Jump to content

Moto Zajednica

Koje gume uzeti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Ja sam uzela gume kod dečka iz Kraljeva (KP profil Roba iz uvoza 065/432 32 72), rečeno mi je 220eur set Bridgestone Battlax BT016 Pro 120/70/17 i 180/55/17, dot 2021, tako je i bilo. Stigle su za dve nedelje.

Moja topla preporuka. :takoje:

Promenio član Alexandra995

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Eto ti, a ja Kraljevčanin, preturio pola Srbije i na kraju naručio iz SU. Šta ti je internet globalizacija i reklama, sužava vidike umesto da ih širi.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 3 sati, braca je napisao:

Ljudi, ne želim da reklamiram nikoga ni sa dobrom a ni sa lošom reklamom, zelim samo da podelim sa vama neka moja iskustva, mozda pomognu nekome.

Pred početak prosle sezone rekoh da zamenim zadnju gumu na xj900s koja je bila u losem stanju, u dimenziji 150/70 zr17. Odlučim se da uzmem Mitas touring force, da probam...tu je negde oko 100e, pa ako je loša nek izdrzi jednu sezonu, pa cu zameniti ceo set posto mi je prednja metzeler roadtec z6 bila dobra-skoro nova, tako sam kupio motor.

Pogledam oglase, Šimi moto na kupujem-prodajem, piše cena 11900din, ja pozovem, kaze posalji mi upit na viber, dobijem odgovor da je cena te gume 13200din i da mogu da je nabave za desetak dana. Ja slikam oglas i kazem da su postavili cenu 11900din. Dobijem odgovor da oni imaju na hiljade oglasa i da ne stignu da azuriraju sve cene, poskupelo je u uvozu, korona...trt, mrt. Ja kazem hvala lepo, ne odgovara mi cena. On kaze kupi na drugom mestu ako imas jeftinije...kao garantuje da je kod njega najjeftinije...

To je bilo u neki petak...uvati vikend...u subotu noc ja ukucam u google pretragu mitas touring force...novi sad...izadje kedi vulkanizer, cena gume 10200din... i pise da je imaji na stanju...ja rekoh to je ne azurirana  cena... ali ipak cu da je porucim pa sta bude....svakako ne placam unapred.U ponedeljak pre podne zovu me iz kedija i traze adresu da mi isporuce gumu, ja im kazem da sam cekirao polje da zelim da podignem i platim gumu u radnji i koja je cena pitam...prodavacica mi kaze 10200din :)... i mozete sutra da dodjete po nju i da li zelite da montirate kod nas, ja rekoh zelim samo gumu...:) Odem sutradan...dadose mi gumu...uredno izdadose račun na iznos od 10200din i platih karticom... guma par nedelja stara...znaci nova tura uvoza i nije 13200 kao kod Šimija. :)

 

Jel radi gospodja kratke kose ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS
22 minutes ago, DaliborBP said:

Jel radi gospodja kratke kose ? 

Radi jedna gospodjica i jedna gospodja! E sad kosa? Ne sećam se...mislim da su imale onako neke moderne frizure...i jedna i druga. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer
Pre 8 sati, DaliborBP je napisao:

Jel radi gospodja kratke kose ? 

Dado, jel imaš nešto da podeliš sa BJB zajednicom? :kafa:

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 14 sati, DraganNS je napisao:

Dado, jel imaš nešto da podeliš sa BJB zajednicom? :kafa:

 

Hehe... ne drug,nego kod Cede u Kediju radi jedna zena ,50tih godina,Silvana...Radili smo zajedno prodaju guma. Ona je bas dobar strucnjak iako je zena. Druga mladja je cerka od vlasnika. :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Danas poslao upit PILOT SPORT-u za prednju gumu Pirelli GT II 120/70-17, kod njih je 22.200 din. Skupo brate:wacko: Jel zna neko gde su povoljnije? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 2 minuta, DraganNS je napisao:

Danas poslao upit PILOT SPORT-u za prednju gumu Pirelli GT II 120/70-17, kod njih je 22.200 din. Skupo brate:wacko: Jel zna neko gde su povoljnije? 

Pošalji mail Plattneru

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS
21 hours ago, Jovan Ristic said:

Pošalji mail Plattneru

 

290e sad sam zvao u xmoto, isporuka za nedelju dana.

Promenio član braca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS
21 hours ago, DraganNS said:

Danas poslao upit PILOT SPORT-u za prednju gumu Pirelli GT II 120/70-17, kod njih je 22.200 din. Skupo brate:wacko: Jel zna neko gde su povoljnije? 

290e u xmoto set 180 i 120

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 181 postova
  • Lokacija: Selevac
  • Motocikl: F800GS

Kolege, planiram da uzmem gume za moj FZ6 S1 model.. prednju moram obavezno, celava je ko Saban Saulic sto je bio celav.. Zadnju ako bude visak para, ali i nju bi zamenio.. koje gume mi preporucujete, i gde uzeti.. idem redovno za Bosnu pa ako je tamo jeftinije, mogao bi i tamo da uzmem. Nisam neki agresivac da ga obaram po krivinkama, tako da moze i neka srednja klasa, u sustini poslusacu savet iskusnijih kolega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4405 postova
7 minutes ago, Vitez Koja said:

Kolege, planiram da uzmem gume za moj FZ6 S1 model.. prednju moram obavezno, celava je ko Saban Saulic sto je bio celav.. Zadnju ako bude visak para, ali i nju bi zamenio.. koje gume mi preporucujete, i gde uzeti.. idem redovno za Bosnu pa ako je tamo jeftinije, mogao bi i tamo da uzmem. Nisam neki agresivac da ga obaram po krivinkama, tako da moze i neka srednja klasa, u sustini poslusacu savet iskusnijih kolega

Pogledaj Mitas Sport Force+ ako hoces jeftinije. Ako ne stedis ja bih uvek isao na Pirelli i Michelin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS
1 hour ago, BaneZ said:

Koji model pirelli-a?

Angel II GT 290e, a mišelin Road 5 265e

Promenio član braca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Pa kako neko ranije pomenu da je u Bosni michelin pr 5 450 evra, ove cene super zvuče.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 10 sati, BaneZ je napisao:

Pa kako neko ranije pomenu da je u Bosni michelin pr 5 450 evra, ove cene super zvuče.

Tesko da kostaju toliko, pre ce biti da je cena u KM a to mu dodje upola od 450e.

 

Pre 2 sati, Vitez Koja je napisao:

@Motorcyclist hvala, sta mi predlazes gde ih uzeti? Kod nas, u Bosni ili mozda da iscimam druga u Becu da mi naruci? 

Kad vec imas mogucnost, Bec je dobra opcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

@Satelis Siguran sam da sam ovde negde pročitao da je neko kontaktirao Uglja iz BN i da mu je on dao tu cenu. Sećam se zbog iznosa od 910 KM-a. Sad ne mogu da pronadjem taj post. I meni je delovalo totalno nenormalno, ali u svom ovom ludilu oko cena sve je moguće. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja