Jump to content

Moto Zajednica

keeway superlight

Recommended Posts

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

uskoro slike. :takoje: Inace menjac je u problemu izgubio sam 3 brzinu skroz. izvadio ulje procedio da izbacim opiljke pa cu ga vozim tako dokle moze. Koliko je para menjac :zbunjen:

jel mora da se skida radilica da bi se skinuo menjac :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

uskoro slike. :takoje: Inace menjac je u problemu izgubio sam 3 brzinu skroz. izvadio ulje procedio da izbacim opiljke pa cu ga vozim tako dokle moze. Koliko je para menjac :zbunjen:

jel mora da se skida radilica da bi se skinuo menjac :zbunjen:

Imam ja kompletnu masinu ali tebi necu da prodam :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Srki i da hoces nemam parice sad :takoje: Jedino na rate :takoje: Nije valjda da me ne volis 0plac.gif

 

Inace zao mi da menjam ovaj motor ima odlicnu kompresiju i ide lepo ne trosi ulje :takoje: Ako budem menjao, menjao bih za neki od 200 ili 250 kubika ako imate tako nesto tu sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Можда су ти се малчице "торзирали" штапови. Било је скорое речи о томе на форуму. Лечили људи на најпростије начине, типа, попустили вијке на доњем троуглу предње виљушке и осовину виљушке, па упирали бок точка о нешто на подлози, а онда повлачили гувернал на потребну страну. Онда затезање тих вијака на троуглу, па проба, па ако ниси потрефио - понављаш процедуру, све док не добије да ради како треба или видиш да ипак нешто друго није у реду.

Bio mu su se opustio sraf sto steze onaj stap na viljusci ili sta vec, i onda se na nekoj od silnih rupa nabio malo levi stap na gore.... sredili ljudi za 10 min :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

http://imageshack.us...s/833/alhy.jpg/

 

ovo je samo proba jer ne znam da kacim :stabre:

 

Evo da vidite kako izgleda moja super siroka guma i skracen pranik odnosno blatobran :takoje: Sad je na redu potraga za stopom :stabre: i kako sam resio tablicu

 

http://img849.images...9/2963/iz2s.jpg

 

ova slika pokazuje moj divni nosac i kako motor izgleda sad bez suvisnih metala :moto3: Al bice mu vracen po svemu sudeci predni rolbar

 

http://img542.imageshack.us/img542/4329/j3zm.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Guma mu baš dobro čuči, dodaje masivnost motoru, a svidja mi se i kako je rešen nosač kofera

E sad dva, tri pitanja- guma staje bez problema, ima mesta za lanac jel tako? (samim tim mi se potraga za dimenzijom gume dosta proširila). O kojoj se gumi radi? I treće, kako si rešio treču tačku oslonca pak tregera tj nosača kofera (i jel nosač od tomosa mozda?)- dva šrafa idu na rupe od bisaga, a još neki oslonac???

 

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

e ovako ima mesta za lanac odprilike ovoliko !<--->! znaci skoro 1 cm. Inace guma je 150/80 i mesceler. cena 100eur nova naravno preko drugara. ima cetri tacke oslonca dve su na srafovima a onda sam skupio sam ram nosaca i na dve tacke je naslonjen na ram ili ti onaj hromirani deo vidi se na slici, Opusteno sednem na njega sam mojih 90kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Hvala druže puno na informacijama, od velike su koristi.

Ja sam kod mene pravio nosač koji ide u polukrug i kači se na rupe gde idu nosači bisaga, ali sam primetio jednu manu svegas toga a to je da pri manjim brzinama (40-50km) kada je kofer pozadi ukoliko pustim ruke sa kormana javlja se wobling iliti tršenje (lelujanje( kormana levo desno. Kako je kod tebe sa ovim načinom kačena, jesi li primetio neku razliku sa i bez kofera na motoru?

 

Pozzz i hvala jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

bratic nema nikakvih promena ni kad kocim ni kad pustim volan, sve bude ok. inace pukla poluga menjaca malo pre.

 

Popravljena poluga menjaca bar kao privremeno resenje :takoje:

Promenio član Rade koenig

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Bio mu su se opustio sraf sto steze onaj stap na viljusci ili sta vec, i onda se na nekoj od silnih rupa nabio malo levi stap na gore.... sredili ljudi za 10 min :D

 

Ajde malo pojasni koji točno šarafi i kak je to izgledalo s tim nabijenim štapom odn.kak su to primjetili?

Mene u zadnje vrijeme nosi u desno i zadnji kotač zna zaplesat kad prolazim preko neke neravnine na cesti pa mi je glavom prošla misao da nisu možda zadnji amortizeri u pitanju.Kak se uopče manifestira kad su zadnji amortizeri loši i kak to prepoznati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

http://imageshack.us...s/833/alhy.jpg/

 

ovo je samo proba jer ne znam da kacim :stabre:

 

Evo da vidite kako izgleda moja super siroka guma i skracen pranik odnosno blatobran :takoje: Sad je na redu potraga za stopom :stabre: i kako sam resio tablicu

 

http://img849.images...9/2963/iz2s.jpg

 

ova slika pokazuje moj divni nosac i kako motor izgleda sad bez suvisnih metala :moto3: Al bice mu vracen po svemu sudeci predni rolbar

 

http://img542.images...2/4329/j3zm.jpg

 

Svaka cast na preradama ali jbg meni se ne svidja kako izgleda sa skracenim blatobranom. Taj blatobran je prvo sto sam i video na tom motoru sto me je totalno odusevilo i dalo mu bas dobar izgled. Izvini ali moram jos malo da kritikujem ( naravno ukusi su razliciti) ali plasticna kofercina na kruzera ne ide pa ne ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas :moto3: Ne vredi koliko god das sam oprezno vozio manijaci negledaju.

 

Prodajem prvom moj motor ko dodje sa 400 eur ostecen je samo auspuh amortizovao sve , polomljen kofer al motor prav skroz dovezao sam ga do kuce reg je do 4 meseca sledece god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

<_<<_< <_< <_<

 

Sta reci... <_< Sta je s nogom, jesi li istegao nesto ili "samo" ogulio? Jesi li bio u urgentnom? Jesi li udario glavom o asfalt?

 

A za tog lika, samo cu reci, da Bog da mu cerka s R-a vrat izlomila! >:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Da leko bilo nemoj ga kleti poistovecujemo se sa njim onda :takoje: Inace samo laksa povreda noge bez ogrebotine vec ugruvana duplo je veca bila od leve :staa2: Al sve je ok, cekam da bude obradjen uvidjaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

imao sam kompletnu opremu tako da sve udare nisam osetio sem u nogu :takoje: Samo Bog me je sacuvao, jer kako je proleteo kroz zrveno dobro sam prosao :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

E jbg druze bas mi je zao sto se to desilo. Bitno je da je ipak sve proslo ok. Ne daj da te to obeshabri sto se tice voznje motora, budala ce uvek biti. Brz oporavak ti zelim !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Kakva je to mazga, ladno je pobegao sa mesta nesreće :( Koliko si samo imao sreće te nije išao direktno u tebe...

Zelim ti brz oporavak i da se jednog dana ponovo vratis dinastiji Ming :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Drugovi pomagajte,

 

odvezao sam se 150 km od kuće na selo i sad nemogu kući jer se motor ugasi sam od sebe kad zakrenem volan u desno.

Molim vas pomoć :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja