Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2022.

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kao što znate, davne 2010. godine smo ustanovili simbolično priznanje pod nazivom BJBikers Vitez, za naše nesebične moto kolege koji su svojim delima demonstrirali naše ključne vrednosti, a to su humanost i solidarnost. Došlo je vreme u godini kada je red da prepoznamo takve među nama i dodelimo im prigodnu titulu.

 

Saznajte više o tituli BJBikers Vitez:

 

BJBIKERS.COM

Simbolično priznanje za najplemenitija dela godine, ustanovljeno da prepozna i oda počast pojedincima koji su na delu pokazali humanost i solidarnost.

 

Pošto smo protekle dve godine propustili da prepoznamo vitezove među nama, podsetiću vas o propozicijama:

 

- predložite forumaše ili prijatelje naše zajednice, koji su svojim delom demonstrirali nesebičnost, humanost i solidarnost, pomagajući drugima u nevolji,

 

- obrazložite svoj predlog konkretnim primerom,

 

- na osnovu svih predloga, donećemo finalnu odluku i na svečanom ručku u sklopu Moto Deda Mraz akcije (24. decembar 2022.) ćemo proglasiti BJBikers Vitezove, ukoliko ih bude.

 

Pre par godina smo ustanovili i forumsko priznanje pod nazivom  Medalja Zahvalnosti , za forumaše koji su nesebično delili savete, pisali putopise, pomagali drugim forumašima i prosto su značajno doprineli ovoj našoj zajednici koja se okupila na ovom parčetu velikog Interneta. Zato, pored predloga za BJBikers Vitezove, dajte svoj predlog i za forumaše za koje mislite da su zaslužili medalju zahvalnosti na forumu. 

 

Dajte svoje predloge! :jee1:

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 694 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

@abarth_maniac 

Ne treba mnogo reči o ovom čoveku, niti sam ja baš dovoljno vešt sa rečima, kratko ću: legenda.

 

I na rečima i na delu. :takoje:

 

 

Edit 2: 

 

 

 

Edit3:

@Krokodilo

Mehaničarski saveti, neograničeno i bezuslovno. Svima.

Na forumu i na Viberu. :takoje:

Promenio član the_doctor
  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1850 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Podržavam za Abart Manijaka,ali ću dodati,da i NFS,i Kokodrilo mogu da uđu na tu listu.Zašto.Pogledajte razne teme,nesebično delili ono što su radili,a takođe,i svojim savetima i preporukama su pokušavali da izađu u susret.Predložio bih i JogiBear,svojim putovanjima,i putopisima to zaslužuje.To je moje mišljenje.Na kraju ću se našaliti,predložio bih i Travelmana,al bi me neki obesili za 00.Pozdrav za brata Travelića.

Promenio član gebee&co
  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Kao što sam već jednom spontano uradio, i kao što je kolega pre mene napisao - predlažem majstora @Krokodilo za medalju zahvalnosti.
Bez njegovih postova ovaj forum ne bi bio to što jeste.
Evo i posta kada sam prvi put to pomenuo, a po reakcijama se vidi da nisam jedini koji ovako razmišlja.


Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Možda ne bi bilo loše u naslov dodati da je izbor i za medalju zahvalnosti. Jer koliko vidim ova dva priznanja se ipak razlikuju, a mnogi predlagači ne kažu za koje priznanje predlažu neku osobu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L
Što se medalje za pisanje putopisa tiče mislim da @Sveta 5. zaslužuje priznanje.
Nije loš ni Tumbe, po tom pitanju.

Poslano sa mog Redmi 6 koristeći Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Evo ovako, sta reci za ovog coveka. Kupio sam motor cbr1000f i htedoh kofere. Zakacih da bih kupio iste. Covek mi se javio iz Belgije, nasao mi kofere za 50 eur 3 kofera givi i nosac originalni za moj motor, da dobro ste procitali 50 eur. Zatim me kontaktira, zatim prelazi 100km u jednom pravcu po njih, zatim mi organizuje prevoz do Beograda za 20eur i jos me pita da li mi je to skupo. Na kraju ja dobijam kofere na svom motoru za 70eur. NIJEDAN DINAR ZARADE, samo troskovi. Pritom se nikad nismo videli, ako ovo nije viteski potez i potez pravog brata bajkera, onda ne znam sta je. Zamislite toliki trud za nepoznatog bajkera i da mu se ne ugradite ocigledno ni jedan cent!!! Vratuo mi je veru da ima dobrih ljudi. Jedno veliko Hvala na nesebicnosti i trudu. Hvala  @tep3a

  • Sviđa mi se 17
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja