Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 787 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ovo komotno mogu ovde a i u temu "sta vas je iznerviralo"  ,  kako ide zima i dan biva sve kraci i kraci - neizbezno je voziti po sumraku i mraku. Generalno sam uvek izbegavao nocnu voznju - zbog milion razloga , ali nekad mora i to !

 

FAROVI , pa hebo vas ........ pa jbt jel stvarno moguce da ima toliko tupavih i slepih kod ociju, toliko nezainteresovanih, letargicnih, kurcobolja, bahatih ............ da nisi u stanju dva prednja svetla da ustelujes, da namestis, da VIDIS bolje - NE !!!  U susret ti idu sa rasparom svetla, jedno sija u hladnjak a drugim osvetljava put avionima. Onda se iza tebe zakaci budala sa istim (ili gorim) rasparom i vozi iza tebe jer ti osvetljavas put i sebi i njemu, smanjis brzinu - smanji i on, povecas brzinu(da ga se otreses) - on za tobom - JER BUDALA NEVIDI PUT A MRZI GA DA OTVORI HAUBU ili jos gore , da na dugmic malo spusti farove. Tu se otvara nova kategorija onih koji ugrade ksenone (da bi bolje videli) a nevide nista - pa voze sa ukljucenim dugim svetlima .

Sto je mnogo - mnogo je. Trpis do neke granice.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Mene to isto nervira, pisao sam negde, ima neki kreten svako malo se sretnemo i opalim mu duga i nema sanse da ugasi duga, stalno vozi s dugim, ima i jedan noviji pikap, podigao farove ubi kako sija, od njega sam odustao, bas ima mnogo auta s losim farovima, ima neki klinac a3 stavio sve led sto moze na auto, to ubi kako sija al dzaba kad nema ko to da zaustavi da posalje instant na vandredni tehnički. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1194 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six
23 minutes ago, Grnca said:

FAROVI

Sinoc situacija u naselju, u susret mi ide auto sa upaljenim dugim svetlima reko ajd neka ga procice necu da blicam, fino me zaslepio, a iza njega frajer sa skroz ugasenim svetlima oladio sam se :lol:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 787 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
7 minutes ago, RankoBg87 said:

Mene to isto nervira, pisao sam negde, ima neki kreten svako malo se sretnemo i opalim mu duga i nema sanse da ugasi duga, stalno vozi s dugim, ima i jedan noviji pikap, podigao farove ubi kako sija, od njega sam odustao, bas ima mnogo auta s losim farovima, ima neki klinac a3 stavio sve led sto moze na auto, to ubi kako sija al dzaba kad nema ko to da zaustavi da posalje instant na vandredni tehnički. 

Ja se ozbiljno razmisljam da kupim Ladu Nivu i da na one celicne felne navarim metalne siljke  (kao na Rimskim dvokolicama) i secem i razbijam druge automobile - mehanizam za takve mora da postoji

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 787 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
14 minutes ago, RankoBg87 said:

Mene to isto nervira, pisao sam negde, ima neki kreten svako malo se sretnemo i opalim mu duga i nema sanse da ugasi duga, stalno vozi s dugim, ima i jedan noviji pikap, podigao farove ubi kako sija, od njega sam odustao, bas ima mnogo auta s losim farovima, ima neki klinac a3 stavio sve led sto moze na auto, to ubi kako sija al dzaba kad nema ko to da zaustavi da posalje instant na vandredni tehnički. 

Pa odatle su i dosli takvi, kakav crni vanredni tehnicki - PRESA , odatle se nece vratiti sigurno  !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Nije bas sad za presu, imam 4 auta, starosti od 32 do 13 god i niko mi nikad blicnuo nije, sve moze da se uradi i lepo podesi al narod prosto zabole za to, njemu ne smeta.
Najgora kombinacija na los far kad upale i maglenke, s takvima prosto mora da se uzvrati bahato, drugar ima sleper i kad popali one reflektore na krovu to radi rengen odmah i jos se bune sto si im uzvratio.
Mogu svasta u saobracaju da istrpim al farove ne mogu, letos na motoru susretnem se sa autobusom, vreme koje je bilo potrebno da se radnja izmedju nas dva zavrsi ja sam vozio bukvalno slep, kad smo bili bas blizu poceo sam da kocim i bukvalno stao posto me zaslepeo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1102 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly
Pre sat vremena, RankoBg87 je napisao:

...Najgora kombinacija na los far kad upale i maglenke...

 

Sinoć baš, sumrak ali je grad lepo osvetljen, vozim klinca na trening i u uskoj ulici lik stao kontra okrenut (u mojoj traci, okrenut prema meni) u nekoj od ovih modernih 'soft džip' varijanti, sa upaljenim: farovima, fabričkim maglenkama dole, i aftermkt svetlima na krovu.

Čoveče, dok sam čekao da prođu vozila iz drugog smera mislim da mi je posvetleo kožu za dve nijasnse, oči mi je usrao jedno 20% nepovratno, i ugrejao me po licu i rukama kao sunce... Malom sam stavio ruku preko lica i očiju dok nisam prošao da mi ne povredi dete.

 

Koji to moždani sklop treba da bude da se tako ponaša nikad mi neće biti jasno...

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. CB500X (prethodno '98. Transalp xl600v)

A od nazad se jedva primete, skroz tamna svetla, ili prljavo ili ne rade dobro na nekim. Prava kombinacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Svaki drugi bus ima lose farove. 

Drugar je lud kad vidi los far, stao negde vani parking s kamionom, pauza fazon ceo dan, tu neki nas koji bio iza njega i farovi mu gledaju svaki za sebe, kaze daj namesti to, kaze meni ne smeta, kaze mu jesi normalan smetas drugima, kaze lik mrtav ladan to nije moj problem sto njima smeta a nije ni moj kamion da bi se zajebavao oko toga. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2333 postova
  • Motocikl: Motora bez

A ja u dostavi vozim službeni koji ima farove al ko da nema,ništa živo ne svetli kroz ono žutilo😃

Upalim duga u nekom mraku,kad nema nikog, ono još se manje vidi.

A u rikverc,haha e tu ni zrno ne svetli.Po nekim budzacima ovde po predgradju,iz slepih ulica se isto tako izvlačim,skroz na slepo,na pomoz bog bukvalno.Samo čekam da čujem "tup".

Šta kaže gazda,ma odlični su farovi,šta oćeš?Ručna nema,trap vuče u desno,nešto zviždi,neće u prvu,ispada iz brzina,brisače kad upalim samo gledam kad će da otpadnu:lol:Kočnica hvata tek na patos kad je zabodeš,i onda se sankaš.

Sve je to njemu,to tako treba,ma kralj.

Jedva čekam tehnički redovan,da vidim to čudo,ako ovo prodje tehnički,a mene jebali ko tudjeg za nepostojeći papir na skroz ispravnom vozilu

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Pandeks 1,3 multijet je čudo.

Samo ga strpljivo zagreješ na radnu temperaturu i dobiješ autić "oštar kao košava."

Na leru, prede k'o meče.

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Visa R 50

Jutros me sačeka auto bez tablica, ekipa došla, skinula obe tablice i prošetala dalje, ceh 5400din, pola dana po MUP-u i videćemo da li će neko da zakuca na vrata sa prijavom/kaznom za nešto što se desilo u toku noći. Hvala bogu pa imam kakav-takav snimak sa zgrade pored.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2849 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Cuvaj ti auto, zna se desiti da prvo uzmu table, a posle dodju po auto ukrasti, ne znam zbog cega tako

Послато са 2303CRA44A помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Jesi li dobio, od policije,  zapisnik o prijavi protiv NN počinilaca?

Obavezno obavesti tvoju osiguravajuću kuću.

Ovo je ozbiljna stvar.🥶

 

Promenio član feniks
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 414 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
15 minutes ago, feniks said:

Jesi li dobio, od policije,  zapisnik o prijavi protiv NN počinilaca?

Obavezno obavesti tvoju osiguravajuću kuću.

Ovo je ozbiljna stvar.🥶

 

Kad prijavi kradju,a mora da bi dobio druge,raspisuje se potraga za tablicama

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Visa R 50
42 minutes ago, feniks said:

Jesi li dobio, od policije,  zapisnik o prijavi protiv NN počinilaca?

Obavezno obavesti tvoju osiguravajuću kuću.

Ovo je ozbiljna stvar.🥶

 

Potpisao, dobio i uzeli mi ga pri davanju novih tablica, sreća pa se setio da ga slikam pre toga za svaki slučaj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja