Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Čitam sada detalje. Devojka na kraju nije ni optužena za to za šta je privedena (road rage i oružje u kolima), i ona mučenica ima samo 20 godina.

Inače je preživela uz lom ruke koji je zahtevao operaciju, 9 rebara, grudne kosti, povredu kičme i glave.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9133 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 13 sati, Igor86 je napisao:

Nisam prosao tuda da nema nesto prosuto po putu, po sred, sto ispada iz prikolica itd. Izbegavam iako jeste pitanja dobra

Skoro 2 decenije idem u Zaklopacu, nije nista prosuto.

Nekad ja taj put imao propisanu širinu i kvalitet asfalta je bio kao sto je na smederevcu.

Godinama je propadao, kamioni su ga dokrajcili kad se vukao kamen, urnisan je bio.

E ondak su stručnjaci resili da ga suze i cepnuli su mnogo klizav asfalt, uglačan cakli se.

Ima par kontra krivina, padne kiša= belaj, malo malo izleću s'puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600
On 10/21/2022 at 10:05 PM, the_doctor said:

Bahati? Ova dvojica što kuckaju u mob ako mene pitate.

 

 

Браво што подели овај клип .Он говори о тренутној ситуацији више од 1000 речи .  Пре неку годину сам разговарао са веома високим официром у МУП сектор унутрашње контроле о не раду неких припадника у локалним ПС у БГД и он ми рече на неку моју опаску и коментар да их мрзи да редовно патролирају неким  реоном и да су не ажурни на неке дојаве и анонимне пријаве грађана . Рече љутито па не могу ја на силу да их натерам да раде кад неће да раде  и да их будим ноћу кад се штекају и преспавају пола смене у неком жбуњу  .  Више га нисам звао  и нисам му досађивао ,   после су довели новог начелника ПС у мојој општини и од тад се стање заиста поправило на боље .

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Ja sam za nešto slično slao prijavu unutrašnjoj kontroli. Obavestili su me da su pokrenuli postupak i predali nadležnoj upravi na rešavanje. Dobio sam i broj predmeta da mogu da se raspitam, ali me nije baš interesovalo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1744 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Ja sam već više puta pisao o toj kurcobolji pandura, i stalno ponavljam da ih zato iskreno prezirem.

 

I to ide po čitavoj vertikali - dok ne moraju, neće ni da se probude, a ne nešto da urade.

Čitava policija se kod nas ponaša kao šalterski i kancelarisjki radnici u državnoj službi.

 

Pre par dana ulazim u PS Barajevo, išao da podignem novu saobraćajnu.

Kad se uđe u "glavni hol", tu su šalteri dežurnog, dva klasična šaltera, pa levo kancelarija za saobraćajne, vozačke i tablice.

Lik koji radi u toj kancelariji sedi unutar ovih klasičnih šaltera, mahnu mi rukom sa upaljenom cigarom!!!

 

Pa šta? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 1 minut, ser je napisao:

Policija podnela prijavu?

Zar se za pokusaj ubistva ne ide u pritvor do daljnjeg?

Zavisi ko je pucao... 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Devedesete  su u kriminalnom pogledu bile bujne, ali i normalnije nego danas. Dokazivalo se ko je ludji, jaci.

Danas se prave cevapi od ljudi , tela se unistavaju ,ubija se zbog interesa najvise, a na meti se cesto nalaze nevini prolaznicici i porodice kriminalaca.

Stvoreni su monstrumi , koji se samo smenjuju, ne nestaju.

Meksiko.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
Policija podnela prijavu?
Zar se za pokusaj ubistva ne ide u pritvor do daljnjeg?
Jbg....nije pokušaj ubistva, pucao je u motocikl i oštetio ga. Predmet treba da vodi Više a ne Osnovno tužilaštvo i to zbog nedozvoljenog nošenja oružja kao i zbog izazivanja opšte opasnosti, kako se inače ove situacije pravno kvalifikuju.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Nemora da znaci da je pucao u motocikl,mozda je promasio motociklistu pa pogodio motocikl.Sve to deluje traljavo uradjeno,i navodi na sumnju da je bumbar u dzipu neciji.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1708 postova
  • Motocikl: /
Pre sat vremena, Skyrunner je napisao:

Pa policija je i uradila šta je do nje.

Uhapsila je tog lika i podnela krivični prijavu tužilaštvu.

Nije valjda da očekujete da mu policija i sudi?

Ne, nego tekst je tako napisan da ispada da mu je policija napisala prekrsajnu za bacanje petardi i pustila ga kuci :neznam:

 

Lepse bi ispalo da su napisali "policija je podnela krivicnu prijavu, a osumnjiceni zadrzan u pritvoru"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 424 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Pa ja stalno pricam da vi ne citate, nego skacete na prvu. Lepo pise, policija uhapsila i podnela prijavu. Sta jel treba i da presude odmah?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja