Jump to content

Moto Zajednica

Trackday sezona 2022. / zvanična tema

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Potvrđujemo TD u nedelju, vidimo se. 
 
Mesta još ima, dobrodošli. 
7000 je prijava za popodnevni termin na stazi ?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 551 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Savršen dan za vožnju i super ekipa. Imam utisak da sam ovaj put manje smetao po stazi:jee:

 

Hvala svima na druženju i organizaciji, vidimo se još koji put Bože zdravlja. :)

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2748 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

@HackyDrago mi je da smo se sreli i upoznali!

Krivo mi je sto sam bio premoren, pa nisam bio bas sav svoj, ali lep dan i lep TD! Skoro bez padova, nije bila velika guzva, bilo je prostora da se lepo voza. 

(I nisam imao mnogo posla u boxu, sto znaci da je bilo dobro i po motore! :jee:)

I upoznah i kolegu @Duesto mi je takodje izuzetno drago, i hvala mu sto mi je prisao da se upoznamo.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4654 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 13 sati, abarth_maniac je napisao:

 

Krivo mi je sto sam bio premoren, pa nisam bio bas sav svoj, ali lep dan i lep TD! Skoro bez padova, nije bila velika guzva, bilo je prostora da se lepo voza. 

Realno, ti nikad nisi sav svoj. :P 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza
On 6/3/2022 at 7:11 PM, ghostvs said:

Uplatio sam TD4 prepodnevni termin, plava grupa. Prvi put izlazim na stazu imate li neki savet sta kako i sta ne. Treba li onaj kao formular sa mojim podacima da potpisem i da ponesem. Vidim u blizini ima neka privatna pumpa posto dolazim iz Vrsca da li da uzmem gorivo negde na autoputu ili na toj najblizoj pumpi. 

Jesi dosao? Nisam te video a bas mi je bilo drago da se vidimo posle puuuuno vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: HONDA CBR 1100 XX
Pre 8 sati, grof je napisao:

Jesi dosao? Nisam te video a bas mi je bilo drago da se vidimo posle puuuuno vremena.

Poz, Lazo. 

Dolazim za TD4, 26.06. Puno je vremena proslo, i meni bi bilo drago, trebali bi da se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4654 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Stižuuuu fotke!

 

TRACKDAY.RS

Vreme je izgleda rešilo da nam se oduži i da nam pruži gotovo idealne uslove pod kojim smo u nedelju 12. juna održali treći Trackday za ovu sezonu. Sunčano, ali ne previše toplo vreme...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
3 hours ago, Aleksandar-novajlija said:

Hocemo moci da prezivimo bez suncobrana? Imacemo gde da se sakrijemo? :D

odes u beli svet ... Imas Box za 100-120e dan, a imas - kupis paviljon. A možes i da se sunčaš. 

Ali pošto naši dragi domaćini imaju razumevanja za našu potrebu da sve bude i da ima, imaju veliki šator (neklimatizovan) kako bi se svi mi sabili i pobegli od 32 stepena celzijusa.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Prognoza je odlična za nedelju, tako da TD4 sigurno održavamo. 

 

Mesta još ima, uplate moguće i danas žiralno i na samoj stazi (cena je na stazi nešto viša). Termin nije prepun, pa iskoristite odsustvo gužve! Vidimo se. 

 

Svi detalji na www.trackday.rs 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Ograničenja tog tipa nema. Važeća dozvola ILI trkačka licenca je neophodna, bez vremenskih uslova.

 

Brifing pred TD za sve koji su prvi put na stazi je obavezan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX S750

@severianDa se zahvalim jos jednom na pomoci sto sam dobio u privatnim porukama (i naravno jos da smaram pitanjima :D )

Za novajlije itd - u 8.45 da budemo tamo brifinga radi itd? Pise sve na sajtu, ali da proverim ipak

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: HONDA CBR 1100 XX

Sano da prenesem svoje utiske sa danasnjeg TD4. Prvo bi zeleo da pohvalim organizaciju sto se mene tice sve je bilo na svom mestu. Prvi put sam vozio na stazi, bio sam u sporoj grupi i to ubedljivo najsporiji :). Iznenaden sam kako ljudi dobro voze  bilo je dosta ljudi koji su prvi put na stazi i bili su fenomenalni. GS=ovi ubijaju kod njih to izgleda kao da to rade sa pola snage. Sto se mene tice odlicno iskustvo mislim da bi svako ko vozi motor trebao da isproba stazu, nadam se da nisam mnogo smetao na stazi ako jesam kad ko navrati u Vrsac iskupicu se pivom.

Pozdrav za sve ljude koji su danas bili na Navaku i sve najbolje.

Kakva je situacija sa slikama  da li se to dobija link kako pise ili je neka druga procedura ? 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Da i ja pohvalim organizaciju, sve je bilo odlicno. Ja sam bio prije ovoga td, na dva u intro grupi. Ovo je daleko bolji koncept, 3x20 min izmedju stintova odmoris popricas sa kolegama vidis mozes li nesto popraviti...

Nadam se da nisam mnogo smetao kolegama, ako bude malo srece i para sledece god neki malo brzi i bolji motor.

Kolega ghostvs, slike ce za koji dan biti ovde okacene.

Pozdrav Drazen

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja