Jump to content

Moto Zajednica

Reljinci, naš @davidloki

Recommended Posts

  • Drug član, 646 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

David je bio divan momak, divan prijatelj, mnogo smo ga voleli a i on i Ivana nas. Stalno se zezao da nam je usvojeni sin, nase dete, svugde bi rado isao sa nama. Jedan ozbiljan strucnjak, inzenjer, tvorac najlepsih i najduhovitijih putopisa na forumu. Toliko vedar, pozitivan, dobrodusan, tesko bi bilo ikome da ga istog trenutka ne zavoli. Jer prosto takav je on bio. I eto, malko nepaznje i sve se to zavrsilo. Putuj Davide, znam da znas koliko smo te voleli, i mi znamo koliko si ti voleo nas.

310446772_10227037942524916_889739527306

  • Tužan 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 221 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT
pre 8 minuta, Bole37 je napisao:

tesko bi bilo ikome da ga istog trenutka ne zavoli

Neverovatno koliko istine i koliko tuge u istom trenutku. 

Od popodne pokušavam da napišem nešto, što je kao smisleno i priliči Davidovoj ličnosti i veličini...

Zašto on, zašto ovako, zašto uopšte...

Pitanja bez odgovora, mukla tišina, senka njegovog osmeha...

Ode bez reči, pozdrava...

Odnese nadu i veru, jer On, David lično je bio neko u koga smo verovali i ko je bio primer da ima još nade...Za njega i Ivanu, za prijatelje, za budućnost, za Srbiju...

Za sve nas....

Kada mi koji smo kao njegovi drugari iz hobija, ovoliko pogođeni i već nam nedostaje, ne mogu ni zamisliti bol njegove Ivane i porodice.

Molim vas kolege, ne zamerite jednom starijem čoveku što je tužan do bola, i što me slomiše emocije...

Iskreno i čisto kao što je bio naš David!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
9 minutes ago, Bole37 said:

Toliko vedar, pozitivan, dobrodusan, tesko bi bilo ikome da ga istog trenutka ne zavoli. Jer prosto takav je on bio.

Ne mogu da nadjem reci da potvrdim koliko je ovo gore napisano tacno!

Davida sam video dva puta u zuvotu. Jednom kad je kupio Diverziju od mene, i drugi put kad je dosao po nju. David je dosao sa Ivanom da kupi motor, ostavio novce bez ikakvog ugovora a motor nije odvezao. Verovao mi je iako me prvi put vidi, a ja nisam mogao da verujem kakvog coveka sam upoznao. 

 

Od tad smo se culi dosta puta. Koliko se cesto desava da ostanete u kontaktu sa nekim ko kupi vozilo od vas? Razlog za to je upravo ovo sto je @Bole37 rekao. David je bio drugaciji momak. Bolji, veseliji, pozitivniji i cistije duse od proseka. Sudeci po porukama ovde, nisam jedini koji to misli.

 

Poslednji put smo se culi pre par dana. Zeleo je da proba mog CRF-a. Sa @maxx vec pravimo plan kako da ga ugostimo na Fruskoj. Odbijam da poverujem da se susret nece desiti! Iako pisem ovo, deo mene jos ne veruje da se ovo desilo. Nije mi dobro.

 

Davide, pocivaj u miru

 

  • Tužan 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: KTM DUKE 390 2018

Pokoj mu duša.Saučešće porodici.Ja sam prodao mog malenog ktm 390 pre neki dan jer sam pre oko godinu imao udes i koštali su delovi 3000e.Ja te pare ne bih imao bez osiguranja a i iskustva mi više ne treba.Očigledno da u ovom svetu ne možeš da držiš sve pod kontrolom kao na stazi gde se znaju pravila igre..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 662 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Нека му је лака црна земља и бескрајни путеви небески…☦️

Promenio član Немања

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Malaguti F12

U ime nas troje koji smo ostali , a kao otac pokojnog Davida , zahvaljujemo Vam se svima na

svoj podršci i svemu što ste napisali za našeg Lokija .

Neka mu je laka crna zemlja , neka počiva u miru i Bog da mu dušu prosti ...

Datum sahrane ne možemo da Vam javimo danas , treba da prođe obdukcija i treba da

stigne deo porodice koji se nalaze u USA i Kanadi . Pretpostavljamo da će to biti sreda , ali

ćemo Vas obavestiti u svakom slučaju .

Još jednom , hvala na podršci

Promenio član drani67
Dodatna informacija
  • Sviđa mi se 7
  • Tužan 42

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Пустио сам да преноћи, надајући се да ће ми Деки јавити да је ипак све ок...

Речи без, велика празнина у глави, срцу, души...

Никад ми неће бити јасно зашто најбољи међу нама одлазе тако брзо.

Путуј мој добри Давиде, возимо се ми опет заједно, то знај сигурно. 

 

ykwAISm.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 519 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

Ovakve teme me jako uznemire. Mislim, umiru ljudi i ginu oko nas, ali kad nastrada neko koga poznaješ ili znaš ko je, čitaš njegove postove, to je baš teško za živce.
Već sam jednom prodao motor i odustao od vožnje zbog toga. Sad sam ponovo na raskršću. Bukvalno se lomim u sebi.
Neka mu je laka zemlja, Bog da mu dušu prosti.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Davda nisam lično upoznao, ali sam pročitao nekoliko njegovih putopisa i jako mi se dopao način na koji je preneo iskustva sa putovanja. Kad sam video naslov teme, bio sam u neverici. Tako mlad i dobar momak, i dalje sam ga smatrao novajlijom na forumu, ali jednim od onih kojima je dovoljno samo par postova, pa da svaki sledeći čitaš sa poštovanjem i uvažavanjem. Ne mogu da verujem da više nije sa nama :( 

 

Počivao u miru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Нека му је лака тешка црна земља. Чисти кривудави путеви негде горе....

Послато са 2109119DG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Najbolji od najboljih, ne na forumu, vec u ovoj zemlji. U svakom smislu. Mlad, 27 godina, obrazovan, inteligentan, vereni Ivana i on izgradili zajednicki svoj zivot, svoje gnezdo, inzenjer koji je trebao da postane direktor u firmi u kojoj  je radio a tako mlad, o takvom genijalcu je rec bilo. Sve u zivotu je postavio kako treba, borio se, tako vredan i perspektivan momak, vedar, veseo, jedna od najpozitivnijih osoba koje sam upoznao, avanturista, drugar.
Davida sam bas na zajednickoj voznji na forumu upoznao i posle voznje smo ostali u kontaktu i to je bila jedna od osoba u zivotu sa kojom odmah kliknes, upoznali smo se pred kraj prosle sezone, a osecaj i komunikaciju smo imali kao da se druzimo 10 godina. 
Na nasem drugom susretu smo vec na bum zajedno otisli u CG na vikend voznju, kao da vozimo deceniju zajedno, prvo zajednicko pijanstvo smo imali, takav vikend sam proveo sa momkom kog treci put vidim u zivotu, videlo se odmah da se kapiramo, da cemo tek da sve ovo ucvrstimo i vozimo ceo zivot zajedno. Svake nedelje smo se bar culi i dopisivali, planirali tek ove god ozbiljne zajednicke voznje, sto on i ja, sto zajedno zenama.

Njegovi putopisi na ovom forumu su jedni od najboljih, divili smo se koliko ima smisla za humor, za fotografiju, kako je znao da prenese svoje putovanje da prozivljavamo kao da smo bili sa njim.
Ovo je tezak udarac za sve nas, za ovu zajednicu, za njegovu porodicu. Velika tragedija, jedan od nas, veliki drugar i jos veci covek nas je napustio.
Davide, druze moj dobri, pocivaj u miru, vozicemo zajedno opet kad tad.

Ja sam bio sa Davidom u trenutku nesrece, detalje nesrece necu iznositi ovde, ovde treba da se oprostimo od Davida, takodje tvrdim da ni on ne bi zeleo da pisem od tome na forumu.
Za Davidove roditelje, moj broj je 064 593 65 71, u bilo koje doba dana ili noci vam stojim na raspolaganju, da razgovaramo, da se vidimo, da pomognem, bilo sta. Bio sam sinoc kod njegove verenice Ivane, ona ima moj kontakt, rekao sam sta se dogodilo, moja devojka, Saletova Duca i ja smo bili uz nju dok njeni najblizi nisu dosli. David ima mnogo drugara ovde i doci cemo na sahranu i svi stojimo na raspolaganju, za bilo sta bilo kad. Rekao sam i Ivani, niste sami, uz vas smo i za vas smo uvek tu.

 

  • Sviđa mi se 14
  • Hvala 3
  • Tužan 19
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Eh, druže, možda i ne znaš, ali jako te razumem. Teško vreme tek dolazi, drži se i ti. Ovo je tragedija na toliko mnogo nivoa, za sve, da je teško i početi misliti.

 

Nadam se da će porodica pronaći bar zrnce utehe, kada vide šta ova zajednica misli o njihovom sinu i izabraniku. Znam da smisla nikada neće biti, ja ga bar ni u jednom gubitku nikada nisam našao, ali jedno znam: zaista je istina da se kvalitet i vrednost nečijeg života NIKADA ne meri dužinom istog. Već uticajem na ljude oko sebe, dobrotom i blagošću. Trudimo se najbolje što umemo da tako živimo, samo eto ima ljudi kojima taj trud dolazi prirodno. Zato ih se i sećamo.

 

Teško me pogađaju ove teme i sudbine, naročito, naših mladih, prelepih kolega, punih života. Ali, koliko god bilo možda kliše, u jedno čvrsto verujem: dok ima sećanja, nema smrt! Zaista to verujem i negujte kolege to u sebi... svi oni koje smo izgubili, još uvek su tu negde uz i pored nas, zar ne? Često ih i fizički osećamo.

 

Ne znam zašto ovo pišem, krivo mi je mnogo...

  • Sviđa mi se 5
  • Tužan 6
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Tragedija se dogodila i ona ce neizbrisivo trajati u zivotima njegovih najblizih. Neka su ti nebeski putevi siroki i pocivaj u miru.

Saucesce porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Trebao je da zivi bar jos 50 godina,a zavrsio je zivot juce u 27 godina. 
Covek pun potencijala u svakom smislu. Bio je blag u komunikaciji,prirodan i nenametljiv. Imao je zdrav pristup zivotu,stvari su mu u zivotu isle pravim tokom. Planirao je porodicu. Pored svega sto sam napisao moram da kazem da je vozio za moje glediste agresivno. Nema boljeg mesta i lepsih puteva na nebu,zivi se jednom i zivi se u ovom vremenu ,a prostor i brzinu sami biramo. Neka mu je laka crna zemlja,mnogo mi je zao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja