Jump to content

Moto Zajednica

Niksha

Članovi
  • Broj tema i poruka

    133
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu Niksha

  • Rođendan 03.08.1988.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Beograd
  • Interests
    Gitare, automobili, IT, motori
  • Motocikl
    BMW S1000XR

Poslednji posetioci profila

1573 profile views

Niksha's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

285

Reputacija u zajednici

  1. Mogu i da šaljem, nije problem
  2. Prodajem DJI Mic Mini full pack sa 2 mikrofona, 1 risiverom i kućištem za punjenje. Šta je došlo originalno uz mikrofone, to je sve i u originalnoj kutiji sačuvano. Staro godinu dana. Korišćeni u kombinaciji sa DJI Osmo Action 5 Pro i Osmo Action 6 da snimaju zvuk motora. Cena 70e. Lično preuzimanje u Beogradu, Voždovac, Savski Venac ili Zvezdara.
  3. Malo smo se vozili kroz RO i opalili neku fotku.
  4. Ode
  5. Prodajem svoj MiTo, vreme je da ide dalje posle 5 godina. Link ka oglasu: Alfa Romeo MiTo 1.4 T-Jet 155hp WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Alfa Romeo MiTo 1.4 T-Jet 155hp, 2008. godište, Hečbek, Benzin 1368 cm3, vozilo prešlo 172180 km, Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili
  6. Svaka čast na ovome, značiće ljudima koji žele da se kvalitetno provozaju u Srb
  7. Stigla juče, prvi sunčan dan pada proba
  8. Ostalo još samo: Scorpion EXO-R1 Carbon Air MG Matt Black / Silver kacigu u S veličini (pasuje i ko nosi M), težina 1200g. Providan i tamni vizir, vrećica, kutija. Očuvana. Kupljena u MaxMoment radnji. Cena 250e
  9. Kad se pojavi kod nas, definitivno cena za Osmo Action 6 će biti 380e za standard combo i 480e za Adventure combo (naravno sivo tržište).
  10. Scorpion EXO-R1 Carbon Air MG Matt Black / Silver kacigu u S veličini (pasuje i ko nosi M), težina 1200g. Providan i tamni vizir, vrećica, kutija. Očuvana. Kupljena u MaxMoment radnji. Cena 250e. Shima RWX-6 ženske moto čizme, ne nošene. Veličina 39 (odgovara stopalu dužine 260mm - ispravka). Kupljene u DD Moto. Cena 110e.
  11. Predstavili i DJI Osmo Action 6 globalno (pre par dana samo u Kini). Nije neki napredak u odnosu na Osmo Action 5 Pro, ali hajde... realno svaku drugu generaciju nabavljati da se vidi neki skok. Ko prvi primeti u prodaji kod nas (može i sivo tržište) neka javlja
  12. I feel you. Ja sam prošle godine napravio krug kroz Rumuniju sa FZ8, bio je topao dan, 35+C. Vratio sam se sa plikovima i opekotinama na unutrašnjem delu butina. Taj motor je iz nekog razloga svu toplotu agregata usmeravao na vozača. Plašio sam se da će biti slično sa XR-om, ali ni 5% onoga što je FZ8 radio. FZ6-S dok sam vozio nisam nikad osetio.
  13. Ko nije vozio FZ8, ne zna šta je patnja leti Zimi je milina!
  14. čekamo 18.11 Ja sam spreman da je pazarim čim se pojavi kod nas.
  15. Prodato.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja