Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2022.

Recommended Posts

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ZASTO Lakija Vladana (pravog dedamraza) ne bi posthumno odlikovali!

To bi bio prelep gest @Pablo.

Odlikujte naravno i zivog i zdravog viteza ali zasto ne bi i dodatno Lakija. Tu ce mu biti sin, cera teze jer uskoro Lakiju stize jos jedno unuce :sampion:

Ako ne bude kojim slucajem sin prisutan tu, onda cu uzeti ja i predati porodici ukoliko postoji neki znak paznje za policu. 

Smatram da je to prelep gest!

:sampion:Sin mu je bajker, cerka isto. Bezbroj puta bio tu za sve i trcao oko bajkera da svakom pomogne :hack:

 

Promenio član Rade koenig
Dodatak
  • Sviđa mi se 18
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 369 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Laki Vladano , medalja zahvalnosti jer nema onog ko je dosao kod njega a da mu nije pomogao ..

Takodje njegova divna Gabi i porodica su uvek bili deo BJB zajednice ...

 

Vitez - Abart Manijak ..

Promenio član GR 46
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2039 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

I prošle godine sam dao javnu pohvalu za #Krokodilo. Pored njega, tu je i Neša nfs, Abart manijac, što da ne i #Travelman, sigurno je mnogima nesvesno pomogao svojim putopisima, gde/šta/kako.

Sigurno ima još kandidata. Napravite listu, i neka krene glasanje. To je, mislim, merodavno, jedan glas-jedan kandidat. I bez "muvanja" sa glasovima ! :):):)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2429 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Bez da se uvredi @travelmanmislim da nije u redu da bjbiker vitez bude neko ko vozi auto a nema veze sa motorom. Pogotovo mislim da to sto neko kaci putopise nije merilo za postajanje viteza. Mnogi voze i putuju pa ne stizu da okace a imali bi sta. I ja proputujem evropu sa biciklizmom pa ne kacim gde sam sve isao i putovao jer smatram da nema potrebe, a nemam ni vremena za to. Ipak je tu trenutno mrtva trka izmedju par kolega koji svojim zalaganjem i nesebicnim pomaganjem doprinose svima u ovoj zajednici. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Predlažem i glasam za @yogibear 

Kolega je dao toliki doprinos ovom forumu da je prevazišao svet motociklizma i uneo svima nama koji volimo da putujemo po Srbiji, njene prirodne i istorijske lepote. Nema takvog istoričara, turističkog vodiča koji eto voli ovaj naš hobi i nesebično to deli sa nama.:jee1:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Мало људи знам на овом форуму јер нисам дуго овде, нисам у некој помоћи овде осим у доприносу темама са добрим зезањем али оно што ми је запало за око је његова тема и путописи овог сјајног човека @yogibear па мој глас од срца иде овом човеку.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
7 hours ago, drmilan_ said:

Bez da se uvredi @travelmanmislim da nije u redu da bjbiker vitez bude neko ko vozi auto a nema veze sa motorom. Pogotovo mislim da to sto neko kaci putopise nije merilo za postajanje viteza. Mnogi voze i putuju pa ne stizu da okace a imali bi sta. I ja proputujem evropu sa biciklizmom pa ne kacim gde sam sve isao i putovao jer smatram da nema potrebe, a nemam ni vremena za to. Ipak je tu trenutno mrtva trka izmedju par kolega koji svojim zalaganjem i nesebicnim pomaganjem doprinose svima u ovoj zajednici. 

Ima puno ljudi na ovom forumu koji bi mogli da doprinesu zajednici, ali nemaju vremena. Mogao bih i sebe u njih da ubrojim... Zato i cenim kada neko ima volje, a nađe i vremena.  Zato i predlažem da takav čovek/ljudi dobije/dobiju zahvalnost.

 

Meni je ono što radi @yogibear fantastično. Srbija na dlanu iz ugla motoraša, motoriste, bajkera... :takoje:

 

Na žalost slabo pratim ostale teme pa nemam drugih predloga.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2091 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Predlazem Borisa i glasam za njega (@yogibear).

Obrazlozenje:

Ovaj nas drugar je toliko nesebicno podelio svoja putovanja "Koje kude .." da je naprasto nema izgovora da neznas kud ces i sta ces. 

Samo jednom sam ga sreo i tad me je uputio da vidim jedan od najlepsih vidikovaca sa pogledom na Drinu na lokaciji Mackov kamen.

Hvala ti Borise 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2025 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Momci koji prvenstveno pomazu u otklanjanju problema vezano za motocikl,i naravno da su ok kao ljudi treba da budu u vrhu kriterijuma za viteza.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Svidja mi se ideja za imenovanje drugara koji su nas napustili (iako su mislima i dalje sa nama, ne prodje nedelja da ne pomislim na Miloša, Borisa, Big Daddy-a) ali bih za viteza predložio @N.F.S. i to ne za običnog viteza nego za onog glavnog viteza, onog što nosi zastavu. Svaki motor koji kupi i tema gde on počne da piše, zaživi i pruža bitne informacije i nama i ostalima koji nisu članovi :)

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Takođe moji glasovi idu za @N.F.S.,@abarth_maniac ,@Krokodilo . Ne znam da li @Мали Ћаћа već ima tu titulu,on je isto što se tiče tehničkog štiva ovde možda i no1. Još neko fali na spisku sigirno. Takođe mislim da posthumna odlikovanja nemaju neki rezon,ali eto,ako se već daju,ima tu kolega koji treba da dobiju kao Laki,Boris,Miloš tu je i Kawazoki...

Što se tiče putnika,nema veze što je na 4 točka ja putovis brata @travelman uvek pročitam sa zadovoljstvom. Čitao sam i putopis dečka što je išao NC-om gore u Norvešku ali ne znam mu nick.



Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Hvala 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Slučajno saznam da se moj nick ovde pojavio. Hvala @Rade koenig.


Ali….Nemojte ljudi ko boga vas molim… budimo realni….

 

Drago je meni da sam nekome pomogao i obradovao (vrlo rado bi ja i više) ali to nije ni blizu onoga što neke kolege rade svakodnevno ovde na forumu i uživo.

 

Tako da ako mene neko sluša neka bude kao što je već predloženo:

@N.F.S.

@abarth_maniac

@Krokodilo

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1338 postova
  • Lokacija: BGD

@abarth_maniac iz razloga sto se za BJB viteza pored solidarnosti i pomoci kolegama, bira i humanost (tako kaze opis pri selekciji), tako da je on po meni ipak na prvom mestu jer je pored pomoci i saveta spreman da svet motociklizma a i svoje privatno vreme/posao pretvori u pomoc onima kojima je to najpotrebnije. 

 

Medalja zahvalnosti ide za nasu palu bracu koja vise nisu sa nama, i voze nekim drugim putevima. Ako bi morao da izdvojim, izdvojio bih Lakija, ali smatram da je svi oni koji su sa ovog foruma i koji su provodili vreme sa nama a stradali su zadnjih 2,3 godine, to zasluzuju.  

 

Svima ostalima, sve najbolje u novoj godini. :hack:

 

 

Promenio član Pingvin37
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 782 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Hajde da se nadovezem na predhodni moj post. Svrha ,,viteza" po meni , da je to osoba koja ce nesebicno podeliti svoje znanje, iskustvo i posavetovati ljude kojima je interesovanje motor. Da li neko putuje ili ne je stvar opredeljenja, mnogi na ovom forumu putuju ali ,,ne reklamiraju" svoje putovanje, malo sam ovo grubo napisao. Ali po meni to nije vitez, vec onaj ko je spreman da svojim savetima pomogne oko motora, vecina je i zbog toga clan bjb zajednice. Do ovog foruma sam i dosao tako sto sam citao iskustva o nekom modelu i misljenja clanova, a tek usputno sam propratio necije putovanje. Onda najbolje staviti najbolji vloger, pa ce svi biti zadovoljni, a vitez i u bajkama je opisan kao hrabar, odvazan, mudar, spreman da se zrtvuje. Prema tome da bi se to opravdalo, mora da ima i takve karakteristike. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1285 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Kada bi neko uvažio moj glas i misljenje ja bih rado odlikovao nekih 30ak članova najmanje, nema potrebe da ih imenujem jer će se svako od njih prepoznati.

 

Svako od njih mi je pomogao na neki način, neko predlogom a neko savetom a neko čak i pozivom na druženje.

 

Momci, HVALA vam,  vi ste svi za mene vitezovi 1.reda.

Promenio član travelman
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1321 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Travelmana nikako, on bi da pomaze samo zenama:)

 

Salim se naravno.

 

Sve kolege, koje ste predlozili odgovaraju ili ce u bliskoj buducnosti postati nosioci ove titule.

Misim da ce to biti i dobar primer za nas ostale...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5516 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Uglavnom se slažem sa kolegama iznad.

Predložio bih da ono što radi Mali Ćaća ne ostane neprepoznato. Njegova tema direktno podiže kvalitet moto foruma, a nama omugućava da direktno imamo uvid kako profesionalno servisiranje izgleda.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1121 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Ja bi samo da napomenem i da zamolim upravu da se ne oslanjaju samo na glasove u pisanim postovima već da prebroje i sve reakcije.

Ja sam nesebično podelio sve reakcije za danas i podržao izbor predloženih vitezova i medalja za ovu godinu. 

 

Ćaći pun pehar medalja zahvalnosti!  Najmanje tri da mu okačite pored nick-a   :sampion:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja