Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1900 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: piaggio x9 amalfi, triumph tiger 1050

Malopre kolona ispred mene a stari clio 2 mi konstantno u repu skutera, nešto mu smetam iako idem odmah za kolonom. Nailazimo na ležeći i ja idem desno da obidjem, to je ovaj u cliu iskoristio, preleteo ležeći i nabio gas samo da bi me zatvorio. Sad je on tik iza auta koji je bio ispred mene i ja nemam gde. 

 

Propustim ga i na prvom sledećem semaforu obidjem celu kolonu i stanem prvi. Ne razumem taj gnev i bes kod ljudi, šta sam mu ja kriv.

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 422 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: V-Strom DLA 650

Kad ljudi ne razumeju ja se uvek trudim da im objasnim ovako: Zamisli da sam i ja u autu. Zamisli da je svaki motor dodatni auto (realno uglavnom ima po 1 osoba u autu). Ovako ja sada dođem ispred tebe, za par minuta idem dalje ispred i kao da me nikad nije ni bilo. Samo ljubomoru/sujetu na minimum i nema problema :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 897 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

..... ja ga lepo pitam : sta je bilo majmune ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1979 postova
  • Lokacija: Beograd

Uključujem se u Bulevar oslobođenja (u Beogradu) iz sporedne ulice i neka majmunčina na raspalom R-u bez tablice koji je išao iza mene me obilazi jer će on valjda u svojoj glavi brže jer negde žuri valjda.

Video sam ga pa sam stao, inače bi opet morao da krpi plastike i da mi plati krilo na autu 

Stvarno mi nije jasan taj sklop

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1678 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
18 hours ago, Luka9905 said:

Vožnjom malo Yuga malo Touarega imam priliku da uvidim koliko nam je narod iskompleskiran 😁

 

To ne može da se prepriča, to treba doživeti. Yugo = zeleno svetlo da ti nanu naninu, da te seku, da ti sviraju, Touareg = recept da budeš uvek propušten i da ti niko ne svira.

Pa nije bas tako uvek. Zalecu se neki sa nizom klasom automobila, tj. malim autima. Ja vozim crnog Trega sa vazdusnim vesanjem na drugom nivou.

I seku punu, bez razloga prelaze na pravcu u moju traku itd. Srecom sam razuman i pazljiv. 

Ali stvarno pokusavam da shvatim te vozace. Nastradali bi gore nego ja, u slucaju da dodje do direktnog sudara.

Verovatno koriste mobilni, ili neke stimulanse... Svakako bahati.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3347 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 20 minuta, Bor-i-slave je napisao:

Pa nije bas tako uvek. Zalecu se neki sa nizom klasom automobila, tj. malim autima. Ja vozim crnog Trega sa vazdusnim vesanjem na drugom nivou.

I seku punu, bez razloga prelaze na pravcu u moju traku itd. Srecom sam razuman i pazljiv. 

Ali stvarno pokusavam da shvatim te vozace. Nastradali bi gore nego ja, u slucaju da dodje do direktnog sudara.

Verovatno koriste mobilni, ili neke stimulanse... Svakako bahati.

Isti slučaj i kod mene sa Navarom. Još podignuta 5cm. Čak sam i imao žestok sudar sa likom iz sporedne ulice. I bezbroj puta sam zakačio ivičnjak izbegavajući čeoni.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3482 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Ovo za visu klasu auta, mozda bila 2010g, komsija imao 607, isao do grada nesto ga popravljao, ljudi su bukvalno bezali od auta, pustaju te gde god, ma to je bila pesma voziti.

Kakav pocetak dana, vozim glavnim putem i trebam levo, jedino i skretanje, ide auta, stojim da prodje, stoji i on, bez svetala, migavca, gledam gde ce, sta ce, nisa ne pokazuje, zensko za volanom, konj pored nje, gospodja stala u toj raskrsnici, 6 njih je bilo bez svetala, jedan bez kompet svega pozadi, za kraj , idem Bulevarom u MML, lik hoce leve, kako idem tako i on skrece isped mene, stanem i pitam ga gde ce, jel me video, on dize ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja