Jump to content

Moto Zajednica

TAG za motore

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
On 1/3/2024 at 6:19 PM, Abi said:

Ja sam letos vozio motor sa tagom i  otprilike nigde nije procitao, nego sam morao da stajem na svakoj naplatnoj i da dajem radnicima tag. BG-NS mi je naplaceno tipa 1000din. Ko mi je kriv kada sam hteo da budem posten.

Od koje ti je kategorije vozila TAG? Moze da ne ocita uredjaj ali u tom slucaju nece ni da podigne ulaznu rampu.Jedino objasnjenje za tu cenu BG-NS moze biti kategorija vozila na koju je uredjaj registrovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Greške se dešavaju, meni je očitan tag i skinut novac sa kartice a da uopšte nisam tog dana ni koristio auto put i tag.
Poslao sam reklamaciju, ispitali slučaj, vrv gledali snimak sa kamere i vratili mi novac na račun posle jedno dve tri nedelje.
Ne sećam se da li su vratili kao neki kredit na tag ili direktno na tekući račun ali su refundirali, bilo pre par godina.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
17 hours ago, zemunac72 said:

Kako je moguce da ti naplate 1000rsd?

To nije tacno. Tag ako ti ne cita,otisla je baterija u njemu i mora da se menja uredjaj. Baterija se ne menja.

Ako je otisla baterija, kako je onda radio kada im dam i nastavio da radi normalno u autu? od 4 naplatne ukupno (tamo i nazad) samo je jednom procitalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
16 hours ago, Patriota said:

Od koje ti je kategorije vozila TAG? Moze da ne ocita uredjaj ali u tom slucaju nece ni da podigne ulaznu rampu.Jedino objasnjenje za tu cenu BG-NS moze biti kategorija vozila na koju je uredjaj registrovan

Ne, nego im nesto zeza. Od auta mi je, a naplaceno mi je jer kada sam prosao Beograd nisam stao da im dam, a podiglo je rampu, verovanto je opet izaslo da je neka greska, samo sto ranije nije podizalo rampu, a ovaj put jeste i zato sam nastavio, tako da pretpostvljam da je ocitalo nesto kao da nisam platio kod Beograda, pa mi je sve sracunalo, ne znam, ali znam koliko mi je skinulo i sta se desavalo i ne preporucujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1510 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Ne mora tag ni na vizir motora da se lepi, izvadim ga iz auta i stavim u dzep jakne kad sam na motoru, lepo ga ocita i tako

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Radi tag na motoru ali plaćaš skuplje putarine, za kategoriju automobila a ne za motocikl.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Meni tag iscitao u kaseti kola. Jedan mi stoji na soferci, a drugi (namenjen motoru) mi stajao u kaseti ali ne u onoj njihovoj kutijici. Nisam ni obracao paznju dok mi nije stiglo na naplatu za oba taga u istoj sekundi. Vrlo korektno su mi vratili pare za jedan tag posle reklamacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja