Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7941
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Sačekaj još malo da se pojavi Yamaha R9, to bi trebalo da bude pun pogodak, ako je ekipa iz Iwate naučila nešto iz avanture sa R7.
  2. Nebi se slozio da je R7 promasaj , ali velika cena i mala snaga mu definitivno ne idu u prilog, mogli su bar 80-90 konja da izvuku iz te masine. Kapa dole Kawasakiju za ovaj potez, oni su uvek polagali nade u male jurilice, dugo vremena jedina nova sportska 250-ka koju si mogao da kupis je bila dvocilindricna Ninja 250, posle je sve pocelo da dolazi na svoje mesto, porasla je na 300ccm, pa na 400ccm, i evo sad 400 sa 4 cilindra, vracaju se na stari put, ja sam oduvek govorio da je taj period sa sportskim jednocilindrasima i dvocilindrasima male zapremine prolazna stvar i da ce se ponovo vratiti 4-cilidrasi, bilo je samo pitanje vremena.
  3. Necu nista da diram, samo cu da dodam
  4. Ko što rekoše Marko05 i NFS malo toga se dešava do 5-6 hiljada obrtaja, a posle Fazer pokaže zube, Bandit je življi na nižim obrtajima, a Fazer kontra, na višim obrtajima, Mogu reći da je Thundercat koji sam imao bolji u svim režimima od Fazera, zato mi donekle žao što nisam uzeo starijeg Fazera 2001-2003 god. koji ima Thundercat mašinu, al reko aj da se prešaltam u 21.vek da pređem na ubrizgavanje
  5. Videću, ako se ne uspem navići, staviću analogni, vać sam našo u Luisu, analogni obrtomer + ima displej za voltmetar, savršeno 2u1
  6. @Marko05 prvi utisak je da je u odnosu na Bandita osetno lakši, povozniji, lakše se obara u krivini, življi na višim obrtajima... kočnice ništa spektakularno, rade poso, digitalni km sat mi je ok, podneću, ali obrtomer je sranje teško ne vidi se ništa, i jako mi fali analogni obrtomer, kontam da ugradim neki univerzalni analogni obrtomer. @N.F.S. mašinica lepo prede, sem topa ništa se ne čuje, kao čika Kure-tov BMW
  7. Pa sad, nije ni najlepsi ni najskuplji, zlatna sredina
  8. @gebee&co Kako to mislis najskuplji?
  9. Ima slika u temi "Nasi ljubimci"
  10. A šta ću, jedan je život a puno je motora...
  11. Napuštam sektu, otišao Bandit, stigao Fazer
  12. To se zove "lancobran".
  13. Bar neće morati da brinu o gumama na sprint trci, kontam da će biti klanje
  14. Ima Honda u spotu, crveni VFR 750 rc36
  15. Vazdusni filter kad je menjan?
  16. Ne, ali sve može da se ubudži, bolje i to nego da nemaš blatobran uopšte.
  17. Dobro nam došao
  18. Jbg XJR otkida kada ima gomilu obrtnog momenta na niskim obrtajima, 1300ccm bato Tebi treba neka 600-750ccm mašinica, koja podivlja tek na 7-8000 obrtaja, a ispod toga je ko mackica, laganica.
  19. Što mu ne turiš vetrobran, jes da uružni motor, ali pomaže, bolje išta nego ništa.
  20. Dobro nam dosao
  21. 100 eura za razvodni lanac jos pogotovo za BMW mi je ok cena, ne verujem da ces naci za mnogo manje para, za Japance su bili 70-80eur ako dobro znam
  22. @DjileNS ne moze jeftinije od ovog
  23. Jedan lep restomod Yamahe TRX 850
  24. Pa uglavnom tako biva, ko uzme "broj jedan" ne uspe da odbrani titulu, Lorenzo, Stoner, Schwantz, Criville, Gardner...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja