Jump to content

Moto Zajednica

Trazim posao u moto servisu

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha r6

Pozdrav,imam 21 godinu i trazim posao u moto servisu kao pomoćni radnik u Novom Sadu ili okolini, znam osnovne stvari iskustva imam sa svojim motorima i motorima drugara, tj. nikada nisam radio u servisu za motore. Imam želju za učenjem i napretkom, pa ako nekome trebam, eto. 😀

Promenio član 918131
Dodatak tekstu
  • Sviđa mi se 25
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Da sam na tvom mestu, ako stvarno želiš to što si napisao, meni 50-tak kilometara do ZR ne bi bio problem, znajući ko ti je dao ponudu...:takoje:

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre sat vremena, DraganNS je napisao:

Da sam na tvom mestu, ako stvarno želiš to što si napisao, meni 50-tak kilometara do ZR ne bi bio problem, znajući ko ti je dao ponudu...:takoje:

90% nas koji radimo i živimo u Beogradu, vremenski trošimo jednako ili više vremena na put do posla i ka kući. 

 

Da sam na tvom mestu i u tvojim godinama, iskoristio bih priliku (koja se ne javlja često u životu) da spojim ono što volim sa onim od čega živim. Kako život bude odmicao,biće sve teže.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3976 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ja bih kampira kod manijaka u avliji


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 1 sat, el classico je napisao:

Ja bih kampira kod emoji106.pngmanijakaemoji106.png u avlijiemoji23.png


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Dobrodosao! Mesta za spavanje kod mene uvek nadjemo, za rad sam uvek raspolozen. Za druzenje takodje. A Srce uvek ima mesta za dobre ljude. Kod mene u avliju je dobrodosao svako ko je covek. 

  • Sviđa mi se 26
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Svaka cast @abarth_maniac. Prateci tvoj rad tu na forumu, da mogu nekako drugacije osigurati financije kakve imam trenutno, radi posla koji nudis bih napustio Njemacku i dosao zivjeti u Zrenjanin. Ne zezam se.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Da se javim kao neko ko radi i sarađuje sa @abarth_maniac

 

Moje znanje mehanike do pre 2 godine bilo je onako, teorijiski solidno, praktično sam mislio da nisam loš, ali to nije bitno za fabulu radnje.

 

Ko Radi sa Rankom, naučiće ne samo kako da popravi nešto, već se ide mnogo dalje. Objasniće ti zašto dolazi do tog kvara, zašto može da se dogodi to i to i tako dalje. Ne leči se posledica, leči se uzrok. 

 

Neće ga mrzeti da u pola posla izvadi marker i na white boar  tabli detaljno iscrta i objasni kako nešto funkcioniše i zašto i ide do najtananijih detalja, ako imaš volje da slušaš. 

 

Pozitivna stvar je što alata ima za sve, od običnih do specijalnih. Nema puno izmišljanja tople vode i nagađanja. Kad se radi neki motor, obavezno se vadi servisno uputstvo i gleda da sve bude prema specifikacijama, bilo to štelovanje ventila, karburatora ili slično.

 

Ranko nije jedan od onih ljudi koji će ići da zvoca kad se nešto pogreši već će da kaže: jbga, ne možeš da naučiš dok ne pogrešiš.

 

Nikad se ne radi pod pritiskom, odnosno Ranko nikad ne stvara pritisak. Dešava se da i da zaginemo do sitnih sati i da gledamo romantičan izlazak sunca (naši intimni ne gej trenuci).

 

Da se vratim na početak: kod Ranka sam prvi put došao kao mušterija i ostao što bi se reklo zauvek. Postoje samo dva čoveka u ovoj državi kojima bih poverio da mi srede motor i bez pitanja bih mogao da se zaputim bilo na stazu ili put oko sveta. Ranko je jedan od ta dva pouzdana čoveka za rešavanje svih problema sa motorima. Ne odustaje dok motor nije 100% ispravan i neretko smo zbog toga bili u minusu.

 

Dakle, ako hoćeš da naučiš, onda je njegov servis pravo mesto. Potrebno je da se trudiš i da voliš taj posao, a Ranko ti nikad neće ostati dužan ni finansijski ni prenesenim znanjem, jer apsolutno ništa, ali ništa ne taji. X puta su ga ljudi kritikovali da me previše uči i da mogu da odem nekad i otvorim svoj servis i samo je odmahnuo rukom. 

 

Privatno: Ranko je pre svega dobar čovek, prijatelj uvek kad zatreba i neko od koga može puno da se nauči ne samo u mehanici već i o nekim moralnim načelima.

  • Sviđa mi se 27
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4403 postova

Znam da kada budem opet imao motor i neki kvar koji ne mogu sam resiti, nece me mrziti kontaktirati kolegu i terati cak do ZR.

Volim kad je sve pedantno a narocito dobru komunikaciju.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
pre 53 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Da se javim kao neko ko radi i sarađuje sa @abarth_maniac

 

Moje znanje mehanike do pre 2 godine bilo je onako, teorijiski solidno, praktično sam mislio da nisam loš, ali to nije bitno za fabulu radnje.

 

Ko Radi sa Rankom, naučiće ne samo kako da popravi nešto, već se ide mnogo dalje. Objasniće ti zašto dolazi do tog kvara, zašto može da se dogodi to i to i tako dalje. Ne leči se posledica, leči se uzrok. 

 

Neće ga mrzeti da u pola posla izvadi marker i na white boar  tabli detaljno iscrta i objasni kako nešto funkcioniše i zašto i ide do najtananijih detalja, ako imaš volje da slušaš. 

 

Pozitivna stvar je što alata ima za sve, od običnih do specijalnih. Nema puno izmišljanja tople vode i nagađanja. Kad se radi neki motor, obavezno se vadi servisno uputstvo i gleda da sve bude prema specifikacijama, bilo to štelovanje ventila, karburatora ili slično.

 

Ranko nije jedan od onih ljudi koji će ići da zvoca kad se nešto pogreši već će da kaže: jbga, ne možeš da naučiš dok ne pogrešiš.

 

Nikad se ne radi pod pritiskom, odnosno Ranko nikad ne stvara pritisak. Dešava se da i da zaginemo do sitnih sati i da gledamo romantičan izlazak sunca (naši intimni ne gej trenuci).

 

Da se vratim na početak: kod Ranka sam prvi put došao kao mušterija i ostao što bi se reklo zauvek. Postoje samo dva čoveka u ovoj državi kojima bih poverio da mi srede motor i bez pitanja bih mogao da se zaputim bilo na stazu ili put oko sveta. Ranko je jedan od ta dva pouzdana čoveka za rešavanje svih problema sa motorima. Ne odustaje dok motor nije 100% ispravan i neretko smo zbog toga bili u minusu.

 

Dakle, ako hoćeš da naučiš, onda je njegov servis pravo mesto. Potrebno je da se trudiš i da voliš taj posao, a Ranko ti nikad neće ostati dužan ni finansijski ni prenesenim znanjem, jer apsolutno ništa, ali ništa ne taji. X puta su ga ljudi kritikovali da me previše uči i da mogu da odem nekad i otvorim svoj servis i samo je odmahnuo rukom. 

 

Privatno: Ranko je pre svega dobar čovek, prijatelj uvek kad zatreba i neko od koga može puno da se nauči ne samo u mehanici već i o nekim moralnim načelima.

Ovo si me nahvalio jer vozis auto moje mame! :jee:

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Ja sam, kanda, zalutao na neki gej forum 🫣

 

Šalim se momci, raduju me teme koje obiluju pozitivnom energijom i dobrom zajebacijom.

Život je dovoljno složen bez da ga mi još dodatno komplikujemo.

Samo tako nastavite 🍻

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly
On 11. 1. 2024. at 23:18, 918131 je napisao:

Pozdrav,imam 21 godinu i trazim posao u moto servisu kao pomoćni radnik u Novom Sadu ili okolini, znam osnovne stvari iskustva imam sa svojim motorima i motorima drugara, tj. nikada nisam radio u servisu za motore. Imam želju za učenjem i napretkom, pa ako nekome trebam, eto. 😀

 

Deder se ti meni javi da odemo na kafu negde u NS, da ja vidim jesi li ti kadar za Ranka ili si strani špijun i domaći plaćenik   :jee:    :takoje:

 

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
1 hour ago, PremieRacing said:

Deder se ti meni javi da odemo na kafu negde u NS, da ja vidim jesi li ti kadar za Ranka ili si strani špijun i domaći plaćenik   :jee:    :takoje:

Nego šta. Kao u svakoj ozbiljnoj firmi da prođe prvo psihotest i da obavezno pitaš čiji je, da znamo ko u kuću ulazi. Očekujemo izveštaj pa da krenemo sa daljom procedurom :lol:.

 

Šalu na stranu svaka čast i momku na želji, a posebno kolegi @abarth_maniac na toploj ponudi i spremnosti da podeli široko znanje. Još pre x godina sam ga predložio za viteza, a on nam to iz dana u dan potvrđuje. Nadam se da će se saradnja ostvariti na obostrano zadovoljstvo. A mene ako se sete za popust, sete:lol:

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Takođe bi kod Ranka u servisu specijalizirao
"Održavanje flote malih stromova" i doktorirao "suzuki v2 650" agregat pored ostalih znanja i umeća :)


Ranko, svaka čast na ponudi.
KoleZa koji je postavio temu, najtoplija preporuka, kao što su i ostali već rekli, nemam šta da dodam!

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Da dečko stvarno hoće posao, već bi bio u servisu, vidite da od njega nema ni traga ni glasa, tako da izgleda mu nije hitno, a ni bitno.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 5 minuta, Motorcyclist je napisao:

Da sam blize a i da nisam vec zaposlen, vec bi bio kod kolege (ako bi me primio :D). Da sam iz ZR posle posla bih rado dolazio da radim i naucim nesto.

Ti dođi kad imaš slobodne dane, ako ništa drugo da se upoznamo i družimo. :) 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Treba da proširite servis, dogradite jedan šank, točilicu, muziku verovatno već imate... ja bi prvi došao da popričamo po jednu :moto3:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja