Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR 1200

Recommended Posts

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Gde bre ruzan...? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Da vratim Hondu na prvu stranu ...

Bio sam pre neki dan na sajmu ovde u Londonu i pored toga sto znam da to nije ''glavni'' moto sajam u Engleskoj malo sam se razocarao sto Honda nije dovela novi VFR  ??? ???

Mislim da su Ducati sa novom Multistradom i BMW sa citavim repertoarom mnogo uzivali , jer na Hondinom mestu nije bilo vise od nekoliko ljudi , dok su ovi ostali imali neprestanu guzvu ... Cudi me to od Honde , London je ipak veliko trziste ...

 

A posle sam procitao , pre neki dan , da je MCN planirao da u sklopu testa kojeg su planirali ovih dana daju VFR nekolicini citaoca , sto cesto rade , na zatvorenoj stazi , da i citaoci koji imaju slicne motore , konkurenciju , mogu da kazu svoje misljenje .

Kad je to Honda cula , odmah su jim oduzeli motor , jer kao nije jos zvanicno na putu za obicne ljude , samo za novinare  ??? ???

 

Cudno , neznam ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Da vratim Hondu na prvu stranu ...

Bio sam pre neki dan na sajmu ovde u Londonu i pored toga sto znam da to nije ''glavni'' moto sajam u Engleskoj malo sam se razocarao sto Honda nije dovela novi VFR  ??? ???

Mislim da su Ducati sa novom Multistradom i BMW sa citavim repertoarom mnogo uzivali , jer na Hondinom mestu nije bilo vise od nekoliko ljudi , dok su ovi ostali imali neprestanu guzvu ... Cudi me to od Honde , London je ipak veliko trziste ...

 

A posle sam procitao , pre neki dan , da je MCN planirao da u sklopu testa kojeg su planirali ovih dana daju VFR nekolicini citaoca , sto cesto rade , na zatvorenoj stazi , da i citaoci koji imaju slicne motore , konkurenciju , mogu da kazu svoje misljenje .

Kad je to Honda cula , odmah su jim oduzeli motor , jer kao nije jos zvanicno na putu za obicne ljude , samo za novinare  ??? ???

 

Cudno , neznam ...

Slazem se da je cudno.

Vidim da se na skoro svim Engleskim sajtovima reklamira (MCN, Visordown) VFR1200 u okviru reklame 'Start Something Special'. Cak se pominje i datum, dan zaljubljenih. Pa razmisljam kako bi bilo lepo da sebe i lepsu polovinu obradujem ovom masinom ali...

0sII8_screenhunter01feb101855.jpg

Na Honda(UK) sajtu se pominje da ce tog datuma biti predstavljeni ovogodisnji modeli, ukljucujuci i VFR i Fury.

Mozda je ovo odgovor?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Jeste , to je u sustini odgovor , ali doveli su je u Veronu ili gde je ono nas kolega slikao , zar ne ? A i Ducati je doveo Multistradu , neznam , nije mi jasna Hondina logika tu ... Mada ko mene pita  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Klasika za Hondu.. ni najjaca, ni najbrza. Ali ako u praksi bude kao prethodni VFR-ovi, bice PUN POGODAK!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Jeste , to je u sustini odgovor , ali doveli su je u Veronu ili gde je ono nas kolega slikao , zar ne ? A i Ducati je doveo Multistradu , neznam , nije mi jasna Hondina logika tu ... Mada ko mene pita  ;D

 

Slikali smo ga i gledali u Veroni.

 

Bila je i Multistrada izlozena, kao sto neko rece mnogo veca guzva nego na Hondi,

ali iskreno ona mi je iskreno izgledala kao GS made in PRC (people's republic of china)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Sad sam ponovo pogledao slike, i dalje mi se svidja... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Nasao sam uporedni test VFR1200F i K1300S na Motorradovom sajtu. Par puta tokom ove teme smo ih poredili zbog toga sto su rivali, pa evo i testa.

 

973YW_wertungmotor530614.jpg

 

404.jpg

 

KzfH9_alltag2.jpg

 

Mh5Oj_sciherheit3.jpg

 

GcmMU_kosten4.jpg

 

                        Maximal           BMW   Honda

Gesamtwertung 1000                   742           693

Platzierung                           1.              2.

Preis-Leistungs-Note Bestnote 1,0    2,2           2,3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Bilo bi pravo cudo da je Honda pobedila Nemca u nemackom casopisu...kao sto su i u Top gear-u najbolja kola britanska :)

Jel ima neki znalac nemackog da izbaci neke bitne podatke, recimo ono gde je ubedljiva razlika, nema veze u ciju korist....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Velimlje... lepo si napisao, dok ne dodje u ruke vise vlasnika i ne dokaze se... znaci do tad cemo verovati novinarima i mi sad ne bi trebali da kupimo Hondu :)

Inace Honda od juce pravi motore, posebno vfr model...  pozzz... naravno, niko se ne vredja, samo pricamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Jedno, mozda, glupo pitanje:

po slici bi se reklo da moras da skidas top i da stavljas drugi nosac za isti, ako hoces da stavis bocne kofere? Posto top ne stoji ni priblizno isto na slici sa koferima i bez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne znam samo kome bi da postavis pitanje?Mislim,toliko vlasnika ima da ce prosto da se utrkuju da ti daju odgovor  ;D

 

Kako bilo,dobro si primetio.Definitivno postoji razlika.Citava sprava je takva,da bih jako voleo da vidim i mislim,da bi lepo stajao izduv ispod motora

Tipa ER-6,Buell,itd...

Da se vidi lepo zadnja viljuska.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja