Jump to content

Moto Zajednica

Sons of Anarchy prsluk

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6927 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
48 minutes ago, N.F.S. said:

Nisam citao sve pa mozda uskacem :D 

Gledao sam klipove, kada "klub" vozi, tamo u amerikama, ne smes ih preticati dok te oni ne puste!?!

Hahahha, pa to samo kod njih moze, mene bi srce nateralo da se motorom zaletim u sto vise njih! Odmah! Da se us@rem i u svoj i u njihove zivote...

(Sada mozda ne, neko me kod kuce ceka, treba me.. Ali bih bio besaaaaaaan.. Do gluposti neke jbg)

 

Obucem sta hocu i idem gde hocu, cesto i tamo "gde se ne sme", to je nas inat, a srce ce da istera do kraja :D 

Taki smo ti mi, srce i inat...

 

U koloni imaju poziciju tail gunner. Poslednji motor u grupi blokira sve koji bi da preteknu. Šta da ti kažem :D

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 295 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 1 sat, ivica744 je napisao:

To su neka "pravila" utvrdjena davno na medjunarodnoj moto sceni.Prosto i jednostavno MC klubovi trodelne,MK klubovi jednodelne boje,radi medjusobnog postovanja,ako nista drugo.

Pa ništa, znači osnuješ (učlaniš se u) MC umesto MK I sve smeš.

Eto i to sam vam rešio

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1581 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT, Yamaha XT660Z Tenere
1 hour ago, N.F.S. said:

Hahahha, pa to samo kod njih moze,

Pa i ne bih rekao.

Ja sam više puta video da veće grupe bajkera bez policijske pratnje kod nas zatvaraju raskrsnice i kružne tokove da im neko ne bi presekao kolonu.

U suštini ista stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1353 postova
  • Lokacija: BGD
pre 3 minuta, živke je napisao:

Pa i ne bih rekao.

Ja sam više puta video da veće grupe bajkera bez policijske pratnje kod nas zatvaraju raskrsnice i kružne tokove da im neko ne bi presekao kolonu.

U suštini ista stvar.

Slazem se. Na onim velikim BJB voznjama od pre nekoliko godina, obaveza je bila osigurati kolonu, zatvarati raskrsnice i ne dozvoliti da svako pretice kolonu vozila kad on hoce i pozeli, prevashodno i iskljucivo zbog bezbednosnih razloga i opste sigurnosti svih ucesnika u saobracaju. 

 

Po tom principu funkcionisu i veliki moto klubovi sa puno motora. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1353 postova
  • Lokacija: BGD

P.S. kad smo vec kod BJB, ne treba zaboraviti i da je nas BJB moto klub. Tako da, svako pljuvanje po klubovima na ovom forumu je skroz apsurdno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1719 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, Paljevina je napisao:

nemamo prsluke, ali furamo mnogo besne majce i dukseve (

Kao sto znas majice i duksevi nemaju veze sa prslucima,ne pali kolegu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1353 postova
  • Lokacija: BGD
pre 1 minut, Paljevina je napisao:

Ma znam, ne kazem da se ti nerviras, nego ono, mi smo bas siva drzava, previse ima kriminala i korupcije, jednostavno je deo svakodnevnice, ne vredi se nervirati sto je nesto tako kako je... 😅

 

Gde si ti video da neko pljuje po klubovima? 😂

Uozbilji se malo, na ovoj temi, kako gde. I ne, nisam mislio na tebe, al posto si se javio da ti odgovorim 😁

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2056 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Jedna od razlika:

MC može imati članove bilo gde u svetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07
Pre 8 sati, ske je napisao:

Koja je razlika izmedju MC klubova i MK klubova, osim u bojama koje nose?

Razlika je jako velika.

Ima ovdje sigurno članova MC i MK pa ako žele i hoće neka napišu oni.

Ne pripadam ni jednima pa nije u redu ja da pišem, a poštujem i jedne i druge i znam pravila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre sat vremena, Blaza je napisao:

Jedna od razlika:

MC može imati članove bilo gde u svetu.

Блажо брате, није баш тако. А да бих ти објаснио разлике прво би било добро да сам прочиташ историју стварања мото клубова не само тамо преко баре него и овдје на нашим просторима. А после тога ако баш имаш жељу да сазнаш нешто ново онда сједнеш са неким ко је у тој причи али оно право. 

 

Ја бих био најсрећнији кад би @Pablo угасио ову тему, јер толико вас је писало тек онако да испадне нешто да кажете. 

 

Толико глупости је изречено а питање је било једноставно. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 5 minuta, slobasuper9 je napisao:

Mene stvarno zanima koja je razlika, ako ima neko ko je stvarno u priči i zna stvarno kako to funkcioniše.

Отвори тему за то. Ако уредници дозволе јер је раније, управо због писања разних глупости, било забрањено покретање таквих тема. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1353 postova
  • Lokacija: BGD
pre 32 minuta, slobasuper9 je napisao:

Mene stvarno zanima koja je razlika, ako ima neko ko je stvarno u priči i zna stvarno kako to funkcioniše.

Svi sve znaju, osim kad ih pitas nesto konkretno, tada je tisina. Ljudi ovde savetuju mlade momke da nose trodelne oznake i da im ne moze niko nista, propagiraju uletanje u kolonu motociklista nekog moto kluba. Jel mozes misliti kakve budalastine se ovde pisu? 

 

Ne dao Bog nesto da se sutra desi nekom klincu ili motociklisti (evo ne mora u Srbiji, moze i preko) opet ce okriviti ove iz klubova "pa zasto niste upozorili". 

 

To je zapravo ponasanje sindroma "razmazene i nevoljene" dece a ne clanstvo u moto klubovima. 

 

I kako sa takvim infantilnim stavovima da pises nesto ozbiljno? Ne mozes. A ovamo "puna usta beznednosti."

 

Savetujem ti da informacije saznas kod svog lokalnog moto kluba ili motocikliste iz moto kluba, tako je najbolje.  A mozda neko od kolega i pokusa da objasni preko interneta, ako ima zivaca za to. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8770 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pojasni gluposti.... (Ne rasprave radi vec me zanima)

Organizacija kluba u svrhu lakseg putovanja i druzenja je ok ali dati sebi vise prava na putu zato sto je u coporu?

Postovati pravila koja sami izmisljaju... Da mi neko svlaci prsluk zato sto mu smeta izbor boja u slobodnoj zemlji?!?

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8770 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre sat vremena, Pingvin37 je napisao:

Ljudi ovde savetuju mlade momke da nose trodelne oznake i da im ne moze niko nista, propagiraju uletanje u kolonu motociklista nekog moto kluba. Jel mozes misliti kakve budalastine se ovde pisu? 

Ovo na mene aludiras?

Ko propagira zaletanje u kolonu, sta to pricas? Ne zezaj, predugo sam ja u ovoj prici, bratski se izgrlim sa kim god da se sretnem!

 

Ja pisem o onome sto sam na klipu tamo u americi video, sutiraju i masu nekim lancima, napalili se zato sto ih dosta ima...

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1719 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Krajnje je bezobrazno presecati neku kolonu.Zamisli samo da kad se vas 5 voza neko nepoznat ubaci u sredinu,dal ti ne bi smetalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8770 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma ne mesajte molim vas babe i zabe, je postujem i volim nase klubove, sa mnogoma se i privatno druzim.
Pisao sam o osecanju koje se u meni javilo po gledanju klipa gde se angelsi bahate.

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja