Jump to content

Moto Zajednica

Cepovi za usi - predlozi, iskustva

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

U Srbiji nema da se kupe? 

 

Vidim da firme sa opremom za muzicare imaju nesto njihovog sadrzaja, verujem da mogu nabaviti i ove za motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07 Ice Fluo (2020) / Yamaha Ténéré 700 - Ceramic Blue (2021)

Mogu ja organizovati, ali ne znam da li da poručujemo do 50€ u tom slučaju može se uzeti 3 para. Ili da rizikujemo j poručimo preko pa šta nam Bog da sa carinom i PDV.
3 para plus dostava izađu 43.96€.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Ako porucujete preko motardinn.com, moze i 4 para: jedno pakovanje je 11.99, postarina za 4 kom je (ista kao i za jedan) 7.99.

Iznos koji ce biti vidljiv na posiljci je samo vrednost robe, odnosno 47,96e. TradeInn trgovina nikad ne stavlja iznos postarine u ukupnu cenu, pa ona nije vidljiva nasim carinicima (sto je dobro). Moze i vise, ali onda ide i carina. 

 

Najverovatnije cete morati da platite porez 20%, znaci oko 1200 din dodatnih troskova, carine nema jer je iznos ispod 50€.

 

Sad mozete da probate i po dve posiljke po 2 pakovanja, pa se nekad desi da zbog male vrednosti ili tezine preskoci carinu, nema pravila...

Meni je stigla sad jedna isporuka od 23e bez dodatnih troskova, ali sve je to igra, nema neke tu preterane ustede. Najbolje ako vec ima kod nas da se uzmu... 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam naručio 3 para preko motaradinn, znači od moje narudžbine ima za dvojicu koji se prvi jave. Posiljka bi trebalo da stigne izmedju 20-24 maja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd
4 hours ago, aca-pn said:

Ja sam naručio 3 para preko motaradinn, znači od moje narudžbine ima za dvojicu koji se prvi jave. Posiljka bi trebalo da stigne izmedju 20-24 maja.

Evo ja. Hvala. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Ja koristim one kao penaste za jednu upotrebu. Zadovoljan, smanjuju buku negde oko 30 db. Kupujem ih u radnjama koje prodaju opremu za zastitu na radu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07 Ice Fluo (2020) / Yamaha Ténéré 700 - Ceramic Blue (2021)

Ja sam poručio 4 para, pa kad stigne porudžbina ponudiću ovde ako je neko zainteresovan. Stiže 20.05. - 24.05.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: NC750x
1 hour ago, Sku11e. said:

Ja sam poručio 4 para, pa kad stigne porudžbina ponudiću ovde ako je neko zainteresovan. Stiže 20.05. - 24.05.

Može meni jedan par. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100
Ja sam poručio 4 para, pa kad stigne porudžbina ponudiću ovde ako je neko zainteresovan. Stiže 20.05. - 24.05.
Sada video ovaj post, racunaj na mene...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Pokupio juce  MusicSafe Pro cepice i probao ih. Prvo sam uzeo najjaci filter, zlatni. Ono je dobro samo za autoput. Bukvalno se saobracaj oko vas ne cuje. Zatim sam stavio srednji filter, srebrni i taj je ok. Utisa sve, ali jos uvek mozes da cujes saobracaj. Najslabiji, beli filter, jos uvek nisam probao. Verovatno bih taj koristio samo po gradu i kracim relacijama.

 

Samo da pojasnim zasto sam uzeo Music, a ne MotoSafe :) S obzirom da mi je konstanovano blago slabljenje sluha na visokim frekvencijama, MusicSafe vise utisa zvuk u tom opsegu (8KHz).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

A odakle ti info da pokrivaju taj opseg frekvencije? Pričao sam sa prodavcem u radnji, on nije mogao da nađe taj podatak na kutiji. Na svima je navedena samo decibelaža i ona se odnosi na jačinu zvuka, ne na frekvenciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Kako sam ja razumeo ti za muziku smanjuju ceo opseg frekvencija, a ovi za motor određene frekvencije koje najviše smetaju (šum vetra), a zvuk motora se i dalje čuje normalno. Zato sam ja i naručio baš za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

@Jupiter

Gledao sam podatke na njihovom sajtu. Za oba proizvoda ima tabela Attenuation Data pa tu pise za svaku frekvenciju koliko bi trebalo da smanji glasnocu.

https://www.alpinehearingprotection.com/earplugs/musicsafe-pro/

https://www.alpinehearingprotection.com/earplugs/motosafe-pro/

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Ako nekoga zanima, AirPods Pro stanu ispod podkape i kacige savršeno, noise cancellation funkcija radi sjajno, a na autoputu naravno mjuza :)

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja