Jump to content

Moto Zajednica

Sons of Anarchy prsluk

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Yamaha xt125x

Pozdrav bajkeri, zna li neko gde moze da se nabavi famozni prsluk iz Sons of Anarchy serije? 
Razgledao sam po aliexpresu ali slaba vajda, pronadje se po neki ali pitanje kakav ce stici

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Imaj u vidu da ovaj prsluk ima sva obeležja potrebna da te neko iz drugog kluba zaustavi i nepotrebno te smara.
Osim ako ne planiras da ga imas kao suvenir.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Када је серија, прије неких 10-12 година, била у пуном јеку по мото сусретима широм Србије појављивао се један човјек дуге браде са прслуком на коме су биле боје измишљеног клуба. Морам да признам иако су га многи познавали био је предмет спрдње. 

 

Е сад, уколико ти желиш само модел тог прслука то је онда ок. Јавиш се брату Гиги ( ево ти ФБ контакт ) и онда се са њим договориш да ти сашије исти такав прслук. Све са крагном и џеповима на грудима.

 

 

WWW.FACEBOOK.COM

Giga Hand Made ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Giga Hand Made und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 10 sati, Nenadbg88 je napisao:

Imaj u vidu da ovaj prsluk ima sva obeležja potrebna da te neko iz drugog kluba zaustavi i nepotrebno te smara.
Osim ako ne planiras da ga imas kao suvenir.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Zar to postoji? Zaista ne znam, pripadnost klubu me nikad nije interesovala.

Znam da postoji neka američka fora kao MC (Moto Club) ne može, ali je MK (klub) kao ok (jbmliga što) ali to sam mislio da je neka američka fora,daleko odavde preko velike vode.

I to može, teoretski, da se desi?

Kao nosiš nešto što neko misli da ti ne smeš i zaustavi te civil da te nešto ispituje :D

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 56 minuta, ironhorse je napisao:

Zar to postoji? Zaista ne znam, pripadnost klubu me nikad nije interesovala.

Znam da postoji neka američka fora kao MC (Moto Club) ne može, ali je MK (klub) kao ok (jbmliga što) ali to sam mislio da je neka američka fora,daleko odavde preko velike vode.

I to može, teoretski, da se desi?

Kao nosiš nešto što neko misli da ti ne smeš i zaustavi te civil da te nešto ispituje :D

 

Наравно да постоји, то је опште прихваћена ствар.  Може се о томе полемисати до сутра али то није ова тема. 

 

Има по форуму, додуше закључаних, тема о томе ако желиш да се боље упознаш. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
1 hour ago, ironhorse said:

Zar to postoji? Zaista ne znam, pripadnost klubu me nikad nije interesovala.

Znam da postoji neka američka fora kao MC (Moto Club) ne može, ali je MK (klub) kao ok (jbmliga što) ali to sam mislio da je neka američka fora,daleko odavde preko velike vode.

I to može, teoretski, da se desi?

Kao nosiš nešto što neko misli da ti ne smeš i zaustavi te civil da te nešto ispituje :D

 

Bas tako...zaustavi te civil, ok nema pravo na to ali on to ipak uradi, kao da se svaki dan u svetu ne desavaju svakakve gluposti u kojima ucestvuju civili!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 248 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r

To ti je otprilike ka da sa salom Torcide setas po Beogradu ili sa salom Zvezde ili Partizana po Splitu. Stavljas si metu na celo. Mene za te stvari zaboli, ali ima svakavih zvijeri i bolje ne cackat mecku. ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Da ne polemišemo puno. Samo se informiši o sastavu boja odnosno Patch-a na prsluku, šta je dozvoljeno a šta ne. Kao što rekoh, SOA prsluk ima ceo paket zbog koga ce te neko smarati.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 646 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Meni na majici Krav Maga instruktor, kad god je obucem sve neki napucani hocedu da se biju...:'(

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

Nije mi jasno što se pališ na američke klubove, imaš i naših.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Negde po belom svetu...
  • Motocikl: Jednog lepog dana...
Pre sat vremena, Jupiter je napisao:

Sve su to nevoljena deca. :Mina:

U moje vreme smo mi,nevoljena deca,nosili majice Sex Postols😀

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
Pre 8 sati, Nenadbg88 je napisao:

Samo se informiši o sastavu boja odnosno Patch-a na prsluku, šta je dozvoljeno a šta ne.

Dozvoljeno - od strane koga??

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Za one koji zele da osnuju sa svojim prijateljima moto klub i za one bajkere koje zanima moto-klupska scena:

 

IMG_20240226_190903.jpg

Promenio član Pingvin37
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

@Pingvin37, evo bas ti pisem... znaci... koliko sam razumeo, napravis svoje udruzenje, i onda imas pravo da pravis pravilnike o tome kako drugi obelezavaju svoja udruzenja? A tvoje pravo nastaje iz cega, je l' to pokrivno nekim zakonom, ili se ide na ono, pretis i maltretiras ljude koji ne postuju "tvoja" pravila? 

Promenio član Paljevina
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Pa to. Mogao bih da razumem da postoje smernice za ono što je opšteprihvaćeno ovde i po svetu, ali “nije dozvoljeno” je ipak previše stroga kvalifikacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

@Pingvin37, tebra... 15 minuta si pisao dve recenice... 😅 Na temu boja i klubova... nikad mi to nije bilo privlacno, skupove veooooma retko posecujem, a kad posetim, idem za Cupriju na kraju sezone, bude uvek dosta motora i dobra klopa.

 

Kao sto nije meni privlacno, nije ni mnogim drugima, pa eto recimo mi imamo "grupaciju" od nas stotinak istomisljenika iz Sumadije, ne pripadamo nijednom moto klubu, a eto, svi se druzimo i vozimo. 

 

Imam i dosta drugara koji su po klubima i to sve shvataju previse ozbiljno, ali dobro, njihova stvar, ali ovaj fazon - decko ne sme da nosi neki prsluk random serije iz Amerike... ma daj bre... sta je bre ovo, divlji zapad, sta, ima neko da prebije decka jer voli seriju? 

 

Sta, okupi se drustvance i napravi "Moto Klub", tacnije Udruzenje gradjana, ako cemo pravno, i sta, oni sad moraju da se paze od tamo nekih drugih ljudi... zbog cega? Nisu li valjda poenta motori i taj fazon, vetar u kosi? Sta smo mi, navijaci, pa gledamo ko koji dres nosi? 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Jbg ja sam samo prosledio ono sto sam nasao na netu. Za dalje informacije najbolje da pitas drugare koje poznajes iz te price, internet je ipak nesiguran.

 

Mene ne zanima ko ce sta da nosi ili ne nosi, ja se time apsolutno ne bavim ni malo. Isto tako, ja probleme nikad nisam imao, pa nisam i kompetentan sagovornik u ovoj temi. 

 

Ali da znam da postoje pravila i saveti moto klupske zajednice koja broji stotine klubova, to znam. 

 

A sad ko ce kako da reaguje na njih, ni to nije moja stvar. Nek radi ko sta hoce, ja za takve sigurno necu odgovarati. Ako me razumes...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

@Pingvin37, nisi "samo" podelio nesto sto si nasao na netu vec si napisao:

1 hour ago, Pingvin37 said:

Za one koji zele da osnuju sa svojim prijateljima moto klub i za one bajkere koje zanima moto-klupska scena:

 

Inace, da malo nacinimo pricu vedrijom, mrzim negativnu energiju i lose konotacije.

 

7. Januar 2023.

 

image.thumb.jpeg.24130c3c74c2a3ebd1e4f9e05e8804b9.jpeg

 

Ovde smo svi iz Kragujevca i okoline. Prelep dan proveden s dobrim ljudima, dosta pozitivne energije i zajebancije, a svi prisutni su dobrovoljno pomogli da drugar iz Paljevina zaprosi devojku - https://www.youtube.com/watch?v=Xf1C6AJXiks (EPSKI JE BILO, ali nazalost lose proslo 😒). Bilo je dosta ljudi iz klubova, cak oni su ovo i organizovali (MC Srbi i MC Sumadinci) i dosta nas iz "Paljevina". Niko nam nikad nigde gde smo bili nije jednu ruznu rec rekao, a kamoli pretio, a bog zna koliko nam je samo ime uzasno, a tek "boje" koje nosimo... nemamo prsluke, ali furamo mnogo besne majce i dukseve (slike dole) 😂😂😂😂... Ljude boli uvo, svako tera svoju pricu, ima pravo svako da radi sta hoce.

 

Poenta je zajebancija i druzenje, spaja nas ljubav prema motorima, a niko od nas nije toliko predan celom tom fazonu da bi se uclanio u moto klub... i onda je ovo neka sredina.

 

 image.thumb.jpeg.3597a091c151c9a6a6b1a7a124888801.jpegimage.thumb.jpeg.ed099e0c83784c5f1d743191162da4ab.jpeg

 

Tako da... mozemo da sumiramo temu. 

 

@Vojin125, slobodno kupi prsluk i nosi ga koliko god hoces, sve dok si normalan lik, volis da se druzis, zezas, veruj mi da ti nece niko nista.

Promenio član Paljevina
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja