Tek sad vidim poruke, evo danas posle 13000 km i godinu dana vožnje sve na svom mestu, tako da bez razmišljanja reparacija. Na proleće ću ga poslati opet, zbog preporuke za servisiranje na dve godine, nadam se da će do tada biti bar 20000 pređenih [emoji16] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk