Jump to content

Moto Zajednica

Dostava hrane-Glovo/Wolt Iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Niš,naselje deveti maj
  • Motocikl: Derbi Bulevard

Koje su još pojave u društvu koje se primećuju ovde u Nišu?Pošto radno vreme wolt dostavljač provodi uglavnom napolje na ulici može dosta da se vidi kakvo je stanje društva,mentalitet ljudi i kultura...Prvo šta se primeti da je napolje PREVIŠE pušača.I to bez obzirnih.Koliko puta mi se desilo da sednem na neku praznu klupicu a da neko samo sedne pored mene i zapali cigaricu...Nema veze gde ide dim...Ni osnovna kultura dobar dan,jel slobodno ma kakvi...Samo sedne i zapali pored tebe...Ispred brzih hrana kada nemaju posao odmah cigarica! Ta bezobzirnost i SEBIČNOST prema drugim ljudima...Kao da samo ti postojiš!!! U saobraćaju se primećuje koliko su ljudi OPASNI za volanom zbog svoje sebičnosti i bezobzirnosti.Ne daju se migavci ili ljudi samo stanu iz čista mira na sred ulice zato što im je tako zgodno.Mnogo žena vozača MNOGO. Balavurdija za volanom a i babe koje se TRTE DA VOZE PO SVAKU CENU!!! MORA DA VOZI!!! iskompleksirana nafrakana balavurdija sa dzipovima i drugim skupim vozilima...Redovno sam viđao kako udaraju druga vozila dok se parkiraju ili blagi sudari otpozadi pred kružni tok ili raskrsnicu.I to sve dobra kola lupaju.Naravno kuckaju se poruke u toku vožnje,čačka se inst. (instagram) ili tik tok...Skoro uvek je žensko u pitanju. (Ne prihvatam primedbe na moj komentar od strane feminističkih organizacija koje se finansiraju od stranih NGO i zalažu za raspad porodice) Blago reći iskompleksirane osobe koje predstavljaju OPASNOST u saobraćaju za sve nas.Automobili koji su najpopularniji kod degradirane uobražene nafrakane balavurdije su Ford kuga,Smart,Mini,Bmw X6,X7,Audi A6,Audi Q7,Mercedes G,VW tiguan,aerton,Hyndai Tucson,Mazda Cx 5...Osećaju se možda slabo iznutra pa pokušavaju to da nadomeste VELIKIM i JAKIM automobilima...Njima je auto trofej,statusni simbol...A ne prevozno sredstvo (za koje nemaju sposobnosti da upravljaju) Taksisti su takođe problematični mada su oni priča za sebe.Rade kao konjine po 12h i greše više od umora pa povremeno se okreću preko punih linija ili vas iseku manje više nesvesno.Tu su i selci iz okoline Niša koji OBOŽAVAJU Delta planet kao da su došli u NJUJORK ILI TOKIO vauuuu gde sam ja to došao...Uglavnom su to table PK (magarevo) ili AL,Le,Vr,ili LB (leba nema) Ima i albanaca sa Kosovskim tablicama nažalost sve više...Selci osim što se oduševljavaju ovim nakaradnim tržnim centrom koji proslavlja black friday i noć veštica takođe su opasni za volanom zbog svog selskog ZATUCANOG mentaliteta.Vozila koje koriste su najčešće Golf 4 (omiljeni) Golf 5 i Golf 6,VW Touran (drugi omiljeni obično sa Pk magarevo tablicama) Passat Karavan B5.5 ili B6,fiat stilo karavan ili Fiat punto...Kada je leto primećuje se tragična slika o mladima...Tetovažice...I to dobar deo omladine...Drže telefone,pogled na dole,šetaju ulicom sa slušalicama u ušima kao da su u nekom svom svetu i tetovaže svuda! Nožice tanke istetovirane! BOLEST! tetoviraju se i muški i ženski,neretko i svuda na telu ponosno ih pokazuju kada vam otvore vrata da preuzmu dostavu polugoli.Bio sam svedok devojke koja je imala karte tetovirane na grudima i dečka koji nosi violinski ključ na vratu istetoviran.O čemu mi ovde pričamo?!?!? Ranije su te generacije su spašavale našu braću na K i M i ginuli za otadzbinu na Košarama...A sada mama vodi sina za rukicu sa tetoviranim nožicama da ručka u Mc donalds (Lično sam video takav primer nedavno) Dokle je ovo sve došlo??? Žao mi je što sam ovako bio malo kritičan prema društvu,ima tu i nekih dobrih strana koje možda nisam napisao.Uostalom ovo je sve moje subjektivno mišljenje mada verujem da bi se mnogi složili samnom

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Niš,naselje deveti maj
  • Motocikl: Derbi Bulevard

Koje su još pojave u društvu koje se primećuju ovde u Nišu?Pošto radno vreme wolt dostavljač provodi uglavnom napolje na ulici može dosta da se vidi kakvo je stanje društva,mentalitet ljudi i kultura...Prvo šta se primeti da je napolje PREVIŠE pušača.I to bez obzirnih.Koliko puta mi se desilo da sednem na neku praznu klupicu a da neko samo sedne pored mene i zapali cigaricu...Nema veze gde ide dim...Ni osnovna kultura dobar dan,jel slobodno ma kakvi...Samo sedne i zapali pored tebe...Ispred brzih hrana kada nemaju posao odmah cigarica! Ta bezobzirnost i SEBIČNOST prema drugim ljudima...Kao da samo ti postojiš!!! U saobraćaju se primećuje koliko su ljudi OPASNI za volanom zbog svoje sebičnosti i bezobzirnosti.Ne daju se migavci ili ljudi samo stanu iz čista mira na sred ulice zato što im je tako zgodno.Mnogo žena vozača MNOGO. Balavurdija za volanom a i babe koje se TRTE DA VOZE PO SVAKU CENU!!! MORA DA VOZI!!! iskompleksirana nafrakana balavurdija sa dzipovima i drugim skupim vozilima...Redovno sam viđao kako udaraju druga vozila dok se parkiraju ili blagi sudari otpozadi pred kružni tok ili raskrsnicu.I to sve dobra kola lupaju.Naravno kuckaju se poruke u toku vožnje,čačka se inst. (instagram) ili tik tok...Skoro uvek je žensko u pitanju. (Ne prihvatam primedbe na moj komentar od strane feminističkih organizacija koje se finansiraju od stranih NGO i zalažu za raspad porodice) Blago reći iskompleksirane osobe koje predstavljaju OPASNOST u saobraćaju za sve nas.Automobili koji su najpopularniji kod degradirane uobražene nafrakane balavurdije su Ford kuga,Smart,Mini,Bmw X6,X7,Audi A6,Audi Q7,Mercedes G,VW tiguan,aerton,Hyndai Tucson,Mazda Cx 5...Osećaju se možda slabo iznutra pa pokušavaju to da nadomeste VELIKIM i JAKIM automobilima...Njima je auto trofej,statusni simbol...A ne prevozno sredstvo (za koje nemaju sposobnosti da upravljaju) Taksisti su takođe problematični mada su oni priča za sebe.Rade kao konjine po 12h i greše više od umora pa povremeno se okreću preko punih linija ili vas iseku manje više nesvesno.Tu su i selci koji OBOŽAVAJU Delta planet kao da su došli u NJUJORK ILI TOKIO vauuuu gde sam ja to došao...Uglavnom su to table PK (magarevo) ili AL,Le,Vr,ili LB (leba nema) Ima i albanaca sa Kosovskim tablicama nažalost sve više...Selci osim što se oduševljavaju ovim nakaradnim tržnim centrom koji proslavlja black friday i noć veštica takođe su opasni za volanom zbog svog selskog ZATUCANOG mentaliteta.Vozila koje koriste su najčešće Golf 4 (omiljeni) Golf 5 i Golf 6,VW Touran (drugi omiljeni obično na magarevske table PK) Passat Karavan B5.5 ili B6,fiat stilo karavan ili Fiat punto...Kada je leto primećuje se tragična slika o mladima...Tetovažice...I to dobar deo omladine...Drže telefone,pogled na dole,šetaju ulicom sa slušalicama u ušima kao da su u nekom svom svetu i tetovaže svuda! Nožice tanke istetovirane! BOLEST! tetoviraju se i muški i ženski,neretko i svuda na telu ponosno ih pokazuju kada vam otvore vrata da preuzmu dostavu polugoli.Bio sam svedok devojke koja je imala karte tetovirane na grudima i dečka koji nosi violinski ključ na vratu istetoviran.O čemu mi ovde pričamo?!?!? Ranije su te generacije su spašavale našu braću na K i M i ginuli za otadzbinu na Košarama...A sada mama vodi sina za rukicu sa tetoviranim nožicama da ručka u Mc donalds (Lično sam video takav primer nedavno) Dokle je ovo sve došlo??? Žao mi je što sam ovako bio malo kritičan prema društvu,ima tu i nekih dobrih strana koje možda nisam napisao.Uostalom ovo je sve moje subjektivno mišljenje mada verujem da bi se mnogi složili samnom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Ko si, sta si, koju akademiju pohadjas? Svi nevaljaju samo ti si ok? Nadji neku cupi pa joj se izjadaj:stabre:. Jel ti smeta, pa idi na planinu, sumu, pustinju ..  

Admini brisu svasta a pustaju ovakve traktate bez smisla i cilja!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



Koje su još pojave u društvu koje se primećuju ovde u Nišu?Pošto radno vreme wolt dostavljač provodi uglavnom napolje na ulici može dosta da se vidi kakvo je stanje društva,mentalitet ljudi i kultura...Prvo šta se primeti da je napolje PREVIŠE pušača.I to bez obzirnih.Koliko puta mi se desilo da sednem na neku praznu klupicu a da neko samo sedne pored mene i zapali cigaricu...Nema veze gde ide dim...


Zamaraš se, druže, previše oko tih društvenih pojava koje znamo i ovako. Oko pušenja moram da se složim. Isto to je tako i u svim kafanama, restoranima. Da ne kažem da se do skoro pušilo svuda bez ikakvog reda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd
On 11/26/2023 at 5:42 AM, toponicar said:

Pa mislim da mi uzimamo najmanje.

Svaki presek po 4000, ne zivkamo dostavljace da rade i tome slicno.

Ti si iz te firme ili iz neke druge?

Trebaju mi nešto 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 18 minuta, X8 Vračar je napisao:


 

 


Zamaraš se, druže, previše oko tih društvenih pojava koje znamo i ovako. Oko pušenja moram da se složim. Isto to je tako i u svim kafanama, restoranima. Da ne kažem da se do skoro pušilo svuda bez ikakvog reda...

 

Pa ti ne sedaj na takva mesta:lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Nemam ništa protiv pušača, ali je činjenica da su okupirali i otrovali 97% kafana.

 

Jbg jel toliki problem izaći ispred na 3 minuta i brzinski ispušiti pljugu. Dodjem kući iz kafane, koža, kosa, odelo, sve smrdlja na dim, ujutru kašalj, odlepljuje se šlajm samo puca. Niste jedini, u Evropi su to regulisali, ali svakako smo mi necivilizovani i neće to skoro zaživeti kod nas. A i gde da se novac od akcize na duvan prepolovi, kako da se obnovi vozni park političarima?!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 9 sati, milomir22 je napisao:

Nemam ništa protiv pušača, ali je činjenica da su okupirali i otrovali 97% kafana.

 

Jbg jel toliki problem izaći ispred na 3 minuta i brzinski ispušiti pljugu. Dodjem kući iz kafane, koža, kosa, odelo, sve smrdlja na dim, ujutru kašalj, odlepljuje se šlajm samo puca. Niste jedini, u Evropi su to regulisali, ali svakako smo mi necivilizovani i neće to skoro zaživeti kod nas. A i gde da se novac od akcize na duvan prepolovi, kako da se obnovi vozni park političarima?!

Iskreno po Bg-u pikiram nepušačke lokale kojih ima sve više...ali ono što je očaj jeste ta ''pušačka/zavisnička solidarnost'' (nije fraza već istinit naziv koji se koristi u lečenju bolesti zavisnosti) u smislu ''šta te briga pomeri se''. Pogotovo bahatost pri bacanju opušaka na ulicu iz automobila i td. Realno prilično smo daleko od drugih u pogledu kulture korišćenja duvana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6820 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pored toga veliki broj ljudi duvani. Mladi takođe, u srednjoj uveliko. Inače smo prvi ili drugi po oboljenjima od onih strašnih bolesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Može i bez seksa, kako ko voli...:neznam: Neko ne pije kafu, neko ne podnosi alkohol, neko vuče crte... Ima raznih poroka, navika i potreba. Sve je to individualna stvar. I glupo je nekome nešto "nametati" ili braniti. Jesam pušač, ali mi izuzetno smeta zadimljena prostorija, auto, kafana... Ne pijem dok vozim, tj. dok ne parkiram i okačim ključeve za taj dan. Da ne nabrajam dalje, jedino me crte ne privlače, ali nikoga ne osuđujem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Ja sam evo sezonski pusac. Cim je lijepo vrijeme vani, a najkasnije na godisnjem pored rijeke ili na moru ja pusim ko Turcin! Jos kad krenem nazad u Svabiju ponesem dvije steke Marlbora Touch onog plavog (jer ga ovamo nema) i to mi onda bude taman dok ne zahladi. Kupim jos 2-3 puta tu po kutiju i to je to. Evo sad vec 3-4 sedmice ne pusim vise. Kuci stoji otvorena kutija cigara na komodi, ni ne pogledam je jer vise ne pusim. I to tako svake godine isto: preko noci se propusim, preko noci prestanem pusiti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Nis
On 27. 11. 2023. at 12:25, MarijanIlic766 je napisao:

Hajmo još malo da prodiskutujemo sada objektivno.Kakva je klijentela koja naručuje preko wolt aplikacije u Nišu?Šta se zapravo naručuje u woltu?Kakvi su drugi dostavljači?Uglavnom su to mlađe generacije između 12 i 25god. recimo da je to 90%. U ostalih 10% bih svrstao ljude u srednjim godinama i eventualno penzionere koji povremeno naruče neko gotovo jelo ili nešto drugo iz neke kafane.Ovih 90% koji naručuju pokazuju koliko smo mi zapravo lenjo i degradirano društvo...Naručuju se JAJA NA OČI! KAJGANA! Kafe ! Šejkovi ! Smutiji ! Od nedavno wolt ima saradnju sa Dis marketom i maxijem tako da ljudi naručuju pun ranac sa životnim namirnicama od toalet papira do viskija da im se donese na adresu neretko preko puta tog istog marketa! Pice,paste,sendviči,tostovi,burgeri,wrapovi,girosi...To je već svakodnevnica...Nosio sam hranu za pse iz pet shopa i miš za kompjuter iz gigatrona...Dosta njih ostavljaju bakšiš. 10Din 50Din 200Din 300Din a neko čak i više.Zahvale se ljubazno...Dok vam neki u toku leta izlaze polu goli u gaćama i TETOVIRANIM NOŽICAMA,daju vam krupan novac bez ikakvog poštovanja pa se još i žale kako recimo nisu adevkatno spakovane namirnice ili im smeta sitno kašnjenje...Nafrakane devojke neretko sa tetovažicama i kilo šminke (instagram domaćice :D ) ili deca koja ne znaju šta je to osnovna kultura da kažeš čika dostavljaču "dobar dan" je nažalost svakodnevnica...Vaspitanje umesto od roditelja potiče od tik toka i IDJ videos...Ko je pametan shvatiće...Dosta porudzbina se naručuje iz Mc donaldsa i to su deca čije mame i tate ih tako (Ne) vaspitavaju.Porudzbine iz MC donaldsa koje sam dostavljao su uglavnom između 2000 i 3000Din.Kakvu to poruku šaljemo deci time...Dostavljači u Nišu rade od 16 do 60god. i ima ih raznih...Od pravih entuzijasta za sport,biciklizam i isporuku porudzbina sa osmehom na licu...Do onih koji bi da tračare,puše cigarke,ogovaraju i eventualno drukaju (to zadnje slabije funkcioniše u woltu) u parkiću preko puta glavne Niške opštine u Nikole Pašića kada nema posla...Ima i onih kojima je ovo drugi sekundarni posao i rade zato što im treba dodatni prihod za porodicu...Uvek imate hvalisavce tipa... Uvatio sam (osvojio) bonus još u petak... ili zaradio sam 4000 za tri sata...Ili ovo mi je 209. dostava ili prošli presek sam izašo 140.000Din bla bla bla...To je uglavnom novopečena balavurdija koja ništa nije radila pre dostave hrane pa su sad poleteli u nebo.Wolt podrška koja vam služi u online chatu da vam pomogne ako želite da vam skinu neku dostavu koju ste već mahinalno prihvatili ili sl. takođe na njih ne računajte da su previše inteligentni...Balavurdija...Neke stvari mora da im se crtaju...Sve u svemu najbolje da budete neupadljivi,gledate svoja posla i budete svoj gazda dok woltujete! 

U Wotlu sam od 2019 godine. Naravno, tada jos uvek nije bio u Nisu, pa sam ziveo u Beogradu 2 godine, dok nije dosao kod nas. Tada je moglo da se izadje i preko 2000e. Najvise se izlazilo u doba korone i policijskog casa, tipa posle 17h nema izlaza napolje, ali dostavljaci su mogli lagano da se krecu i dostavljaju. Danas je nemoguce izaci i 100k na preseku, a kamoli 140k. Bilo je nekad, ali vise nema. 
1. Razlog je taj sto u Nisu ima mnogo Wolt dostavljaca, sa e - bajsevima.

2. Razlog je taj sto ko dostavlja autom, dobija manje dostave, nego ovi na bajsu, zbog sto automobili dobijaju bonuse, dok bicikle i skuteri ne.

Uzalud tebi da dostavu i od 300 dinara da vozis na primer u Minovo naselje, Pasipoljanu, ili Donju Vrezinu, kada izgubis preko pola sata dok je odvezes i vratis se.

Takve dostave treba ko je kolima da odbija, i samo prihvata ove kratke sto se dostavljaju u gradu, jer ce pre da ti da vezane dostave u gradu, nego za Pasipoljanu, bez obzira sto je dostava 300 dinara, i 7 8 km. Pre neki dan bila isplata, najvise izasao decko biciklom 80k za presek. Zato sto odbija duze dostave, vec prihvata samo krace, od 500m, eventualno 1km, i plus svaka 3 4 dostava mu je vezana. Mnogo ima Wolt dostavljaca, i skoro svi restorani, picerije, kafici, presli su na Wolt, a prekinuli saradnju sa Glovom. Ukrasili ceo ambijent sa Woltovim svetlecim reklamama.

Sad je bilo drugo primanje za Leskovac, ali samo automobili. Primio sam 5 coveka za Leskovac, to su ljudi 40 godina, koji nemaju posao, a imaju decu, zenu, porodicni ljudi. I jednog decka koji je otisao za Beograd da bi radio u Wolt, i cim je cuo za primanje, vraca se kuci, otvorio novi nalog, i krece Leskovac. E dole moze lagano da se izadje preko 2000e. Zato sto je to dole novina. Da sam malo mladji, uzeo bih stan dole neki pod kiriju, i presao da zivim, i dostavljam, pored ovoga sto radim, ali godine. xD
E mozda predjem u Pirotu, kada krenemo da radimo tamo. Tamo nema ni Wolt, ni Glovo. Glovo je dosta oslabio u Nisu, kao sto sam naveo u nekom prethodnom postu, 80% je preslo da radi za Wolt, zato sto je mnogo prostije, jednostavnije, i gospodski posao u odnosu na Glovo. Jer nema slikanja racuna, uploadovanja i td i td. Plus sto im kasne uplate. I to bez obzira sto i sad se u Glovu ne placa oprema unapred kao nekad, vec se odbija od dostava, kao u Woltu, i kosta 4000 dinara. Dok je u Woltu 2 ipo skuplja. Kada sam bio pre neki dan u Beogradu za opremu za Mali Mancester ``Leskovac``, xD ima i Yandex dostave, i jos bolje placaju nego Wolt i Glovo. Trenutno ih ima u Novom Sadu, Beogradu i Kragujevcu. Trenutno se kod njih izlazi do 300.000 rsd. I to je istina. Svojim ocima sam video decku aplikaciju. Mnogo dostavljaca je u Leskovcu dalo otkaz u Yuri, gde je plata 80k, gde su prijavljani svi da bi radili u Woltu, jer se vise isplati. A i nedavno se otvorio Woltov market u Nisu, nize cene nego u ostalim marketima, nego dok to zazivi malo. Kad sam bio u Woltov market u Beogradu, dok sam popio kafu, za pola sata preko 500 kesa izbacili oni radnici. Ali uvek je najbolje da se radi i nesto sa strane. Ne mislim da bude Wolt dodatni posao, vec nesto svoje. Kada me pozovu iz Leskovca, i kazu mi hocemo da nam to bude dodatni posao, ja im kazem, stojis u firmi 8h, zavrsis smenu, odes kuci, i umesto da odmaras, ti ides da dostavljas. Mozes da izdrzis 3 4 dana, 5 dana neces vise moci ni da stojis. Kakav je to zivot? Covek se pretvori u dinar, a nema nista goreg od toga. Gubi se svaki smisao zivota. Kada covek sve gleda kroz novac. 

P.S. Inace te ljude koje gledaju na dostavljace sa visine opravim lako. xD

Pa mogu da se zale i u Finskoj.

P.S. Nedavno u Gornjomatejevackoj ulici sam dostavio, i sad kasnila porudzbina iz restorana sat vremena. Pozovem ja, kazem da sam ispred, on mi kaze ispred sa porudzbinom koja kasni tri sata. Otvara mi ulazna vrata u zgradi, penjem se ja na peti sprat, izlazi lik isaran od glave do pete, a na obe ruke nema gde nije usla igla u venu. I on tu pocne da psuje dostavljace, mene, ja mu kazem, slusaj me druze, nemoj da mi se pismanis tu, ili uzmi, ili ne moras da uzmes. Kazem mu, imas opciju da gledas kad je restoran prihvatio tvoju porudzbinu, opciju da vidis kad je meni dodeljena dostava, gde se ja krecem, i psujes mene i dostavljace bez razloga. Neko hvata i na galamu, pa mu se pravda dostavljac, i uzeo je, bez mnogo raspravki.

P.S.S. Mnogi restorani, picerije i td. i td. prihvataju porudzbine koje ne mogu da izbace na vreme, i tu su restorani krivi. Jer prvo njima zazvoni, i oni odlucuju da li ce da prihvate porudzbinu ili odbiju, i odredjuju vreme za koje ce biti spremna porudzbina.

Promenio član toponicar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Nis
On 27. 11. 2023. at 16:27, Skyrunner je napisao:

Ti si iz te firme ili iz neke druge?

Trebaju mi nešto 

Nisam. To je neka Beogradska firma, koja slabo saradjuje sa juznom Srbijom. xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica

Selim se u Paracin za 3-4 meseca. Tj vracam se u svoj rodni grad posle 2 godine.

E sad. U BG radim od 7h do 17h. 

Pa bi hteo da radim neki dodatni posao od 18:00h do 00:00. Da bi sa sto vise para dosao u PN.

Da li postoje takve opcije u wolt,glovo ili tako nekim firmama sto se vrsi dostava?

Dostavljao bi biciklom, sobzirom da sam skuter sjebao, auto sam prodao a CBR ne zelim da koristim za dostave.

Promenio član Nemanja Petrovic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Na sajtu posaopregled.top možete pronaći mnogo recenzija od zaposlenih o radu. Ovo može biti korisno za one koji traže više informacija o radnom okruženju i iskustvima drugih sa konkretnim poslodavcima. Preporučujem da pogledate te recenzije ako razmišljate o prijavi za posao ili samo želite da saznate više o određenoj kompaniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav ljudi. Prvi put sam ovdje pa bih postavio pitanje. Koliko se može zaraditi čisto na Woltu za 10-12 sati vožnje svaki dan el. bajsom. Iskreno mi recite, da li je sigurna najmanja cifra bar 80000 čisto sa svim plaćenim dažbinama, mislim na iznajmljivanje el. bicikla, agenciju (ako moram preko njih). Treba mi kao privremeni full time posao dok ne krenem da radim ono što sam zamislio. Hvala unaprijed. 

Promenio član Miljan85

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja