Jump to content

Moto Zajednica

Trazim posao u moto servisu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI
On 11. 1. 2024. at 23:18, 918131 je napisao:

Pozdrav,imam 21 godinu i trazim posao u moto servisu kao pomoćni radnik u Novom Sadu ili okolini, znam osnovne stvari iskustva imam sa svojim motorima i motorima drugara, tj. nikada nisam radio u servisu za motore. Imam želju za učenjem i napretkom, pa ako nekome trebam, eto. 😀

kolega slobodno iznesi misljenje i stav, to je tvoje pravo svidelo se nama ili ne, imas lepu ponudu ostalo je na tebi....raspisasmo se i otisli u sirinu.....pricajuci o tebi i Ranku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 470 postova

Da sam ja na Rankovom mestu vise ga ne bih primio i da moli.

Ako neko ne moze da se udostoji 10 dana da odgovori bilo sta, to je u startu odgovornost 0.

Ili je neki trol ili Crnogorac, trazi posao a kad dobije ponudu "pa gde bas mene nadje"🤣

Kladim se da uopste nije ocekivao ovakav odgovor, zato je i pobegao.

Na kraju krajeva ja ne bih preko foruma dao posao nekome ko nema jos nijedan post u temama tehnickog tipa i rasprave. A tebi Ranko svaka cast, ti si ljudina, ali pazi da ne preteras sa verom u ljude ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS

Mislim da je ovo odličan primer na koji način se dobro dobrim vraća.

 

@abarth_maniac je očigledno imao dobru volju da pruži ruku nekome ko je traži, i to je igrom slučaja postalo javno i svi smo videli.

 

Pre neki dan Đunta pomenu da Abarth Maniac radi I BMW motore (ako sam pobrkao nešto i zamenio ljude, unapred se izvinjavam), i od tada se ja nosim mišlju da,kad mi dođe servis ili ne daj bože nešto drugo, zapucam za Zrenjanin.

Ovom tipu mogu da verujem.

 

Verujem da nisam jedini kome će ovaj gest biti značajan za buduća vaganja da li,gde i kome motor dati u ruke. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 663 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Као неко ко је врло млад, после средње школе са 18г отишао у Београд од куће, нити пријатеља нити пара, радио све и свашта, претумбао свакаке глупости преко главе, више био гладан него сит и успео после неких деценију ипо+ да станем на ноге и себи обезбедим колико толико пристојан живот а онда у ово садшње време чујем како родитељи тимаре децу, па није он за ово, па није за оно, он је нежан он не воли рано да устаје….ПУТИНЕ ПРЕТИСНИ ЦРВЕНО ДУГМЕ ДА СЕ РЕСЕТУЈЕМО…😀 и онда се чудимо где смо се изгубили сви колективно као народ…Нико од нас ништа неће понети у 2 квадрата без геометра кад додђе време а то да ли је испао човек или не, то ће сви да памте и да се сећају. Колеги @abarth_maniac свака част на искреном одговору и понуди, све транспаретно и поштено као о колеги @đunta што га је препоручио као колега колеги у неком од постова а прочитао сам…И верујем и знам да се добро увек добрим врати…

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 7 sati, MarkoMoto je napisao:

Da sam ja na Rankovom mestu vise ga ne bih primio i da moli.

Ako neko ne moze da se udostoji 10 dana da odgovori bilo sta, to je u startu odgovornost 0.

Ili je neki trol ili Crnogorac, trazi posao a kad dobije ponudu "pa gde bas mene nadje"🤣

Kladim se da uopste nije ocekivao ovakav odgovor, zato je i pobegao.

Na kraju krajeva ja ne bih preko foruma dao posao nekome ko nema jos nijedan post u temama tehnickog tipa i rasprave. A tebi Ranko svaka cast, ti si ljudina, ali pazi da ne preteras sa verom u ljude ;)

U pravu si, ali imam zaheb da verujem ljudima. Polazim od toga da niko ne zeli da svesno nekoga zajehebe.

100x sam propatio jer sam dao sve sto mogu, ali da se vrati vreme ponovo bih to uradio. 

Ko ne ume da ispostuje, njemu nazao.

I dalje se nadam da ce momak da se javi.

A da se pohvalim, sinoc sam dobio preporuku od drugara za decka koji mi bas godi, sam turpijao Yuga, ima smisla da srafi, voli mehaniku. Malko je ficfiric, ali u njegovim godina i treba tako. Spreman sam da finansiram njegove hirove, da mu dodatno nagilulim auto. Najpre sto se bezbenosti tice. 

Momak je na prvu korektan i stalozen.

I voli!!! 

Izvestavam, ali se nadam da ce da prihvati posao i da mi dozvoli da mu sredim dodatno auto, iako je vec puska. :jee1:

 

Ogromna je razlika kad imas 20 ili 35 god. Njihovo ogromno je meni malo.

Kamo lepe srece da sam imao nekog da mi pomogne dok sam turpijao vozila kao tinejdzer. :cirka1:

 

  • Sviđa mi se 16
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Nema se tu sta vise ocekivati,momak je posetio forum pre tri sata, iščitao ovo sve i ne udostoji se da odgovori,nema tu preuzimanja odgovornosti,Abartu svaka cast ,ovo je prilika koja se retko ukazuje za mlade ljude, ali sta je tu je ,nadam se da ce ti taj novi decko biti potaman.

Nama iz provincije je nekako normalno da smo sa 18,19 otisli od kuce,ko na studije,ko trbuhom za kruhom,valjda je NS,BG deci danas to problem,jebem li ga.

Nase generacije nisu mogle dobiti vizu za Madjarsku za neku šverc turu dok smo studirali,a zamisli danas sve otvoreno,biraj USA,Rusija,Kina,brod,kurac palac,sta god hoćeš.

Eto ceo zivot sam na mestima gde zaposljavam i retko kad sam otpustao(naravno bilo je i toga jbg) i mogu da kazem da nije vazno ni sta zna ni koliko je star ili mlad,bitno je samo da covek HOĆE.

Pa meni je covek po struci-frizer bio jedan od najboljih poslovodja u mesnoj industriji koje sam obucio ikada,kad je on u pogonu ja znam da mogu da ne dodjem 3 dana i da znam da je sve u redu,tako da je samo volja i htenje bitno a znanje će doći, ali nema gledanja na sat i ostavljanja posla ako nesto mora da se zavrsi.

Pošto si mlad ,para nemas ,jedino sto mozes je da ulozis svoje vreme ,ali danasnjim klincima je bolje provesti ceo dan listajuci tik tok i instagram nego li bilo sta nauciti.

Jbg ,kad sam video Abartov post kad je ponudio posao mislio sam sutra kad udjem ono slika klinca u radionici kad ono kita.

Jedino se nadam da se nije nesto lose desilo pa je odustao zbog toga,ali verovatno bi se javio.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Mislim da se dečko uplašio. Sigurno nije očekivao ponudu od nekog koga dobar deo foruma zna ako ne lično onda posredno i svi imaju samo reči hvale. Mada u mlađim danima da tražim posao ja bi sigurno prihvatio pa šta bude,najgore što može da se desi je da saradnja ne uspe. Tako sam i ja nekad krenuo da radim kao varilac kod autolimara a prvi dan kad sam došao nisam čak znao kako izgleda "co2" aparat. Za par meseci je sve leglo...

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Bre al ste matorci majku mu, manite decka :D Jeste, nije fora da bas nista ne napise, ali klinac je, klasika. Dobio je ne dobru, nego super priliku, mislim evo ja bih dosao, platio recimo da mi se nastaluju ventili i doplatio da mogu da stojim pored i vidim kako :D . U svakom slucaju, nije iskoristio i to je to. 3  stranice drvlje i kamenje, pocinjem da mislim da je neki trol bio u pitanju :D 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1899 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Doživotni ban !

:) :) :)

 

Šalim se malo.  Jbga, drvlje i kamenje samo zato što ne kaže " ljudi, hvala puno, ne odgovara mi iz xy razloga..."

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Momak me je pronasao i javio se licno.

Kaze da je imao neki problem i dok je to resio, tema se malo "zaletela", pa nije odgovorio, jer je vec bio malo napadnut i prozvan. 

Razumem ga.

Izvinjavam se sto sam ovo izneo javno, ali smatram da he fer od njega sto se javio.

Trebalo je da razgovaramo juce ali sam ja bio u haosu, nisam stigao da ga pozovem.

Razgovaracemo pa cemo da vidimo.

 

Drugi momak dolazi sutra na razgovor.

Sve je i dalje u teoriji, ali videcemo. 

Voleo bih da mi je i Jovan prisutan, ja sam subjektivan i "mekan" pa ne procenim nekad ljude kako treba. 

  • Sviđa mi se 15
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1899 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
pre 21 minuta, Blaza je napisao:

Mislim da treba zaključati temu.

Neka je još, stigle nove informacije. :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Meni je fascinatno kako je od jednog obicnog pitanja i dobre volje sa druge strane je nastalo lincovanje za manje od 24 sata... Ne treba nama spoljasnji neprijatelj :D

Promenio član Abi
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 676 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Ne bih to nazvao linčovanjem. 

Više mi se čini da je sve bilo kroz dozu humora. E sad... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Ponuda za posao je samo ponuda i nista vise. Moze da bude prihvacena ili odbijena od obe strane bez nekog posebnog razloga...

Promenio član cikamike
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Momak iz ZRa je bio danas na razgovoru. Ostao sam duzan poziv pokretacu teme, ali fizicki nisam postigao da ga kontaktiram. 

Elem:

Momak koji mi je u komsiluku je mlad, entuzijazam ima. Ali.. ne zna rec engleskog, cak mi je napomenuo da je "posvadjan sa engleskim". To kod mene ne pije vode. Ne zato sto sam nesto naklonjen zapadu, nego su prosto vecina uputstava koje mogu da imam pisana na Engleskom. Ne zna ni Nemacki. Zajeb. Ako moram da prevodim, izgubicu vremena i nema smisla.

 

Rekao sam mu da cu ga zvati kada mi zatreba fizicka pomoc, jer ne moram da mu objasnjavam sta je nasadni a sta vilasti kljuc. I kad vidi, zna da je 14 ili 17mm. I skroz je OK lik, mlad, ali nazalost nije ono sto meni treba.

Nije momak za moto program.

 

Dobih ponudu od jedne cure koje je radila u Austriji, sad je ovde, ali opet ima oko 55 km u jednom pravcu. 

Videcemo... 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

@abarth_maniac Srećno u potrazi! Više puta su me zapošljavali, još češće sam bio sa druge strane, znam koliko je teško za obe uloge.

 

Sa moje strane dolazim na jedan servis, strogo komercijalno (!), kao vid podrške tebi i tvom poslu, za koji se ti, ustvari - vas dvojica klinaca (koje inače mnogo volim) borite kao lavovi. 

 

@bjb Prema dečku ste prestrogi, reći ću samo to... 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja