Jump to content

Moto Zajednica

keeway superlight

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Ako ti je ostao citav taj deo sto si isekao sa zadnjeg branika mozes da ga iskoristis.Okrenes postojecu stop lampu naopako i usrafis je vislje,pa zatim taj deo sto je ostao od branika stavis da prekrije stopaljku i dobijes izgled kao kod Viraga.I prednji branik moze lepo da se skkrati i sa strane a i po duzini. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

@Rade

Da,na pritisak sam mislio :))

Znaci na obje gume bi trebao biti 2.4 bara pritisak ako nekoga vozim iza? A koliki treba biti kad se vozim sam na obje gume?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Ma pitam jer mi se dešava da mi u lijevom zavoju štender zna zastrugat po asfaltu pa sad neznam dal je do tlaka u gumama ili se olabavio.

Jel ga netko od vas izvadio dolje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Stender mu fabricki stoji dosta nisko, bar je to slucaj kod mene.A i ti ga bogami bas obaras :D

 

 

Je,i kod mene je jako nisko i zna nekad zastrugnuti po asfaltu kad skrećem lijevo a nije da ga jako nagnem,se može on izvadit?

 

Edit: sad sam malo gledao i onaj dio na lijevoj strani štendera jače visi nego na desnoj a osim toga na lijevoj strani nema opruge,je moguće da sam izgubio negdje oprugu pa zato visi ili je nikad nije ni bilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Može bilo kakva informacija o štenderu,mogu li ga izvadit dolje ili se ne preporuča?

Stvarno mi je problem i sad več kad prelazim preko rubnika zakačim ga :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Iskrivljen ti je štender na levoj strani jer ga tu i gaziš kada podižeš motor i zbog toga ti prolikom podizanja štendera ta strana visi niže a ujedno i struže po putu. Možeš da skines centralni štender i da ti ostane samo ćopava, a možeš i da ga skineš ipraviš i vratiš nazad.

Što s eopruge tiče ima samo jedna sa desne strane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Hvala puno na info,uzet cu ga dolje i jedno se vrijeme tako vozit dok ga ne poravnam.Inace prosli vikend sam se vozio sa curom,napravili smo jedno 150 km i mogu reci da se odlicno ponasa,ko da ga opterecenje opce ne smeta.Fino smo krstarili 80 km/h bez ikakvih problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ljudi za mesec danaprodjoh veselih 2800km za sad sve pupu sem sto u trecu ne smemem da ucacim proklizava lamela opaeno krci puca sve ostale brzine sve ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

ljudi za mesec danaprodjoh veselih 2800km za sad sve pupu sem sto u trecu ne smemem da ucacim proklizava lamela opaeno krci puca sve ostale brzine sve ok

Lepa kilometraza ;) ali nije do lamele izgleda da ti treca brzina otisla tj zupcanik . Da je lamela proklizavao bi ti u svim brzinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Drugovi,dali je netko skinuo filter zraka(sundjer) i tako se vozi?Sve mi se cini da je isti vrag sa tim ili bez toga.

Btw ako netko treba manual od spartanca neka mi javi i saljem na mail.Jos prosle godine pisao sam mail u Keeway i uredno mi odgovorili na svaki upit i poslali service manual do zadnjeg sarafa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Немој случајно да возиш без филтера за ваздух. Ако је исти враг и са њим и без њега - значи да је он ОК. Опери сунђер, овлаш га науљи, врати на његово место и цепај даље.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Sta mislite o kn filteru?

 

INACE NAMONTIRANA GUMA 150/80 r15 legla kao fabricka ima 5 milimetara do lanca nigde nekaci, izgleda mocno, jos sam skratio zadnji blatobrad bas ljucki pa sad je guma bas dosla do izrazaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Daj slicku :takoje:

KN filter-za pun efekat-KN filter+ bušenje auspuha+preštelavanje karba i može i veća dizna- dobiće se nešto lakše disanje motora i malo lakši odziv na gasu. Krajnja brzina nece se bitno promeniti ali će dobiti dublji i reskiji zvuk.

I još jednom daj sličku ako izgleda guma bas me intresuje jer sa i sam u fazi nabavke gume pa gledam sta sve može da se upakuje jer je oridjidji dimenzija 13/90-15 baš teška za nabaviti dok 140 i 150 ima po koja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Немој случајно да возиш без филтера за ваздух. Ако је исти враг и са њим и без њега - значи да је он ОК. Опери сунђер, овлаш га науљи, врати на његово место и цепај даље.

 

:takoje: hvala na savjetu,točno sam ga planirao skinut ali sad sam ga samo skinuo,oprao i vratio nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Jel imao neko mozda problem sa gubitkom balansa ili kako vec(motor vuce na desnu stranu) a i kao da mu malko vibrira korman, poceo je tako da se ponasa posle puta za NS. Znaci ja plus suvozacica = 136 kg manje-vise. Sutradan kada sam krenuo na posao,krenem preko 50 i on pocne da vuce u desno i to podosta. Nije udaran tako da nemam pojma sta bi moglo da mu bude :stabre: Gume su naduvane, proverio sam sve srafove, nigde nista ne landara, zadnji tocak prav, prednji prav.

 

Vozim ga u servis ovih dana, ali ajde dajte neki savet, mozda je neka glupost u pitanju pa da ne ostavljam motor da cami kod njih danima kad mogu da ga vozim :D

 

Inace problem je privremeno resen stavljanjem lancuge za vezivanje u levu bisagu(bas je tezak) i to donekle pomaze ali tripujem da pojacava vibracije na kormanu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Jel imao neko mozda problem sa gubitkom balansa ili kako vec(motor vuce na desnu stranu) a i kao da mu malko vibrira korman, poceo je tako da se ponasa posle puta za NS. Znaci ja plus suvozacica = 136 kg manje-vise. Sutradan kada sam krenuo na posao,krenem preko 50 i on pocne da vuce u desno i to podosta. Nije udaran tako da nemam pojma sta bi moglo da mu bude :stabre: Gume su naduvane, proverio sam sve srafove, nigde nista ne landara, zadnji tocak prav, prednji prav.

 

Vozim ga u servis ovih dana, ali ajde dajte neki savet, mozda je neka glupost u pitanju pa da ne ostavljam motor da cami kod njih danima kad mogu da ga vozim :D

 

Inace problem je privremeno resen stavljanjem lancuge za vezivanje u levu bisagu(bas je tezak) i to donekle pomaze ali tripujem da pojacava vibracije na kormanu...

 

 

Točno taj problem imam i ja,mislio sam da je do toga jer neke ceste imaju pad u desno ali sad se to događa i po ravnoj cesti.Promjenio sam ulje u amortizerima i napumpao gume i dalje isti problem.:zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Можда су ти се малчице "торзирали" штапови. Било је скорое речи о томе на форуму. Лечили људи на најпростије начине, типа, попустили вијке на доњем троуглу предње виљушке и осовину виљушке, па упирали бок точка о нешто на подлози, а онда повлачили гувернал на потребну страну. Онда затезање тих вијака на троуглу, па проба, па ако ниси потрефио - понављаш процедуру, све док не добије да ради како треба или видиш да ипак нешто друго није у реду.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja