Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250s SA

Recommended Posts

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
On 11. 12. 2023. at 16:56, gebee&co je napisao:

Očigledno ga mame ona čudesna tri slova.....i samo viču......kupi me....kupi me....kupi me..

ocoN3IW.jpg

dJmEoQw.jpg

99lWEOM.jpg

 

Triple back... Šta god to značilo? :)

Jel se to nešto tri puta vraća? Ili odjedanput triput? :jee:A?
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Ali sad iskreno. Mene taj GS uopšte ne privlači. Jedino ta udobnost i za dvoje. Od Suzane ne može pobeći. A i nemam para za bacanje i menjanje kardana i sličnih zajebancija. Stoji da ja volim višlje motore... Više se gibaš po krivinama, nikad nisi u vertikali... 

Zato... ali ko zna??? 

Ovaj malo dosadan, nema kvarova @bajker71... Bolje ostaviti pare za Alpe pa na miru trošiti...? 

Videćemo, zima... 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

@shoyyka gotov si,već si ti sebe video kako glancaš kardan.Ako,podržavam,a i tvoja ,,mlada" ima da uživa.Ako možeš,udri.A @bajker71 i ja će mo da se zlopatimo sa Banditima.Mi se ne predajemo........predaja nije opcija.(sad ima da me prcaju za ovo zadnje napisano)

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Koliko sam se informisao taj 2012 godiste ce brzo da dosadi,kao Suzana je doveden do savrsensta,posle njega su ponovo ukakili. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1286 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
Pre 2 sati, shoyyka je napisao:

Ovaj malo dosadan, nema kvarova @bajker71... Bolje ostaviti pare za Alpe pa na miru trošiti...? 

Sledeće godine ima da se sjurimo do CG, Bar-Bari pa na sever dok ne izbijemo na Alpe...

Obavezno obiđemo tvoju svaju...  ;)

Ma lako ćemo da se dogovorimo. Sva tri Bandita su spremna kao zapete puške!  :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 663 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
Pre 4 sati, shoyyka je napisao:

ocoN3IW.jpg

dJmEoQw.jpg

99lWEOM.jpg

 

Triple back... Šta god to značilo? :)

Jel se to nešto tri puta vraća? Ili odjedanput triput? :jee:A?
 

CDDEFC47-39F6-4459-BDA4-0D6933EFDC40.thumb.jpeg.89b5ea50a4012021a3a31d1d36662804.jpeg

ево трипле блак. Само да знаш, ова мрцина ми троши 100е недељно и то у зимском сну😂

Promenio član Немања
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Da se ne lazemo, svaka cast Sojki kako u ovim godinama vozi GSX-a...Pardon, GSF-a (al isto je sve maltene). 

 

Ja imam mnogo godina manje od njega i kocim se na tom motoru na duzim turama. Posle 300km pocinjem da pizdim, pogotovo kad smo u dvoje...Sta reci kad mi je devojka rekla poslednji put da nema mesta da sedi 😶‍🌫️ haha. 

 

Sve je to ok kad muskarac ima 75 kg i 170cm, ali da li takav lik moze normalno da upravlja takvom masom od Suzukija koji je realno pretezak plus ima veliko medju-osovinsko rastojanje, a pritom nizak...

 

Takav lik mi je i prodao motor, kaze ne moze vise da se bori sa njim, izmedju ostalog...

 

Pa za koga je ovaj model Suzukija?

 

Za samca na motoru, visine do 185 cm max, koji ne prelazi dnevno vise od 300km. A koji ima kile i ima snage da se bori sa niskim motorom od min. 260 kg. 

 

Ja cu ga i dalje voziti, za sada, ali sigurno da moze udobnije. A moze i udobnije i brze u touring klasi.

 

Al mladje za taj novac u toj klasi ne moze...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

 Znam, više puta si pisao da ti smeta,dešava se nekome nešto nikako ne odgovara... 

Ja bi ovo do penzije, a i posle, evo sad sam listao Dojč oglase,blago njima, da biraju, smišljao kako da uvezem ovo... 2015o...kad bi mogao, ne bih se dvoumio, večan... Mada bi me mlada kill-juisala:) ali ja bih je šarmirao nekako:).

Ita1noE.jpg

 

Motorčina, prava...

Stvarno mi ne smeta,ne znam šta bi trebalo da smeta? Dupe i u fotelji zažulja, podigneš malo korman ako si mnogo nagnut napred ali to je za omanje vozače, ti si bre visok,ukoliko ne grešim, jedino to može da smeta, previše si krupan,za njega, ne možeš da se spakuješ... 

Ja išao letos na jug, seo i stao posle 250km,u cugu, ništa...to mi je problem kad vozim solo, ne stajem. Do Rumunije preko 500km,bez nekih preteranih pauza, mogao bih još... Skoro u Oktobru smo Dunavskom skoro 600 spičili ali sa mnogo dugim pauzama, po meni... I nemoj se boriti sa njim, nego ga vozi, malo ranije se naginji, lakše i dupe kasnije počne zezati...  Ja nisam miran na njemu,ali mislim da je to što sam lagan(180/74) pa okretljiv. 

Opet mislim da si previše krupan, pa si knap? :neznam:

Na kraju, menjaj ako ne ide... Probaj 1300 FJR,veći, udobniji ali i teži... GS? Tenere? 

Samo da nam je bliže Dojčland lako bi... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Da dodam, nikako da napišem, dođem sa vožnje, sutradan priprema za pranje, skidam kofer, skinem top, uteravam ga u rikverc, mislim se kol'ko je lakši...? Bicikl! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Odozdo(patos:)) kaj nov... 

LZPRVPt.jpg

 

A i odozgo... 

pGIHlEu.jpg

 

Ulaganja jok, do rege 24.03.,na 50ak hiljada pregledati ventile, lanac razvodni, ako se hoće i miran... 

 

Naval'te, čeka me tri puta crno? :)

Šalim se! Možda i ne?! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Pardon... ima ulaganja,gume nove 1000 prešle ali prednja loša, trese pomalo od 60ak do 80km/h,na 100 miran... Pisalo je nas par kolega u temi GPR300. Spustio sam i još ću malo cenu zbog prednje(10000din je nova), ja je neću menjati, ne smeta mi(ne vozim 80) :)

Ako ima neke sumnje daću Suzy na par dana probe, po menjanju gume...Mislim da je to fer... i sportski?? 

Danas stigle zadnje pločke, EBC, Brembo skočio na 6000,ove platih 4500 iz KVa Motocross team. Prednje na više od pola. 

Eto... 

xUFpvuh.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Izgubio sam se u ovim kombinacijama oko opreme i cene, kaži mi cenu za motor bez svih kofera(dakle i bez top case-a) i bez bočnih nosača, možda sam ti našao kupca 🙃

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 13. 12. 2023. at 20:41, Pingvin37 je napisao:

ali da li takav lik moze normalno da upravlja takvom masom od Suzukija koji je realno pretezak plus ima veliko medju-osovinsko rastojanje, a pritom nizak...

 

Takav lik mi je i prodao motor, kaze ne moze vise da se bori sa njim, izmedju ostalog...

onda kod mene nesto nije u redu,ja uvek cekao sve ostale drugare,taj lik sto ti je prodao nema veze sa zivotom i voznjom,ovi Suzukiji se voze kao ponike,jedino sto neko reče da su dosadni jer nista ne crkava i to je najtacniji opis ovih motora.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Ja sam kupio prošlog Bandita ne probavši ga ič. A vozio do tada TDM900 lagan kao pero, visok... Tako lako sam ga dovezao, kao da sam ga vozio više puta, a nikad seo do kupovine. Još ga nagario od Batočine do blizu KGa, čak i urlikao usput:), baš se lako vozi. Naravno krupnijim ljudima je sedalni deo uvek problem, nama džigljavima ne, par stepeni naginjanja ili kontra mnogo znači. Vozio sam ga sa fabričkom postavkom kormana pa stavio podizače. Sa fabrikom je još lakša vožnja, pogotovo za krivinarenje ali posle malo tpri vratni deo, sa podizačima si uspravljeniji, izgubio si malo "polugu", dobio da možeš duže voziti bez umaranja. Naravno zavisi najviše od gabarita vozača... duže ruke, noge... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

A tako bih posedovao tog tvog Bandita.Jedino da ti dam u zamenu mog Bandita i doplatim.Al ti nećeš malog Bandita nego ono ,triple,dabl ebemliga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1901 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Žare, tvog Bandita prosledi meni, ja u zamenu Kawu i doplatu ! Javiće se već neko za dalje...:)

Šta kažeš Milanče, samo nek se okreće !

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre sat vremena, gebee&co je napisao:

A tako bih posedovao tog tvog Bandita.Jedino da ti dam u zamenu mog Bandita i doplatim.Al ti nećeš malog Bandita nego ono ,triple,dabl ebemliga.

A ku'ću s njim?Karbovi, kuku... Jedino da posle prodam @bajker71, da se hvali da ima dva od tri:)  najlepša Bandita... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1286 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
pre 44 minuta, Blaza je napisao:

Žare, tvog Bandita prosledi meni, ja u zamenu Kawu i doplatu ! Javiće se već neko za dalje...:)

Šta kažeš Milanče, samo nek se okreće !

Bitno je da ostane u krugu porodice!   :lol:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
7 hours ago, piki said:

onda kod mene nesto nije u redu,ja uvek cekao sve ostale drugare,taj lik sto ti je prodao nema veze sa zivotom i voznjom,ovi Suzukiji se voze kao ponike,jedino sto neko reče da su dosadni jer nista ne crkava i to je najtacniji opis ovih motora.

Da, dok ga ne vozis po BGu, ili pomeras u mestu a mali si i mrsav...

 

Taj lik koji mi je prodao vozio je devedesetih Katanu 1100, novu...dugo je u moto svetu. Al kako vozi ne znam, nismo zajedno vozili. 

 

Vozio sam ja XJR 1300 pre Bandita 1250. Pa imam bar sa nekom litrom da poredim...Zato sam malo rigorozniji. Al da, u sustini, najveci problem je sedenje. Ali zato trosi kao upaljac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja