Jump to content

Moto Zajednica

keeway superlight

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Xt 660 R

Vidim da dosta ljudi ovde nema dovoljno informacija o svom mezimcu. Ako treba nešto pišite slobodno u inbox. Iskopala sam nekoliko uputstva, nikad nije porblem da se pogleda i prosledi informacija :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Не, нису им величине свима исте. Највећа фора и јесте да потрефиш најбољи акумулатпр који можеш, а да може да се смести у батери-боксу на мотору.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Vaki akumulator neće moći da stane bez prerade kutije u koju se ubacuje, najbolje je kako Zorge reče da premeriš dimenzije akumulatora i tražiš po njima. Ja sam banner od 9ah jedva ugurao bez grunfovanja nosača, dok je Danijels za kiseliski (sličan ovome sa gornjeg linka) morao da prepravlja nosač, tj da produbi i spusti kutiju niže

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Evo ja promjenio ulje(opet) i sad opet novi problem,da ga tako nazovem.

Šaraf kojim se otpušta ulje mrvicu slini,možda milimetar ulja onako jedva neprimjetno.Dali da zanemarim?

Bojim se zatezat da nebi slomio šaraf ili da nebi navoj preskočio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Ubaci bakarnu sajbnu ispod srafa, pre zatezanja sajbnu zagrej plamenom da omekša pa onda zategni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Vaki akumulator neće moći da stane bez prerade kutije u koju se ubacuje, najbolje je kako Zorge reče da premeriš dimenzije akumulatora i tražiš po njima. Ja sam banner od 9ah jedva ugurao bez grunfovanja nosača, dok je Danijels za kiseliski (sličan ovome sa gornjeg linka) morao da prepravlja nosač, tj da produbi i spusti kutiju niže

 

Evo nadjoh neki banner isto od 9ah, na papiru staje jedva... će da vidimo danas kako će da prođe praksa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

samo da se javim da sam postao drug clan bande :takoje: Nemam jos pitanja tek sam uzeo motor od mikice sa foruma. Presao je 25,000km realna kilometraz 2004god, inace je u dobrom stanju i odradjen servis :takoje: Drugar ima isti i presao covek 75,000km sa njim jos nije otvorio mashinu, obisao celu jugu, planiram za Herceg Novi u septembru, zdravlje od Boga. Svakako cu pisati o tome. Kolika je bila najdalja destinacija na kojoj ste bili sa vasim motorima :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Dobro nam došao, sve što te zanima pitaj, mislim da smo već apsorvirali spartanca i tu sm ako nešto ustreba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Ubaci bakarnu sajbnu ispod srafa, pre zatezanja sajbnu zagrej plamenom da omekša pa onda zategni

 

 

Ma još sam mrvicu pritegnuo i sad je ok :takoje:

 

Ima još jedna stvar koja me zanima jer nisam kupio nov motor nego rabljen a to je dali capica od motora mora da se automatski vraća ili ne?

Zna se desit da krenem sa otpuštenom capicom i onda frcaju iskre :)

 

Btw Rade dobrodošao i pun o sretnih km želim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

hvala svima NA DOBRODOSLICI :takoje:

 

Imam akumulator koji je mnogo slabiji od onog koji mi je potreban, moram to hitno da promenim, jel mogu imati neke posledice ako vozzim sa njim :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

sad je na njemu fabricka guma 130/90/r15 sta mislite koliku najsiru gumu mogu da stavim, mnogo lepo izgleda sa sirokom gumom, razmisljam 150 ili 160/60/r15 cak da stavim :zbunjen: da li bi moglo :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

drugari jeste probali da posaljete regler kod joske on to covek radi svecki i kad ga uradi vise nikad nema problema i da bude za dz popravi, covek je ljudina :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Pricao sam ja sa Arakisom on i Joska se druze i rade zajedno i Joska ne pravi reglere koji nama odgovaraju. Hteo sam i ja njegov regler da ugradim ali nista od toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Superlight 150

Zdravo, i ja vozim spartanca od 2006 godine 21 000 predjeno za sad, bilo je dosta sitnica koje su se dale resiti, prepoznao sam se u vise vasih problema :) ali desio mi se jedan peh, merac nivoa ulja je od plastike i prilikom proveravanja nivoa ulja video sam da je pukao i upao. jedan majstor mi je rekao da nece biti problem da stoji u masini ali ja sad ne znam koliko imam ulja niti dali motor slucajno vise trosi ulja, gde mogu nabaviti taj deo? :) inace nabavljao sam lanac i lancanike iz BG-a jer vise u Novom Sadu nemaju servis.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Evo ti broj telefona decka preko kojeg sam ja narucivao sve za keewaya.

On je neki glavni i odgovorni za keeway za Srbiju. Sve sto izadje iz magacina on odobri.

 

Nemanja

 

063/104-50-21

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Zdravo, i ja vozim spartanca od 2006 godine 21 000 predjeno za sad, bilo je dosta sitnica koje su se dale resiti, prepoznao sam se u vise vasih problema :) ali desio mi se jedan peh, merac nivoa ulja je od plastike i prilikom proveravanja nivoa ulja video sam da je pukao i upao. jedan majstor mi je rekao da nece biti problem da stoji u masini ali ja sad ne znam koliko imam ulja niti dali motor slucajno vise trosi ulja, gde mogu nabaviti taj deo? :) inace nabavljao sam lanac i lancanike iz BG-a jer vise u Novom Sadu nemaju servis.

Pozdrav

Pa zar nemas ono prozorce gde je ucrtan nivo ulja(sa desne strane na agregatu) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

drugari zasto mi se dogadja da kad opteretim malo masinu obrtajima vuce kurblu prema dole (jedini smer u kojem moze kurbla da se krece)???

 

Ne znam za vas ali moj motor 5 i pun gas na pravcu muke zive da dodje do 80km/h :zbunjen: sa curom ne smem ni da sanjam da ce stici do 80, jel to normalno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

@Rade

Jel to tako oduvek ili ne (mislim na brzinu)?

Probaj da promenis ulje, ako nisi skoro i promeni pumpu na kojoj sipas gorivo. Nasim motorima sitnice mnogo znace, a i nama sa njima i na njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Pa ne bas :) ja bez problema navucem 80 na 125ci ali nisam nikada isao preko toga jer pocne mnogo da tandrce nesretnik :D

 

A sto se tandrcanja tice i sitnih vibracija jednocilindrasa, da li ste radili na tome da ih se resite ili barem da ih smanjite?

Kakva su vasa iskustva?

Meni se javljaju preko 70-80km/h i mislim da je glavni problem zato sto je jednocilindras i zato sto je masina direkto pricvrscena za ram bez ikakvih selen blokova, gumica... Probao sam da stavim gumice gde god moze, ali nista. Jedini pomak sam primetio kad sipam kvalitetnije gorivo, onda nisu vibracije tako izrazene... ali ih opet ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja