Jump to content

Moto Zajednica

Da li je Suzuki postao najisplativija kupovina?

Recommended Posts

  • Drug član, 768 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.
pre 32 minuta, N.F.S. je napisao:

Kod vecine Hondi ciklistika je vrhunska, raspored mase, neutralna na guvernalu (kada uhvatis nagib ne zahteva korekciju). Nikada nisam voleo eksploziju snage, linearno, sigurno i lepo je po mojoj meri :D 

Da, to je i rekao Vex. Najdosadnije su.  :oda2:

 

Da vidis pre, dok su bile karburatorske Kawe. Juce si dosao iz voznje, ugasio motor. Sve je bilo kako treba, nista štucnulo nije. Al danas prilazis i nisi siguran da l' ce na pola kljuca da upali ili ces da verglas do sudnjega dana...  :gaa:     Tog uzbudjenja i neizvesnosti nikada nece biti kod Honde.

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 768 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

Eto vidis, baguje mi cak i komp i duplira postove dok pricam o Kawi.

Promenio član grafigo
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9257 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Izvinite Kawasakisti, sledi sprdnja! 

 

Vracamo se iz Nis-a Marina i ja, kawom z750... Vozimo paralelno sa autoputem kroz mesto Razanj, i tako pred skretanje u levo ispod nadvoznjaka, tamo ka Paracinu, ja nastavim pravo!

Pita ona, pa gde ode?!?

Ja pratio tablu "Odlaganje otpada" :D 

 

Napravio foru, inace sam voleo tu Kawu, imala je jednu manu, vibraciju koju nisam mogao da sazvacem, a sta joj nisam sve poradio...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7259 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Freza 600ccm

U svojoj moto karijeri sam imao dve Kawe, obe sa karburatorima, obe su bile matore oko 20 godina kad sam ih imao, i palile su na pomisao, hladan/vruc, zima/leto nebitno, ako je motor iole dobar i nastelovan kako valja, MORA da pali ko mina, problem kod karburatora je u stvari SAUH, ne zna svako da barata s tim, kad i koliko treba...pa se onda zna desiti da motor ne pali lepo, a u stvari nije uopste do motora vec do vozaca koji nema pojma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 768 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.
pre 1 minut, Disko Nindža je napisao:

problem kod karburatora je u stvari SAUH...

Daaa, sauh. Kako su volele moje Kawe da im nadjem tačku. Lakše bih kod žene našao G-spot nego na Kawi taj sweet spot na sauhu. Al kad joj uđeš u fazon gde je to, onda su stvarno palile. Osim kad ne upale. :D

 

Da zaključimo. Jeste Suzuki najisplativija kupovina trenutno, ali je sa Kawom najemotivnija. :BJB-Kawasaki:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2759 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Sa stanovista servisera, mislim da je jaaako malo motora koji mogu da se voze jeftinije od malog Stroma/SVa. 

Mislim da im je to i donelo neki status i uspeh. 

A Suzuki je u svakoj eri imao po neki "dragulj" koji ih je visoko kotirao. 

Licno ga najmanje "volim" u poredjenju sa "velikom cetvorkom", ali eto, imam ga vec 12 god jer nemam za sta da ga zamenim da se gadja i zadovolji mi kriterijume, a da cena nije mnogo veca. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1095 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Koliko god bilo skupo i neisplativo,san mi je da uzmem nov motor,a i auto!! I naravno zbog nedostatka para,ću morati raditi kompromise,oni kompromisi iz teme " kolika je kubikaža..." A to je vjerovatno spuštanje kubikaže,možda prelazak na Kineze,itd,itd.. Ali tako mi "gra" pao. A definitivno,srce u kupovini će imati popriličan udio!!

Sent from my 2201116TG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

Momci, kada je već tema o isplativosti i Suzukiju interesuje me koja je razlika izmedju EuroSumar-a i Suzuki Vector-a u Horgošu? Ima neke razlike u ceni, a osim toga da li ima prednosti kupovine kod jednog ili drugog prodavca?

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Super duke GT
pre 9 minuta, Raša3 je napisao:

Momci, kada je već tema o isplativosti i Suzukiju interesuje me koja je razlika izmedju EuroSumar-a i Suzuki Vector-a u Horgošu? Ima neke razlike u ceni, a osim toga da li ima prednosti kupovine kod jednog ili drugog prodavca?

Razlika za V Strom 650 je u 400€

Drug moj porucio pre 2 dana kod njih. Stize za 3 sedmice.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 462 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL, Sherco SEF-300
2 hours ago, Raša3 said:

Momci, kada je već tema o isplativosti i Suzukiju interesuje me koja je razlika izmedju EuroSumar-a i Suzuki Vector-a u Horgošu? Ima neke razlike u ceni, a osim toga da li ima prednosti kupovine kod jednog ili drugog prodavca?

Imao bih nešto povodom ovoga da kažem u korist Euro Summar. Iako Vector često daje par stotina EUR bolju cenu, te dosta ljudi tamo kupi, mislim da je profesionalnost na strani Euro Summar. Za moj bivši K5, dovežen iz Nemačke, pitao prvo u Vectoru dal znaju dal je odrađen fabrički opoziv na tom motoru (kočioni cilndar prednji). Prvo se ne javlja, pa je na odmoru, pa zovi od prvog, i na kraju kaže: ne radimo fabričke opozive "zbog korone". Dan nakon toga, pitam ES, čovel se javlja posle par sati na email, kaže da ne brinem, da je urađen, na toj i toj kilometraži, tog datuma, i u tom servisu. Mene su kupili, i moje poverenje tada.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4732 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@Motorcyclistako sam dobro ispratio i dobio informaciju od Euro Sumara, kod nas će GSX-8S biti jeftiniji od te cene.

 

Pardon, sad vidim da je to GSX-S 950

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4732 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
On 15.2.2023. at 15:03, DjoleLO je napisao:

Razlika za V Strom 650 je u 400€

Drug moj porucio pre 2 dana kod njih. Stize za 3 sedmice.

Dok se smuljaju papiri na carini :D

 

Neka se ne iznenadi ako bude pozvan na informativni razgovor u 29. novembar. Neće biti prvi :)

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6473 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ovaj gore GSX-S 950....nije nov, već je to ova firma ponudila svoj "demo" motor. Piše da je registrovan marta 2022, prešao 1000km, da je "uštrojen" na 35KW...i da mu je redovna cena bila 12.500 somura. Vidi se da ima LV (LeoVince) izduv....ne vidim šta piše ispod svega, ne mogu toliko da uvećam, ima još nešto...kao da piše "carbon" ili tako nešto. U svakom slučaju, ovo je primerak koji ne može po mnogo čemu da se poredi (nije bitno, valja, ne valja) sa novim, ključ u ruke salonskim primerkom.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 448 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 14 minuta, pronto je napisao:

Ovaj gore GSX-S 950....nije nov, već je to ova firma ponudila svoj "demo" motor. Piše da je registrovan marta 2022, prešao 1000km, da je "uštrojen" na 35KW...i da mu je redovna cena bila 12.500 somura. Vidi se da ima LV (LeoVince) izduv....ne vidim šta piše ispod svega, ne mogu toliko da uvećam, ima još nešto...kao da piše "carbon" ili tako nešto. U svakom slučaju, ovo je primerak koji ne može po mnogo čemu da se poredi (nije bitno, valja, ne valja) sa novim, ključ u ruke salonskim primerkom.

Gore crni u izlogu 10950 e, nov

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja