Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ja licno kod njega ne bi nista uzeo, klasican trgovac, zamaze za prodaju. Video i cuo svasta o njemu. Iz Su sam tako da ga ne bih preporucio. Al bar prizna da ne zna sta mu stize pa licka, mada mislim da jako dobro zna sta mu stize

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1390 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ne zna sta mu stize, a zna da smanji kilometrazu. 13.000 km za 10 sezona. Italijan prelazio 1.300km po sezoni? A 'talijani ne silaze sa skutera. To im glavno prevozno sredstvo. 

 

Onda ja mog sa 72.000 mogu samo da sanjam da prodam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ja prodao Libertija 125 sa tom km...bio u boljem stanju nego kad sam ga kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Medley 125 2022

Hvala puno kolege. Odustajem od gledanja ovog primerka definitivno. 

 

Kakvo je mišljenje o Carnaby 200, 2007. godište? Ima jedan na PA, u Novom Sadu. Nisam ništa specijalno uspeo da nađem na forumu o tom modelu. Neko je i otvorio temu ali za model 250ie, a na temi nije dobio nikakav odgovor (iako verujem da mi puno ne bi značio s obzirom da je druga mašina u pitanju).

Kakav je što se tiče dugovečnosti, cene održavanja, potrošnje?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3212 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Carnaby je valjda isto što i Beverly, sa ravnim podom. Taj 200 je mislim karburator verzija, pa nije za preporuku u sadašnjem trenutku.

A inače, što se tiče dugovečnosti, Triger iz Mućki je to lepo opisao -"Imam istu metlu već 20 godina, samo sam 5 puta menjao dršku, a 10 puta četku" Slično važi i za skutere :)

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1617 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
On 7.6.2022. at 22:33, drmilan_ je napisao:

Ja licno kod njega ne bi nista uzeo, klasican trgovac, zamaze za prodaju. Video i cuo svasta o njemu. Iz Su sam tako da ga ne bih preporucio. Al bar prizna da ne zna sta mu stize pa licka, mada mislim da jako dobro zna sta mu stize

Znaju oni svi jako dobro sta biraju i uzimaju... Pa nije to garderoba pa u dzaku pa sta se izvuce. Retko je danas postenih prodavaca. Udjite na mobile.de i ebay ,pa jefitniji motori u Srb iz uvoza nego ovde sto prodaju. Kako ? Pa tako sto ovde kupe sa velikom km,neispravne i onda malo srede ,smanje km i prodaju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Krsteni bev napolju je ista cena kao i kod nas, a oni to sve uzimaju za bagatelu, mozes misliti kako onda tamo izgledaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Pozdrav ljudi , kupujem prvi skuter i voleo bih da to bude beverly, nabasao sam na ovaj oglas.U principu ne znam ništa o rizicima u smislu kvarova kod konkretnog modela, niti znam kako da prepoznam potencijalne probleme i na šta da obratim pažnju.Da li neko nešto zna konkretno o ovom primerku i šta generalno mislite o ovoj ponudi i kompletnoj "slici"oglasa ? Unapred hvala na mišljenju i vremenu

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Piaggio Beverly, 2015. godište, Scooter, vozilo prešlo 13000 km, Beograd. Cena 3.100 € - Motori -...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 14 sati, Džim Džarmuš je napisao:

Pozdrav ljudi , kupujem prvi skuter i voleo bih da to bude beverly, nabasao sam na ovaj oglas.U principu ne znam ništa o rizicima u smislu kvarova kod konkretnog modela, niti znam kako da prepoznam potencijalne probleme i na šta da obratim pažnju.Da li neko nešto zna konkretno o ovom primerku i šta generalno mislite o ovoj ponudi i kompletnoj "slici"oglasa ? Unapred hvala na mišljenju i vremenu

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Piaggio Beverly, 2015. godište, Scooter, vozilo prešlo 13000 km, Beograd. Cena 3.100 € - Motori -...

 

Taj je sav izguljen i izubijan...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
pre 8 minuta, drmilan_ je napisao:

Kako da vam kazem, kupio sam beva 250  :D 

F1873137-F9-ED-43-DD-843-F-E16-E2-D20-C4

Beverly naked ?

:)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

U procesu je sklapanja. Ide novo sediste ne to pocepano, radi se servis, cisti se karb, gume su nove, stize mi nov vizir od ivana. Kad ga doteram kuci skidam mu rep i plastike gde se noge drze, i ono oko sata pa smirglanje i farbanje bumper sprejem. I rega i teraj miki

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 873 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Pa za koliko si ga uzeo kad imaš rezon sve to da odradiš da dođe na normalnu cifru? 500€? Msm znam po sebi, ja sam tako Xciting u tom momentu platio 1100€ bio za generalnu, ma rešiću ga za 500€ max i imam nov skuter za 1500. Malo sutra...samo delovi oko 600-700 ne sećam se tačno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ma ovom nista ne fali, radi reda je rastavljen skroz da se sve isproverava. Taj stoji kod drugara (majstora) vec par meseci tako, cekao mene da prodam afriku i uzmem ga. Gde su ga oni uzeli nisam pitao. Znam da je bio hladnjak za zamenu, a oni su sve ostalo od potrosnih delova promenili, imaju dil sa gavrom uvek, jer im tera sve motore, pa su nabavili sediste preko njega i hladnjak, jedino meni ostaje da kupim vizir i da ga reg.

 

Znamo se ceo zivot pa je zato tako sve ispalo, tako da dobijam sredjeno skuterce za dobre pare, ne mnogo manje nego sto se krecu na oglasima...

 

al znam da ovo necu prodavati dok mi ne bude ne daj boze za leba trebalo. Pozicija kako se sedi mi u potpunosti odgovara. Jedva cekam kraj nedelje da ga sklopimo pa da ga poteram :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
22 minutes ago, Borkosan said:

Napravi neku temu oko sklapanja, bice interesantno


Sent from my iPhone using Tapatalk

Htedoh, ali.. bice sredjivan svaki dan popodne, a ja sam ove nedelje svaki dan popodne ili ceo dan. Tako da ce drugar sam da ga sastavi, eventualno ako ne stigne do nedelje onda cu u nedelju sa njim. Al rastavicu ga ja posle opet da vidim sta tamo unutra ima :D otvoricu mozda temu beverly 250. Posto ima tema al 250ie, ne ovaj stariji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Razmišljam u sebi da prodam beva 250i iz 2006 god u skroz perfeknom stanju sa pravih 20000 km :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
6 minutes ago, Goran1982 said:

Razmišljam u sebi da prodam beva 250i iz 2006 god u skroz perfeknom stanju sa pravih 20000 km :stabre:

Javi mi se u pm ako bi hteo, imam mozda kupca. Najbolji drugar trazi sokocalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Piaggio beverly, 2006. godište, Scooter, vozilo prešlo 19500 km, Niš. Cena 2.350 € - Motori - Polovni...

Evo ga Beverly 250i iz 2006 god prelepo očuvan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 384 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Da se prebacim ovde. Na temi o Yamaha NMAX 125 smo odlutali od teme i krenuli da diskutujemo moje prebacivanje sa Kymco Agility 16+ 50cc 2T (koji je kupljen pre 2 nedelje) na nesto ozbiljnije. 

U igri su bili NMAX i PCX ali smo u prici otvorili vrata pakla i sada sam isao da pogledam Vespu GTS 300 ali mislim da nije bas u sjajnom stanju. Ima tragova padanja. Mozda gresim, ali me nije kupila. 

Zato me je kupila Vespa GTS 300 kao takva :D bas mi se svidja

 

image.thumb.png.64adccccd5fd0cbdc938f89bb9c745fb.png

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Vespa GTS 300 Hpe Touring, 2019. godište, Scooter, vozilo prešlo 21500 km, Beograd. Cena 4.300 € - Motori - Polovni Automobili
Promenio član VladoGrcic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja