Jump to content

Moto Zajednica

15. međunarodni sajam motocikala "Motopassion" 22-28. mart 2023.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
Pre 16 sati, slobasuper9 je napisao:

Bili kod mene na štandu, niko da se javi da se makar upoznamo :)

Slobo:)ja se javio,Drago mi je da Sam te upoznao:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1559 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
16 hours ago, slobasuper9 said:

Bili kod mene na štandu, niko da se javi da se makar upoznamo :)

Uopšte mi nije palo na pamet, u suprotnom javio bih se sigurno!
Biće još prilika nadam se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Da se nadovezem na komentare za cene auta. 2020te sam platio novu korolu hibrid karavan 24700 evra. Bio sam porazen kad sam video da sada za te pare uglavnom B segment moze samo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ispod 20K evra nema automobila a da nije samo za grad. 

Uzas. 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Cene su visoke pa su visoke, ali sam šokiran prodavcima koji nisu zainteresovani da prodaju.

 

Ja lagano tražim novi auto. Ne interesuju me pitanja koliko može da razvije i da li hostesa dolazi uz auto, samim tim nisam imao šta sa hostesama ni da pričam već su mi trebali prodavci. Kako mi je izbor poprilično širok, gledao sam jedno 7-8 različitih proizvođača. Em sam morao svugde da jurim prodavce, em mi nisu davali prave odgovore i odnose se kao da ih ozbiljno smara što moraju da se bakću sa mnom. Od njih 7-8, dobio sam 3 vizit karte. Od ta 3 je jedan obećao da će mi poslati ponudu do kraja dana (četvrtak), još je nisam dobio. 

 

Jedan auto što mi je bio u užem izboru ću preskočiti zbog prodavca koji je drkao telefon dok sam mu se obraćao i bukvalno sve odgovore mi davao preko one stvari.

 

Iskreno mi nije jasno kako funkcionišu. 

 

 

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

E i da, Motul ulja, samo izložba, nema prodaje, sve je to meni jasno zašto nema prodaje, al koga boli k da gleda u zatvorene kontejnere ulja

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre sat vremena, Mr_Wolf je napisao:

Cene su visoke pa su visoke, ali sam šokiran prodavcima koji nisu zainteresovani da prodaju.

 

Ja lagano tražim novi auto. Ne interesuju me pitanja koliko može da razvije i da li hostesa dolazi uz auto, samim tim nisam imao šta sa hostesama ni da pričam već su mi trebali prodavci. Kako mi je izbor poprilično širok, gledao sam jedno 7-8 različitih proizvođača. Em sam morao svugde da jurim prodavce, em mi nisu davali prave odgovore i odnose se kao da ih ozbiljno smara što moraju da se bakću sa mnom. Od njih 7-8, dobio sam 3 vizit karte. Od ta 3 je jedan obećao da će mi poslati ponudu do kraja dana (četvrtak), još je nisam dobio. 

 

Jedan auto što mi je bio u užem izboru ću preskočiti zbog prodavca koji je drkao telefon dok sam mu se obraćao i bukvalno sve odgovore mi davao preko one stvari.

 

Iskreno mi nije jasno kako funkcionišu. 

 

 

Ja gledao i pitao za Fiat 500,Fiću... Prvo neku gusku, kažem joj da sam upoznat sa detaljima... I pitam zašto je skuplji za više od 1000e izloženi model od istog takvog u salonu? Prosledi me prodavcu. Otvorim link i sve mu nabrojim šta je isto i pitam sta je razlika? Nije imao smislen odgovor. 

Pitao za kredit... Tu tek ništa nije rekao. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2738 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bila lepa pljeska napolju, ali unutra nista. Mi kupili sendvic, uzeli po zalogaj, ja se okrenuo i vratio ga na pult. Rekoh liku samo da je stlramota da to prodaju.

Pljeka bila super, 600 dingera uz pomfrit, salatu i hleb.

Sveps je bio jos lepsi jer je kostao 300 din. :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1559 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
On 3/23/2023 at 7:58 PM, kole24 said:

Meni se baš sviđa.
Bitno je da je kopija nekog krštenog zbog rezervnih delova i potrošnog materijala. Mislim, kad već prihvatiš kineski proizvod i kineski kvalitet.
Ja sam koji cm viši.
7ba5ee1d1c5f475cd788039100f2215e.jpg

Zanimljive informacije si podelio, ovo za agregat od KLX 300. Može neki link, odakle ta info? Pogledao sam KLX 300 agregat, i jeste da liči :).  Od nas četvorice koji smo bili, dva drugara razmatraju da ga uzmu kao drugi motor. Pogotovo što postoji sajamsko sniženje i beskamatni kredit.

Ono što sam ja čuo, od čoveka koji ima mnogo iskustva sa ovakvim motorima je da je osećaj u vožnji skroz uporediv sa crf 300. Ali da ima malo više snage i malo tvrđe ogibljenje.

 

Možda ne bi bilo loše da se otvori tema za ovaj model ?

Promenio član antir3ality
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

Jedna digresija na zadnji post, je l neko primetio na onoj ninji, ona nalepnica crna slova na zelenoj pozadini, pa tako u pravugaoniku zalepljeno na zeleni motor, a nalepnica isečena kao osnovci na likovnom, koja je fora s tim, tako skup motor a na te sitnice niko ne obraća pažnje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250
Zanimljive informacije si podelio, ovo za agregat od KLX 300. Može neki link, odakle ta info? Pogledao sam KLX 300 agregat, i jeste da liči :).  Od nas četvorice koji smo bili, dva drugara razmatraju da ga uzmu kao drugi motor. Pogotovo što postoji sajamsko sniženje i beskamatni kredit.
Ono što sam ja čuo, od čoveka koji ima mnogo iskustva sa ovakvim motorima je da je osećaj u vožnji skroz uporediv sa crf 300. Ali da ima malo više snage i malo tvrđe ogibljenje.
 
Možda ne bi bilo loše da se otvori tema za ovaj model ?
Loncinova oznaka za taj agregat je YF300, odnosno LC178. Ako potražiš po netu, izaći će ti gomila delova koji odgovaraju za KLX300/YF300. Cilindar, klip, vodena pumpa, bregaste, glava, flanšna usisa ...
Naišao sam i na neku temu na KLX300 forumu gde diskutuju o kvalitetu kineskih delova koje ugradjuju umesto Kawasakijevih.
Inače, taj agregat se dosta ugradjuje u kineske kvadove.
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4928 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
Pre 16 sati, grafigo je napisao:

Kakvo je stanje sa gumama na standovima? Ima li sta u ponudi, neke korekcije cena...?

Ima, Dum doo ima Dunlop, Kompp Co ima Michelin. Najbolje ih nazovi pa ih pitaj za cene, samo požuri ako misliš nešto da kupuješ, danas je zadnji dan na sajmu.

Kontakt

  • Telefon: 011/34 36 340; 011/34 36 360
  • dum@sbb.rs

 

 

Promenio član MOTOM
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Društvo, jel neko seo, video, štipnuo CF MOTO 450SR? Ja bi nju tako rado posedovao a mala obećava :lol2:

 

Edit: Zna li se cena?

EditEdit: Uf, gledam cene u UK, da se nisu malo zabrojali? Nije da nipodaštavam CF moto kao marku ali da je skuplji od Honde i Kawe u klasi? Kontam da ima jaču opremu  možda i tako to ali ipak... Vreme će pokazati, uvek tako bude.

Promenio član Gordak985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7114 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

450SR baš moćno izgleda, pravo osveženje od braće kineza, dizajn im je sve bolji i bolji.

Jedini kamen spoticanja će im biti cene, malčice ga preteraše.

Kad bi napravili SR od 650-750ccm sa razumnom cenom, pomerali bi dupe Japancima i Italijanima.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660
Pre 14 sati, abarth_maniac je napisao:

Bila lepa pljeska napolju, ali unutra nista. Mi kupili sendvic, uzeli po zalogaj, ja se okrenuo i vratio ga na pult. Rekoh liku samo da je stlramota da to prodaju.

Pljeka bila super, 600 dingera uz pomfrit, salatu i hleb.

Sveps je bio jos lepsi jer je kostao 300 din. :jee:

Ti isao da testiras celu gastronomsku ponudu... izvini Entoni (Burdejnu), nisam te prepoznao... :jee:

 

Salim se malo... vidim, prica se o pljeski... meni je ostalo u secanju, ta pljeska kada je pijacni dan, deda me vodio (ne vezano za ovaj sajam), imao sam 5, 6 godina, ali taku pljesku vise nikad nisam pojeo... 

 

Tako da bih to mogao da pripisem NOSTALGIJI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ne znam da li je neko pominjao ali danas je poslednji dan da se pazari VOZZI sa 20% popusta preko aplikacije, mene je Evropa dodatak izašao 3600 umesto 4500.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kinroad xintian 250-16
On 27. 3. 2023. at 16:17, Arakis je napisao:

Ispod 20K evra nema automobila a da nije samo za grad. 

Uzas. 

Bezobrazno velike cene većine automobila. Ja sam  video samo jedan normalan auto približne cene (oko 20.000€) i da imam para ne bi se ni sekunde dvoumio. Košta kao dodantna oprema za jedan od automobila sa susednog štanda. C4_1400x800_SAJAM-1024x585.thumb.png.dde696eb6fde5cfc6333f40d2e534ad5.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Moj drugar je uzeo MG zs u full opremi,na sajmu za 21k e.Da mi je rekao pre toga,da namerava TO da kupi,"Oštro bih protestovao".A realno bih ga zeznuo,SUV je odličan sa odličnom opremom,kao da sediš u nekom premium Nemcu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S
9 hours ago, Gordak985 said:

Društvo, jel neko seo, video, štipnuo CF MOTO 450SR? Ja bi nju tako rado posedovao a mala obećava :lol2:

 

 

Meni je bio bas zanimljiv, morao sam da sednem da vidim polozaj kakav je, umereno napadacki, meni sa 183cm visine sasvim lepo lezi, ne deluje malo, uzivo je stvarno lepo odradjen, prelep dizajn, kubikaza i snaga je za mene idealna.. Kako rekose  tek je stigao jos ni cena nije formirana..

Nesto se mislim da prodam svoj motor i da kupim neki do 500cc, ne treba mi vise..

Inace sajam je bio super, imalo je sta da se vidi, drugar kupio cizme fin popust dobio..

Steta sto nije bilo Honde cb500 i Yamahe mt03, njih sam hteo da vidim, ali okk..

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4635 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 6 sati, Darko SB je napisao:

Meni je bio bas zanimljiv, morao sam da sednem da vidim polozaj kakav je, umereno napadacki, meni sa 183cm visine sasvim lepo lezi, ne deluje malo, uzivo je stvarno lepo odradjen, prelep dizajn, kubikaza i snaga je za mene idealna.. Kako rekose  tek je stigao jos ni cena nije formirana..

Nesto se mislim da prodam svoj motor i da kupim neki do 500cc, ne treba mi vise..

Inace sajam je bio super, imalo je sta da se vidi, drugar kupio cizme fin popust dobio..

Steta sto nije bilo Honde cb500 i Yamahe mt03, njih sam hteo da vidim, ali okk..

 

 

 

Imao sam čast da ga testiram na Istanbul Parku prošle nedelje. Ako stignem ove nedelje izbacujem tekst. Ide izuzetno dobro, koči odlično (brembo monoblok kočiona čeljust). Dve klase je bolji od 300SR-a.

 

viber_image_2023-03-28_14-17-48-103.thumb.jpg.f32d150c3b8b6a8e96c2b9a77704e734.jpgviber_image_2023-03-28_14-17-49-165.thumb.jpg.809c08e69040c3e5cba7c38f971a140d.jpgviber_image_2023-03-28_14-17-49-582.thumb.jpg.a340eb94a490e738fa58278230d2080e.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja