Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7941
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Vožnja motora na -10 je traženje đavola, grip nikakav, klizavo u pm, i jebeno hladno, kako to nekom može biti uživanje to mi nikad neće biti jasno... Razumem da nas ima svakakvih, ali ono je žešći mazohizam
  2. Ako ti engleski jezik nije problem, idi na youtube kanal "Delboy's garage" tamo imaš gomilu klipova o sitnijim prostijim popravkama i uopšteno servis i održavanje motora koje možeš sam da uradiš.
  3. Ovde pod hitno skinuti volan i staviti heble, i još hitnije skinuti onaj zadnji blatobran/nosač tablice, to mi je ubitačno ružno kad je montirano na viljušci umesto na repu Inače lep motor
  4. Slažem se, katastrofalno izgleda taj zadnji kraj, skroz neproporcionalno izgleda, prekratak, i onda mu natakarili taj dugačak horizontalni blatobran fuj....
  5. Suzuki Katana sa Bandit 1200 mašinom, GSXR 1100 vešanje i kočnice.
  6. Realno svi GSXR-ovi pre Srad-a imaju tu šasiju sa grbom
  7. Uskoro Moto Morini X-Cape 1200
  8. Evo par slika koje sam uslikao na moto susretu u Bačkoj Topoli pre jedno 7-8 godina, biće ti zanimljive, Suzuki Bandit 1200s sa motivima Če Gevare
  9. Dobro nam došao košija Retko opširno predstavljanje
  10. Koji god uzmes neces pogresiti, dobre su to masinice, gledaj da uzmes onog koji bude u boljem stanju.
  11. Moj je klasika fabrika, nalepnice na rezervoaru lakirane, ostatak njet. Kontam da to rade zato što rezervoar trpi najviše trljanja od strane vozača, tu se meću tank torbe, odlažu kacige, rukavice, pivo...
  12. Koliko sam skontao, fabrike najčešće samo na rezervoaru rade nalepnice pa lak, ostatak je uglavnom obrnut redosled.
  13. Pobrkali su lončiće, al bukvalno
  14. 400ccm je najmanja kubikaža s kojom sam putovao, u pitanju je bio Suzuki RF400R-59 konja, potom 500ccm sa Hondom CB500-58 konja, i to je neki minimum bar što se mene tiče, pogotovo ako se vozi sa suvozačem, ispod toga nebi išao.
  15. Lik ubacio masinu od Bandita 1250 u maleni kombi
  16. A nekad se ženske lepile na mene, sad ne znam dal zbog CBR-a il zato što sam faca?
  17. I mi konja za trku imamo, od pre nekih 15-ak godina, al sam bio mršav bokte...
  18. Nosim neki najjeftiniji model Airoh kacige, nije neki top brend ali bar znam da je original krštena kaciga, i bolje to nego glumiti neko ludilo i raskoš sa "agv" fuš govnetom sa alija... To je kao kad na stojadina nalepiš nalepnicu "Ferarri"...
  19. Zajebite te kineske kacige, sa glavom se ne igrajte, bolje kupiti neku originalnu očuvanu polovnu nego to smeće fušersko.
  20. @Marko05 de ćeš bre na malog 650 Stromića posle Fazera? Smoriće te brzo, bolje litru uzmi.
  21. Realno, trebalo bi spojiti teme sa 600-1200 u jednu temu, i 650-1250 u drugu temu, to bi bilo optimalno, da se razdvoji era karburatora i ubrizgavanja A sama kubikaža 650 ili 1250 nije toliko bitna jer oba i dalje dele dosta delova što se šasije tiče.
  22. Al ne mogu da verujem da su ostavili isti auspuh i na Transalpu i na Hornetu
  23. Trolujemo al za medalju
  24. Gde su dva, tu je i treći...
  25. Preporučujem kolegi @Wolfman82 da pročita temu na linku, to je zajednička tema za Kawasakijeve 500cc dvocilindraše ER-5 i GPZ500, ima korisnih informacija.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja