Jump to content

Moto Zajednica

badzabajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    260
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: badzabajker

  1. Hoću baš njegove fabričke, hvala. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  2. Ima li ko fabričke kofere za 1150 ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  3. Tek sad vidim poruke, evo danas posle 13000 km i godinu dana vožnje sve na svom mestu, tako da bez razmišljanja reparacija. Na proleće ću ga poslati opet, zbog preporuke za servisiranje na dve godine, nadam se da će do tada biti bar 20000 pređenih [emoji16] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  4. Kupio bi teksas moto pantalone sa štitnicima, XL veličina 175 cm visine ali oko 100 kg, imam stomak [emoji2956] Po mogućstvu BG zbog probe. Može viber, WA 0638282122 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  5. Veličina, protektori ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  6. Može broj ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  7. Gde se nalaze stolice ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  8. Potraga se nastavlja... Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  9. Probaću sutra, hvala. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  10. Ako ima neko bočne plastične fabričke kofere za R1150GS ... 0638282122 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  11. Prosvetli nas [emoji56] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  12. Za sidu mi jasno, al' u kom kontekstu za Saab-a ... [emoji16] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  13. Ima li ko iskustva sa Saab-om 900s, benzin 2.0 atmosferac ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  14. Pratim ... Takođe me interesuju stari benzinci devedesetih godina... Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  15. Ja sam radio pre godinu dana, servis zadnjeg amorta, evo 8000 km posle sve OK, garancija dve godine. Svaka topla preporuka za Tešu. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  16. Imaš u oglasima moju Maxiu 52 L u jako dobrom stanju. Inače u 46 staju dve kacige, u 52 staju dve kavige i ja sam uspevao fa dmotsđ dva oara rukavica i jaknu ..., čisto da znaš, ne znam šta ti je presudno ... 0638282122 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  17. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  18. badzabajker

    Maxia 52

    Maxia 52, dobro poznat kofer u dobrom stanju, jedan ključ bez ploče cenim 120 evra, može dogovor za kolege. 0638282122 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  19. Da probam ja, ne stižem od posla, i danas radim ... Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  20. Dobro, pusti broj neki za kontakt. Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  21. Koja je veličina inače jakne ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  22. Kakv snop bacaju, normalan ili radipaju ? Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  23. Ajde Boki, prošlu si propustio, nemoj i ovu !!! Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  24. Cena ?! Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
  25. Prodato, udaraj [emoji357] Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja