tamo kazu dodji veceras  da pijemo.

Nije samo zal za mladost, ni vremena, vec ljudi izgubili nesto vredno...

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 872 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

 

 

A stvarno svi nesto gledaju da oderu.

Treba napraviti kampanju kao za fiskalni račun.

"Ne deri zemljaka sutra ces biti na njegovom mestu "

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3152 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 26 minuta, punisa 16 je napisao:

 

 

A stvarno svi nesto gledaju da oderu.

Treba napraviti kampanju kao za fiskalni račun.

"Ne deri zemljaka sutra ces biti na njegovom mestu "

Nije stvar u dranju, u kinti, već u ponižavanju drugog. Bilo gde da odeš, banka, prodavnica, zdravstvo, opština, bilo koja ustanova, institucija... Na tvoj zahtev, molbu, žalbu... Prvi odgovor je "ne može" bilo da može ili stvarno ne može. I kada se izboriš da može, onda ajd da uradi ali sa milion smicalica. 

I onda tako leče svoje lične psiho probleme. 

Umesto odmah da vidi kako može da se nešto  ubudži i sredi i da na obostrano zadovoljstvo se rastanemo pa ko zna, nekad i ti vratiš "uslugu". 

Ne, ovde uvek prvo đonom. 

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1076 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ja sam imao slično iskustvo na tehničkom. Auto star 25 godina i estetski i mehanički besprekorno ispravan. Svaka sijalica radi, svaki prekidač, sve na svom mestu.

Ona dva nesrećnika se ubiše da nađu nešto samo da me vrate. Umesto da su mi pružili ruku bar zbog posvećenosti. Master pregledač mi je osorno rekao da idem i platim.

Treba da priznamo da smo loši, jako loši... Nevaspitani, pogani, iskompleksirani, zavidni, potkupljivi. 

Nemoj da neko ovo lično shvati, dovoljno je da se osvrnete oko sebe. Primera koliko hoćete.

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Drag Star XVS250

Ja sam super prosao u cetvrtak , doduse poskidao sam sve sto ne treba da bude . Momci su pregledali motor , samo su me pitali za pvu pomoc i to je to .. Sve pohvale za Tehnicki pregled u Kumodraskoj ulici 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1937 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Due   ne treba da ideš nigde,dovoljno je da se okreneš u svom okruženju,bilo komšiluk,bilo radno mesto,samo da saplete,da ti je lošije nego njemu, i kao da te teši.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 872 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Imam pobednika ove nedelje u frustraciji.

Bio sam u Lidlu pre neki dan. 

Ceka lik od 45god 190cm misici bicepsi,tetovaza cela ruka bez prazne koze. Tokom svoje kupovine u Lidlu ne skida Ray Ban. Stao on u red za kasu i sad ja treba da prodjem kroz red jer se red otegao do rafova. Kazem izvinite samo malo,on nista. Nastavim da hodam da bih prosao i naravno pomerim mu malo kolica on me gleda. U fazonu necu da se pomerim ni milimetar ja sam ovde najjaci. Posle ga gledam seda u Passata B8 lubeničara. Prosao sam ja nije nikakav to konflikt ali sta to tera ljude da budu neljudi u svakom segmentu prema svojima,to mi nije jasno.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Motocikl: Dl 650/22
Pre 1 sat, punisa 16 je napisao:

Imam pobednika ove nedelje u frustraciji.

Bio sam u Lidlu pre neki dan. 

Ceka lik od 45god 190cm misici bicepsi,tetovaza cela ruka bez prazne koze. Tokom svoje kupovine u Lidlu ne skida Ray Ban. Stao on u red za kasu i sad ja treba da prodjem kroz red jer se red otegao do rafova. Kazem izvinite samo malo,on nista. Nastavim da hodam da bih prosao i naravno pomerim mu malo kolica on me gleda. U fazonu necu da se pomerim ni milimetar ja sam ovde najjaci. Posle ga gledam seda u Passata B8 lubeničara. Prosao sam ja nije nikakav to konflikt ali sta to tera ljude da budu neljudi u svakom segmentu prema svojima,to mi nije jasno.

Sve više mislim da su krivi mediji,propagiraju nasilje i budale…

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX
On 23.7.2022. at 20:54, kockica55 je napisao:

Ja sam super prosao u cetvrtak , doduse poskidao sam sve sto ne treba da bude . Momci su pregledali motor , samo su me pitali za pvu pomoc i to je to .. Sve pohvale za Tehnicki pregled u Kumodraskoj ulici 

Ako može info koji teh. pregled u Kumodraškoj radi moćore? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Ja sam saznao nedavno da mi je auto kameleon :D

 

Odradim tehnički, sve po redu, zovu momci sa tehničkog "E brate, jel si ti farbao auto možda?" Ja u čudu, auto crn da crnji ne može biti. Ispostavi se da mi je upisana pogrešna boja u saobraćajnu - crvena Astra crne boje :D Šta ću, ja u SUP, nova saobraćajna, još mi se lik na šalteru izdrkava: "Kad je uplaćeno ovo? Nije prošla uplata, dođi sutra". "- Da dođem sutra zbog vašeg propusta? 'oću, al' juče. Čekam nalepnicu, hvala." Lik vidno besan, na sugestiju koleginice samo nastavi da piskara nešto, samo spustio glavu i dobih nalepnicu posle 10 minuta. Klinac neki balavi, saznao sam posle da je neka žena htela da ga iznabada preko šaltera, pa je fino prošla posle... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

To im je neki fetis. Meni za motor upisali crna umesto crvena. Naravno, morao sam da menjam saobracajnu o svom trosku

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja