Jump to content

Moto Zajednica

badzabajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    260
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu badzabajker

  • Rođendan 12.11.1978.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Beograd
  • Motocikl
    Kawasaki GPZ 1100

Poslednji posetioci profila

7571 profile views

badzabajker's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

116

Reputacija u zajednici

  1. Hoću baš njegove fabričke, hvala. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  2. Ima li ko fabričke kofere za 1150 ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  3. Tek sad vidim poruke, evo danas posle 13000 km i godinu dana vožnje sve na svom mestu, tako da bez razmišljanja reparacija. Na proleće ću ga poslati opet, zbog preporuke za servisiranje na dve godine, nadam se da će do tada biti bar 20000 pređenih [emoji16] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  4. Kupio bi teksas moto pantalone sa štitnicima, XL veličina 175 cm visine ali oko 100 kg, imam stomak [emoji2956] Po mogućstvu BG zbog probe. Može viber, WA 0638282122 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  5. Veličina, protektori ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  6. Može broj ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  7. Gde se nalaze stolice ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  8. Potraga se nastavlja... Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  9. Probaću sutra, hvala. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  10. Ako ima neko bočne plastične fabričke kofere za R1150GS ... 0638282122 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  11. Prosvetli nas [emoji56] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  12. Za sidu mi jasno, al' u kom kontekstu za Saab-a ... [emoji16] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  13. Ima li ko iskustva sa Saab-om 900s, benzin 2.0 atmosferac ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  14. Pratim ... Takođe me interesuju stari benzinci devedesetih godina... Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  15. Ja sam radio pre godinu dana, servis zadnjeg amorta, evo 8000 km posle sve OK, garancija dve godine. Svaka topla preporuka za Tešu. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja