Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250s SA

Recommended Posts

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 3 sati, jasminko VIR je napisao:

Ne vredi, kaže da mu je to preveliko za grad.

Izvinjavam se zbog nepotrebnog cimanja.

Ništa kolega,odustajem od prodaje Vece...Danas razgovarao sa tipom od kojeg je kupih,razočarao me sa pričom sa našim polovnjacima,da ne dužim,toliko uložih,što kažu održavana maksimalno,stvarno dadoh oko 100000 za proteklih mesec dana,sad da je prodam,zašto...nemam pojma.Šest punih kod mene,taman još toliko i u kanal.

U pravu si,nije ona za grad.D'idem napraviti temu za kupovinu letnjij guma.

 

Izvinjavam se sebi na offu!:)

  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Pare nisu bitne,pare su luksuz...kad bi se zezali?!:)

 

4250 za ovde,bez ovih nosača,sa koferom...dobićete drugi nosač,a možda i isti,zavisi od daljeg razvoja situacije inostranstvo/Srbija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Kao sto sam vec rekao. Deluje mi ocuvanije nego mnogo skuplji 1250 na oglasima. Motor deluje utegnuto maksimalno. 

 

Da nisam hteo sa oklopima, uzeo bih ovaj. Cini mi se da trenutno na oglasima boljeg 1250 Bandita nema, uzimajuci u obzir potrosni materijal i sta se sve dobija uz ovaj motor.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 615 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Što se tiče razgledanja Motora znao sam da dok sam bio student i kada sam prodao GSXF 750 iz N.Sada se vratim za Čačak, loša priča za mene bilo, naravno busom išao u nameri da pazarim i teram nazad, stižem kuċi, kad u Subotici izlazi na oglasima takođe interesantan primerak, ali samo na fotkama interesantan, ja odmah ujutru zapalim busom sa SU, pošto sam bio preumoran, matorog i zeta zamolim da budu u pripravnosti i da ako im javim da krenu sa prikolicom da natovarimo i teram kuċi, kad ono nije ni za najgoreg neprijatelja, da ne navodim. Takav sam da kada nešto hoċu i vidim, Ja odmah delujem, odem vidim, pregovsram i ċao, nema tu prenemaganja. Za mene je ili nije, ne zovem 5 puta, ne dolazim dva puta. Volim da znam odmah sve, reagujem, ne smaran i ne odlažem za kasnije, jer to kasnije ispostavi se da bude loše jer se proda dok se razmislim, bar je tako bilo dok sam se razmišljao za neke modele.

Gadi mi se kad sam u ulozi prodavca, pa kad zovnu i pitaju, dal je Motor ili Auto, a da ne dolazite slučajno ili ne prolazite kroz tipa , Lazarevac, Beograd, da ne dolazite u Pirot. Ja samo kažem, kod mene se slučajno ne dešava ništa. Sve je sa namerom, a Vi ako Vam je daleko, gledajte nešto u Vašoj opštini i tamo gde možete peške da odete. JBM ti ljude, kakvi su postali naopaki.

Uglavnom, Suzana je bomba, fabrika Motor, sve pohvale i preporuke za nju, za prodavca šta da kažem, @shoyyka je neponovljiv, nadam se da ċeš udomiti lepoticu koju si zamislio.
Vidimo se na Koti555

Послато са 2201116SG помоћу Тапатока





  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

4200€ do produženja rege,a to je sa prvim znakovima Sunca.Ističe 24.03.

Nosač ćete dobiti,minimum za centralni kofer,možda i ovaj.

vmSgsxM.jpg

 

6uL4Cdc.jpg

 

Naravno,moraću dići cenu posle rege,nisam baš toliki bolid,mali jesam ali...A i ako mi odu jedan ili dva bolida,nema svrhe onda prodavati...o uvozu govorim,ovde je tanko...videćemo?!?!?!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Pametni ljudi razmišljaju pametno,jel?A pošto ja nisam baš nešto pametan,samo bistar pa sam ih poslušao,te odustao za sad od prodaje.Ponuda nula puta nula,a Suzy mi je u fullu,što kažu mladi,vreme je da se koncentrišemo na kilometre,ako se nešto pojavi vredno pažnje otključavam.

Fala vi na pažnju!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Da se malo uozbiljimo... 

 

Cena za full 4750€

Bez kofera sa nosačima 4450€

Klot 4300€

 

Suzy kao puška, sad da se samo malo zagreje i pravac Dojčland, ako negde stane poklanjam. Toliko je Bandit siguran motor.

 

Ima par motora, zaintrigirali me... počeo sam se "videti" na njima. Jesu poskupi... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 51 minuta, shoyyka je napisao:

ma par motora, zaintrigirali me... počeo sam se "videti" na njima. Jesu poskupi...

Шта ти је заиграло машту?:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1467 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
54 minutes ago, gebee&co said:

Očigledno ga mame ona čudesna tri slova.....i samo viču......kupi me....kupi me....kupi me..

T R K ? :)

Promenio član živke
  • Haha 10
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

@shoyyka samo da te pitam,jesi li štucao oko 18 i 30......ala smo te iz ogovarali samo tako.....kako ko? Pa bata Voja i ja.Oćeš iz banditske sekte da prebegneš u drugu.....ako.....idi dok si mlad,što reče ona pevačica.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1901 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre sat vremena, bajker71 je napisao:

Dosadilo Šojki da vozi pouzdan, lep, snažan, motocikl sa kojim nema nikakvih problema. Dosadno je to...  :kafa:

Šta on oće ? Da se mi dosađujemo ???

 

:)

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre sat vremena, bajker71 je napisao:

Dosadilo Šojki da vozi pouzdan, lep, snažan, motocikl sa kojim nema nikakvih problema. Dosadno je to...  :kafa:

Doslovce sam to pomislio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja