Jump to content

Moto Zajednica

Moto vikend Trebinje 2024

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 425 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL

Subota noć rezervisana. Sve pre toga podložno usklađivaanju sa momentom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki V strom 650 XT

Smeštaj rezervisan sa prvom najavom skupa :) kreće se u četvrtak pre petlova :) Ruma-Sarajevo-Mostar ( možda Neum-Dubrovnik ) Trebinje, nadam se da će nas bar ove godine kiša zaobići. Srećan put i čisti putev

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2094 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Već par godina ne idem za Trebinje, jer mi se poklapa termin sa moto skupom u Kostajnici. Ali put do Trebinja i nazad je vrh ! Preko Zlatibora i Višegrada, prepun dobrih krivina, idealan za ispravljanje "kockastih" guma...:) 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2892 postova

Čitam postove od ranijih godina i vidim da ljudi imaju problema sa turiranjem. Kolko je to ozbiljno i da li ima toga u po centru ili samo na skupu. Da li se uopšte može negde skloniti pa makar a da imaš osećaj da si na skupu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 425 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL

Ima dosta divljanja, kao i svuda. Na samom skupu je najgore, jer je relativno mali prostor. U centru stvarno nije strašno. Može se na miru jesti, popiti piće, prošetati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Prijatelju ,veze sa mozgom nema da o tome uopste razmisljas, u samom kampu cim se malo odmaknes od turiranja gdje ga bude i ne cujes ga od koncerta, guzve, drugih motora..Bože sačuvaj šta neki napraviše od turiranja na skupovima, kao da je neko utjerao motore na sajam knjiga i turirao..Mislim da je to turiranje najveci problem za ove u satorima, pa kad neko u kampu pijan u 5 ujutro zavrce..ali realno ni njih mi nije zao kad u pola grada, gdje ima da biras apartmane i kuce od 50 do 100 maraka, jos ako imas sa kim da podijelis, i dalje furaju taj neki šator u rijeci ljudi i mokrace, onda nek se puno ne žale na turiranje..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ja iskreno nisam dosao na moto skup da bi mi neko probijao bubne opne i da ne mogu da čujem svoje misli kao ni muziku jer je njemu i nekolicini zanimljivo da puca i turira. Pretprosle godine sam zbog toga i otišao sa skupa u Trebinju. Zbog toga i ne idem više na moto skupove, a i niko me ne tera. Nek ide ko voli. Idem u Trebinje samo, ali ne već zbog samog skupa, već zbog ostalih stvari.
Nego ako se budem nekako uklopio ove godine pošao bih sa kumovim TDM-mom jer je malo tesno na Teneri za ženu i mene. U Subotu bi skoknuli do Dubrovnika. Ima li neko iskustva sa granicama u takvim slučajevima jer nemam ovlašćenje za taj motor?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2414 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja sam rezervisao smeštaj jer idem sa ženom. Da sam sam mogao bih i u šator. Inače, ni mene skup kao skup ne zanima. Idem samo zato što je vožnja do Trebinja uživanje i grad je prelep. 

Ako budemo raspoloženi doći ćemo na defile i koncert, a prvenstveno cu akcenat staviti na obilazak grada i okoline. 

Takođe mi pun k**** pucača bez mere, ali sve je to deo folklora. Još kad izadje klipnjača iz bloka... 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Mislim da sigurno 90 % ljudi dolazi u Trebinje zbog same voznje, prelepog grada, druzenja i tu vam je odmah blizu primorje.

Isto me moto skup najmanje interesuje, ali grad je prelep i ima taj neki šmek... ne umem da objasnim, ko god ga je posetio došao je sigurno ponovo.

Smeštaj smo već rezervisali, dugogodišnji smo njihovi gosti.

Promenio član Biker Boy
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2414 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 5 sati, easy and slow je napisao:

@stari roker Komšo Moj, pa da se vidimo i počastimo u Trebinju obe godine  :)

Daj Boze zdravlja. Jedva čekam.

I da vidiš Ninju uživo sa novim preradama. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 886 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
On 5/6/2024 at 9:32 PM, Darko 012 said:

Ja iskreno nisam dosao na moto skup da bi mi neko probijao bubne opne i da ne mogu da čujem svoje misli kao ni muziku jer je njemu i nekolicini zanimljivo da puca i turira. Pretprosle godine sam zbog toga i otišao sa skupa u Trebinju. Zbog toga i ne idem više na moto skupove, a i niko me ne tera. Nek ide ko voli. Idem u Trebinje samo, ali ne već zbog samog skupa, već zbog ostalih stvari.
Nego ako se budem nekako uklopio ove godine pošao bih sa kumovim TDM-mom jer je malo tesno na Teneri za ženu i mene. U Subotu bi skoknuli do Dubrovnika. Ima li neko iskustva sa granicama u takvim slučajevima jer nemam ovlašćenje za taj motor?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Iznenadio bih se da ti ne prave problem ako ideš bez ovlašćenja. Ono samo se dobije za 10 minuta, samo treba otići do AMSS-a, pa ne znam zašto bi se stresirao dal će da te vrate sa granice (granica).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 602 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Pre nekoliko godina isao autom i uzeo ovlascenje. Ni na jednoj granici nisu ga trazili, u oba pravca (12 kontrola, ukupno). Ako bih ponovo, opet bi uzeo ovlascenje. Ne vredi da te neko zeza na granici.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1032 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ja rezervisao smještaj ali u Zelenici,jer ne mogu baš planirati godinu unaprijed,a tad se rezerviše za Trebinje.. A spavanje na tom skupu je patnja,od paćenika koji pijani uđu među šatore i udri pucanje i turiranje.., i onda kad taman zaspeš,krenu rastavljati binu u četiri ujutro,čekićima naravno!!  Tako da samo ko je tvrdog sna može spavati tamo!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2414 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ali uvek imaš na booking opciju da se otkaže besplatno. Znaci rezervišeš u februaru, martu i ako vidis da ne možeš da ideš otkažeš u datom roku. Nemoj da se sekiras da ces oštetiti nekog. Već za par minuta taj smeštaj će biti rezervisan ponovo. 

Sto se tice granice u tom periodu, desetine motora se naglavi i na putu prema Dubrovniku i prema Herceg Novom. Ljudi hoće da iskoriste subotu pre podne da posete ova dva grada na moru, a kad krenu nazad na defile bude gužva da se predje granica. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1032 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Šta je tu je za sad,pa ćemo drugačije za slijedeću godinu..!! Neka ekipica se skupila,sve parovi, pa ću i ja bolju polovinu smjestiti na TRK-a, da ga testiram udvoje.. Usput ćemo ako nas vrijeme posluži , obići neke pećine,manastire, okupati se malo a i skup obići..,a valjda na granici neće toliki krkljanac biti!!  Pola sata čekanja je podnošljivo. 

Promenio član mali_zmaj
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5529 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
18 hours ago, mali_zmaj said:

ne mogu baš planirati godinu unaprijed,a tad se rezerviše za Trebinje.

Bio sam barem 10-ak puta u Trebinju na skupu i nikada nisam rezervisao toliko unapred. I ove godine sam rezervisao prošle nedelje, kada sam znao da ću ići.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1032 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Mi gledali nešto nedavno i sve što nam je odgovaralo bilo zauzeto,ide nas više parova i gledamo da budemo zajedno.. pa je vjerovatno teško bilo baš naći smještaj da svi budemo u istom objektu..,ali treba podosta ranije tražiti smještaj.., ja sam na moto festu u B.luci uspio naći prijatelju stan na dan,i to u petak npr. utrefi se.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2094 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Prošle godine drugari su krenuli u sredu popodne iz Bgd, i ja sa njima, do Višegrada. Tu prespavali, oni ujutro za Trebinje, ja za Sarajevo. Pravio sam im društvo, bar jedan deo.

Sigurno će i sada biti ljudi koji će kretati ranije, javiće se već neko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2414 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 11 sati, doktor je napisao:

Bio sam barem 10-ak puta u Trebinju na skupu i nikada nisam rezervisao toliko unapred. I ove godine sam rezervisao prošle nedelje, kada sam znao da ću ići.

Pa realno uvek ima mesta, samo što sad, pet dana pred skup nema dva noćenja za dvoje ispod 80 evra. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja