Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

I mi se provozali u Nedelju. Kolege iz Vršca ako se prepoznaju nek se jave



Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1317 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 13 minuta, the_doctor je napisao:

Put od sreće do tuge je kratak.

Gornja slika i sat vremena kasnije .....

 

 

 

20220408-184511.jpg

Шта би?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 2 sati, the_doctor je napisao:

Put od sreće do tuge je kratak.

Gornja slika i sat vremena kasnije .....

 

 

 

20220408-184511.jpg

Nadam se da si ok, imas snage i volje slike da postavljas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 722 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Krenuo u vožnju nakon posla. Do sela, do tazbine, laganini ka kući, ka Bg. Vožnja 50ak na sat u tom trenutku, u daljini Golf II stoji pored puta. Dva točka na putu, dva pored istog, ne pomera se.

Gledam ga i prilazim, i u poslednjem trenutku auto kreće, namotanog volana, bez migavca, zatvara obe trake sa idejom da se parkira na ćupriju sa druge strane puta. Bežao sam levo koliko sam mogao, kočenje nije bila opcija, okrenuo me i bacio u kanal.

Epilog:

Desna podlaktica, rame, grudni koš (boli), odrana butina, podkolenica krvava, stopalo natečeno, peta takodje. Krećem se, uz bolove. Ostao sam zaglavljen izmedju motora i kanala. Opremu imao kompletnu: kaciga naravno, jakna, rukavice, pojas, pantalone, obuća. Ne smem ni da zamislim kako bi prošao bez nje, obzirom da sam kolenom udario u krilo. Ćošak njegove haube mi je usekao rezervoar, moja butina je bila tri prsta dalje. 

Nakon pada od jesenas, pun opreza i straha, vozio sam preoprezno, ali sam se našao i pored svega u bezizlaznoj situaciji.

 

Problemi tek kreću, stari me nije uopšte video, nit je gledao, pohvalio se da ni ne čuje jer sam svirao kao lud, i kao epilog auto mu nije namerno registrovan već dva meseca. 

Dva pada u kratkom periodu...slomljenog sam duha skroz.

 

Motor onako: oba fara pukla, tabla izvaljena, plastikarije sa prednjeg oklopa, rezervoar, hladnjak visi na crevima. Sutra ću se detaljnije pozabaviti njime. Dobra stvar je što je pao, a i ja sa njim, u skoro kopanu zemlju koja je bila prilično mekana.

 

Ako je neko isčitao celo ovo moje pisanije, evo i koja slika:

 

20220408-184551.jpg 20220408-191340.jpg 20220408-200128.jpg 20220408-200133.jpg
20220408_184551

20220408

  • Tužan 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

@the_doctor  zamoli admine da ti prethodni post prebace u posebnu temu u podforum "Motorcyclists On The Road". Već će se javiti neko da ti da valjan savet kako da se nosiš sa situacijom i kako da naplatiš štetu (pretpostavljam da si zvao policiju na uviđaj).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2915 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@the_doctor Jbt. kakav užas. Baš mi je žao, ako je za utehu sledi ti lepa otšteta iz garantnog fond za osiguranje bez obzira što nije bio osiguran. Advokat treba da se angažuje

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 9 sati, the_doctor je napisao:

Krenuo u vožnju nakon posla. Do sela, do tazbine, laganini ka kući, ka Bg. Vožnja 50ak na sat u tom trenutku, u daljini Golf II stoji pored puta. Dva točka na putu, dva pored istog, ne pomera se.

Gledam ga i prilazim, i u poslednjem trenutku auto kreće, namotanog volana, bez migavca, zatvara obe trake sa idejom da se parkira na ćupriju sa druge strane puta. Bežao sam levo koliko sam mogao, kočenje nije bila opcija, okrenuo me i bacio u kanal.

Epilog:

Desna podlaktica, rame, grudni koš (boli), odrana butina, podkolenica krvava, stopalo natečeno, peta takodje. Krećem se, uz bolove. Ostao sam zaglavljen izmedju motora i kanala. Opremu imao kompletnu: kaciga naravno, jakna, rukavice, pojas, pantalone, obuća. Ne smem ni da zamislim kako bi prošao bez nje, obzirom da sam kolenom udario u krilo. Ćošak njegove haube mi je usekao rezervoar, moja butina je bila tri prsta dalje. 

Nakon pada od jesenas, pun opreza i straha, vozio sam preoprezno, ali sam se našao i pored svega u bezizlaznoj situaciji.

 

Problemi tek kreću, stari me nije uopšte video, nit je gledao, pohvalio se da ni ne čuje jer sam svirao kao lud, i kao epilog auto mu nije namerno registrovan već dva meseca. 

Dva pada u kratkom periodu...slomljenog sam duha skroz.

 

Motor onako: oba fara pukla, tabla izvaljena, plastikarije sa prednjeg oklopa, rezervoar, hladnjak visi na crevima. Sutra ću se detaljnije pozabaviti njime. Dobra stvar je što je pao, a i ja sa njim, u skoro kopanu zemlju koja je bila prilično mekana.

 

Ako je neko isčitao celo ovo moje pisanije, evo i koja slika:

 

20220408-184551.jpg 20220408-191340.jpg 20220408-200128.jpg 20220408-200133.jpg
20220408_184551

20220408

Glava na ramenima, to je bitno. Sto kaze Bane, advokat pa dalje. Voznja na dva tocka uvek nosi rizik a mi svi koji vozimo nekad i zaboravimo na to. Idi snimaj grudni kos. Sto brzi oporavak fizicki i psihicki.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8-SA
Pre 9 sati, the_doctor je napisao:

Krenuo u vožnju nakon posla. Do sela, do tazbine, laganini ka kući, ka Bg. Vožnja 50ak na sat u tom trenutku, u daljini Golf II stoji pored puta. Dva točka na putu, dva pored istog, ne pomera se.

Gledam ga i prilazim, i u poslednjem trenutku auto kreće, namotanog volana, bez migavca, zatvara obe trake sa idejom da se parkira na ćupriju sa druge strane puta. Bežao sam levo koliko sam mogao, kočenje nije bila opcija, okrenuo me i bacio u kanal.

Epilog:

Desna podlaktica, rame, grudni koš (boli), odrana butina, podkolenica krvava, stopalo natečeno, peta takodje. Krećem se, uz bolove. Ostao sam zaglavljen izmedju motora i kanala. Opremu imao kompletnu: kaciga naravno, jakna, rukavice, pojas, pantalone, obuća. Ne smem ni da zamislim kako bi prošao bez nje, obzirom da sam kolenom udario u krilo. Ćošak njegove haube mi je usekao rezervoar, moja butina je bila tri prsta dalje. 

Nakon pada od jesenas, pun opreza i straha, vozio sam preoprezno, ali sam se našao i pored svega u bezizlaznoj situaciji.

 

Problemi tek kreću, stari me nije uopšte video, nit je gledao, pohvalio se da ni ne čuje jer sam svirao kao lud, i kao epilog auto mu nije namerno registrovan već dva meseca. 

Dva pada u kratkom periodu...slomljenog sam duha skroz.

 

Motor onako: oba fara pukla, tabla izvaljena, plastikarije sa prednjeg oklopa, rezervoar, hladnjak visi na crevima. Sutra ću se detaljnije pozabaviti njime. Dobra stvar je što je pao, a i ja sa njim, u skoro kopanu zemlju koja je bila prilično mekana.

 

Ako je neko isčitao celo ovo moje pisanije, evo i koja slika:

 

20220408-184551.jpg 20220408-191340.jpg 20220408-200128.jpg 20220408-200133.jpg
20220408_184551

20220408

Bas mi je krivo.. kakvih debila ima na ulici jbt. Nadam se da ces se brzo oporaviti i da ces srediti masinu. Ako si zvao policiju da napravi uvidjaj, sve to mozes posle da nadoknadis od njega, za stetu i povrede.

 

Nadam se da se vidjamo po kraju uskoro komsija. :cirka1:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2915 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

За наук другима....камера је закон. Снимљен удес у коме је учествовао друга и трактор. Добио лепу одштету, а починилац три године условно на годину дана. Смешна инвестиција, а злата вреди

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1836 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660
Pre 11 sati, the_doctor je napisao:

Krenuo u vožnju nakon posla. Do sela, do tazbine, laganini ka kući, ka Bg. Vožnja 50ak na sat u tom trenutku, u daljini Golf II stoji pored puta. Dva točka na putu, dva pored istog, ne pomera se...

Možda ti sada tako ne deluje, ali ti si ovde prošao odlično. Odšetati posle bliskog susreta sa kolima je premija :takoje:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1829 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel bila policija?

 

Idi obavezno kod doktora na pregled i čuvaj dokumentaciju.

Treba da vidiš šta ti je sa zdravljem, a šteta može da se nadoknadi bez obzira što nije registrovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja