Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha fazer 1000

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Ime skidas sve sa njega i prodaj klot vracaj ga u fabriku..i opremu lagano kasnije...moje misljenje...ne komentarisem tudje stvari i ono sto me ne zanima ali eto i mog misljenja..pozz i srecna dalja prodaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Upravo sada, Sale-VFR je napisao:

Ime skidas sve sa njega i prodaj klot vracaj ga u fabriku..i opremu lagano kasnije...moje misljenje...ne komentarisem tudje stvari i ono sto me ne zanima ali eto i mog misljenja..pozz i srecna dalja prodaja

Slazem se,tako cu i da uradim.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

http://motoland.rs/oprema-za-motore/kofer/bocni-koferi/kappa-k40/

http://motoland.rs/oprema-za-motore/kofer/koferi-za-skutere-i-motore/kappa-k47n/

Led instalacija kappa k 47 6500 din.

Kod cika Sebe nosac gornjeg 40 tad,60 bocni,2500 din zubi za nosace original kappa.

Eto pa idite kupite koferice,stavite nosace...Izvolte na oglase pa nadjite...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sale nema rasprave oko ovoga. Ja sam razmišljao, baš zbog ovakvih stavova, kad budem prodavao moj motor da poskidam većinu stvari i vratim fabričke delove koje sam sačuvao. Ne želim da me neko pravi budalom za moje pare. Neka lepo svako sebi kupi i stavi na motor ono što želi i koliko mu džep dozvoljava.

Sva tri kofera, nosače ću iskoristiti uz neke manje prepravke na nekom drugom motoru, ostalo ako se i ne proda neću da poklonim nekom za par stotina evropskih ko će se smejati kako je dobio opremu za male pare.

Ja vrlo dobro znam koliko je sve plaćeno a i znam koliko može da vredi kao polovno. Pre ću ostaviti u garaži nek sačeka neko bolje vreme nego dati u bescenje. Kod nas je takvo vreme došlo da oni koji imaju neki keš misle da su nekoga za nešto povukli pa mogu da se pro...ravaju. Ovo vrlo dobro znam jer je par mojih drugara skoro prodavalo kola i motore i znam kakvi su im kupci dolazili sa bezobraznim ponudama. Neki su i dobro prošli posle takvih predloga.

Te delove ako kasnije i ne prodam možda poklonim nekom ko će mi biti od srca zahvalan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 8 minuta, ZEMZEM je napisao:

Sale nema rasprave oko ovoga. Ja sam razmišljao, baš zbog ovakvih stavova, kad budem prodavao moj motor da poskidam većinu stvari i vratim fabričke delove koje sam sačuvao. Ne želim da me neko pravi budalom za moje pare. Neka lepo svako sebi kupi i stavi na motor ono što želi i koliko mu džep dozvoljava.

Sva tri kofera, nosače ću iskoristiti uz neke manje prepravke na nekom drugom motoru, ostalo ako se i ne proda neću da poklonim nekom za par stotina evropskih ko će se smejati kako je dobio opremu za male pare.

Ja vrlo dobro znam koliko je sve plaćeno a i znam koliko može da vredi kao polovno. Pre ću ostaviti u garaži nek sačeka neko bolje vreme nego dati u bescenje. Kod nas je takvo vreme došlo da oni koji imaju neki keš misle da su nekoga za nešto povukli pa mogu da se pro...ravaju. Ovo vrlo dobro znam jer je par mojih drugara skoro prodavalo kola i motore i znam kakvi su im kupci dolazili sa bezobraznim ponudama. Neki su i dobro prošli posle takvih predloga.

Te delove ako kasnije i ne prodam možda poklonim nekom ko će mi biti od srca zahvalan.

Poklonio sam opreme na forumu pitaj boga koliko.To je moja volja.I poklonicu opet,svojom voljom.Ali da mi neko prica kako je 3500 evra realna cena,pa...moze to mami i tati da prica.Budalastina i bezobrazluk.To je bila poklon cena za kolege za foruma...ponavljam bila.Ti si to ukapirao,ali nije te posluzila prodaja,jer ove orlusine bi verovatno beverlija za 500 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Vi svi kao da ne znate da je novac roba i da ima svoju cenu. Kome je 3.500 evra malo neka ih zaradi, pardon, neka ih ustedi. I naravno da sve sto je staro godinu dana, pa makar i bilo ocuvano kao novo, ne vredi koliko u radnji. Da li vredi 50% ili 20, ili 70, diskutabilno moze biti.

 

Lepo skines svu dodatnu opremu koju zelis a ne mozes da naplatis prodajom uz motor, i prodas odvojeno. Opet motor mora biti povoljan ako hoces pare, a dodatnu opremu oglasi i prodaj zainteresovanima. Kao nova, a jeftinija. I zavrsis prodaju za 10-15 dana, a ne prodajes motor godinu... Ako hoces da prodas. Ako neces mozes da stavis i 5.000, taman idu hladni dani i poseta forumu ce skociti.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 13 minuta, Jupiter je napisao:

Vi svi kao da ne znate da je novac roba i da ima svoju cenu. Kome je 3.500 evra malo neka ih zaradi, pardon, neka ih ustedi. I naravno da sve sto je staro godinu dana, pa makar i bilo ocuvano kao novo, ne vredi koliko u radnji. Da li vredi 50% ili 20, ili 70, diskutabilno moze biti.

 

Lepo skines svu dodatnu opremu koju zelis a ne mozes da naplatis prodajom uz motor, i prodas odvojeno. Opet motor mora biti povoljan ako hoces pare, a dodatnu opremu oglasi i prodaj zainteresovanima. Kao nova, a jeftinija. I zavrsis prodaju za 10-15 dana, a ne prodajes motor godinu... Ako hoces da prodas. Ako neces mozes da stavis i 5.000, taman idu hladni dani i poseta forumu ce skociti.

Da ponovim jos jednom.Ne prodajem motor godinu dana.Bio na oglasu 3 meseca,pa odustao od iste.Sad ga oglasih na par dana,za 3500 evra,ali kad videh kakva je kanta ovo sto htedoh da kupim odustah.Poenta je sto ni tih 3500 nije povoljno pojedincima.Njima je to realna cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 656 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Mnogi takodje zaboravljaju da ovaj motor ne prodaje nakupac i preprodavac i napaljeni klinac nego bajker (da kazemo ozbiljan covek) koji voli taj motor i koji ga je sredio, odrzavao i opremio iz ljubavi prema tom istom motociklu! Plus, kolega je sa foruma i poznat.

 

Taj motor ne vredi 3500 vec mnogo vise. Ko razume shvatice.

 

Srecna prodaja!

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Vredi više taj motor svakako uz usporedbu sa drugim istim takvim motorima.
I svaka roba ima svog kupca ali nažalost kupaca je malo za ovu ponudjenu varijantu i samim tim neko daje sebi za pravo da zbog toga obara cenu dok ne spadne ispod neke nerealno niske kako bi ipak postao srećni kupac.

Imam jedan takav sličan u garaži, ne želim da ga poklanjam nikome, a svojevremeno dok je bio na prodaji niko nije zeleo da ga kupi za normalnu cifru. A odličan je motor i svakodnevno sam srecan kad ga vidim kod mene u garaži. Imam sreću pa mi ne fali taj novac da sam prinudjen da ga prodajem.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U mojoj su temi cak nasli za shodno da me kao osobu vredjaju, ne izgradjenu i "detinjastu". Imam porodicu, nekretnine na svoje ime, vozila takodje... Porez, racuni takodje na ime... 

Problem je sto vecina zluradih, nisu kupci, komentarisu u svojih 40 godina iz momacke sobe tiho kuckajuci po tipkama da ne smetaju roditeljima.

Naj "glasniji" su oni sa krs motorima koji ni svecicu ne umeju da zamene a nemaju je ni sa cime kupiti pa iz preterane zelje svoju nemoc sebi pravdaju sa "Ma kupio bih ja motor ali su ne realne cene"

Ili "upropastio si motor dotezanjem odvijenog srafa,  to tako treba, uradjeno je u fabrici"

To su maliciozni ljudi, gordi, privatno nezadovoljni i nama naj bitnije... NISU KUPCI i nece biti, svoje motore duuuuugo voze posto nemaju vrednost, prodajom se ne dobija nista :D

Eto odradih profil, :D

Sashac, ne skidas nista, ponudis lepo sa opremom je toliko, bez toliko i kraj! Rekao bih po tvojim postovima da ti novca ne manjka...

Polako, ne trosi zivce na razne "kucace" i eksperte bez podloge..

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ko jednom bude kupovao opremu a da nije sa aliexpresa razumece njenu vrednost...

P.S. i dalje navigaciju ne smatram opremom, to je zasebna, lako demontazna komponenta i svog kupca moze naci lagano i van motocikla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja i dalje tvrdim da ces zbirno postici visu cenu ako dodatnu opremu skines i prodas odvojeno. :Mina: I ne znam koliko taj motor zaista vredi. Mozda on i klot vredi tih 3.500. Ali znam da na cenu utice trenutna ponuda. Znaci ako u oglasima imas npr. 3 komada koji su jeftiniji, kupac sa parama u dzepu ce prvo ici da vidi njih. I mozda ce posle toga doci kod tebe i kupiti tvoj, jer su ovi krsevi. Mozda.

 

A mozda ce i da kupi losiji. Jer ima tu jos jedna stvar. Vozaci motora su uglavnom ljubitelji. Ne kolekcionari. Sto znaci da u vecini slucajeva pokusavaju da za maksimalni iznos svog budzeta kupe ono sto zele. Pa onda dodju kriterijumi. Standardi bezbednosti npr. Spuste kriterijume, kupe litru sa losim gumama. Na primer. A ti svoj motor cenis 300 evra vise jer si stavio nove gume pre 1.000 kilometara. Ili lanac, pa plocice. Razlika u potrosnim delovima je 500 evra. Ali kupac koji se nategao da kupi veliki i brz motor ce biti pazljiv, terace on lagano na celavim gumama! Stavice polovne! Samo navodim potencijalni primer kupovine.

 

A opet, ako taj kosta 4, sta ima za 5 hiljada? Za nekoga ko ima da doda.

 

Mislim, diskutujemo onako... Sve dok zaista ne osetis potrebu da promenis, ti ga neces prodati. Da je taj motor koji si hteo da kupis bio tip top ti bi ga vec pazario, a ovaj bi prodao bez vecih problema. Ne bi mario za koji evro gore dole, jer i ranije si, svojom voljom, poklanjao stvari na forumu.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kada sam prodavao svoj bivši motor, Strom 1000, od opreme sve moguce, od novembra kada sam ga oglasio do jula, doslo je tačno 0 potencijalnih kupaca da ga pogleda, uz svega par suludih ponuda preko telefona. Cenu sam svakih mesec dana spustao po malo. Na kraju me je pozvao drugar iz Beograda, rekao mi da mu napravim cenu bez kofera jer ih ima od prethodnog motora i bez rentala sa podizacima, dosao i  kupio motor bez gledanja. Kofere sam prodao isti dan, a korman i podizace sam poklonio dragim ljudima. Ukupna cena za motor i opremu (ostali su i originalni vizir i originalno sediste koje sam u medjuvremenu prodao) je bila u okviru ocekivanja.

Ne znam da sam pogresio i sta bi sada drugacije...cini mi se da se prodaju jeftini i skupi motori, a sredina slabo. Definitivno opcija gde se kupac odrice odredjene opreme u korist cene  je potencijalno dobitna varijanta.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ma ne skidam brale nista.........

Pre par godina sam prodao ex moped, dosta toga dodatnog je imao na sebi i nista nisam hteo da skinem. Prodaja je trajala skoro godinu dana, primerak bez jedne tacke, besprekorno stanje u svakom pogledu i najskuplji medj ostale koji su bili na oglosu sto je i logicno.

 

Zvala je balavurdija i nudila sta je nudila, pozvao je covek iz Cacka, dosao u Bg, pogledao moped sa obe strane, izvadio kes i kaparisao (nije seo, upalio, probao...nista) seo u kola uz reci da spremim papire i sta treba, sutra dolazi po njega.

Sutradan je opet dosao iz Cacka, dao ostatak para, bez cenkanja pitanja i podpitanja, kljuc u bravu, kaciga na glavu i ode......sve bese gotovo za 5min.

 

Sadasnji motor koji vozim a kog sam kupio Juna 2016-te stoji 8.300eur u Delti, klot naravno, platio sam ga 7.100eur.

Na placenu cifru, dodati ravno 2.200eur koliko sam do sada ulozio od dodatne opreme (sve uteftereno sta je koliko placeno), prepravki i tu nije kraj, kad sve budem zavrsio.....docicu do cifre od 3.000eur sprcanih u motor, rad ne racunam jer sam na njemu radio ja. 

Da sam jos za sve to placao majstora.....daleko veca cifra bi bila.

 

Znaci, mene ce NC na kraju izaci min. 10Keur, sutra da hocu da ga prodam.....kolika je njegova vrednost?

Najskuplji na PA je 6.900eur od te cifre oduzeti 200/300eur mozda i jace jer ima dodatne opreme, da bi dosli do 6.600eur okvirno. Kupac ce ponuditi 6K - 6.2Keur max.

 

Pa se lepo pitam ja......da li je to realna il zeljena cena mog motora, sa 10K na 6K, relana nije nikako al tu je negde racunica kako bi kupac voleo da prodje tj kupac bi da dobije besplatno dodatnu opremu i motor po povoljnoj ceni, prodavca koooo sisa jer ko ga terao da kocka motor.

 

Ulozio toliko para, truda pri radu, vremena.......pa sve to da moram da skidam, vracam fabricke delove zarad nekog kupca kom bi da bude "pristupacna" cena......ma nema sanse brale, poludeo toliko nisam.

Kupi lepo motor pa vozaj, mozda ces shvatiti da sve sto je stavljeno ti zapravo treba, korisno je a ako ti bas ne treba, skini pa prodaj.

 

Sashac nemoj nista skidati i nemoj poklanjati stvari, ici ispod cene......docice pravi kupac.

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Trziste uvek diktira cenu, ja TDM platih sve ukupno 4100eura (bez kofera i nosaca) sve racune imam i iste uz motor dajem a oglasih ga za 3600eura... I u toj ceni sam u vrhu (cenom) ponude na nasim oglasima.

CBF je imao 1500e opreme, "otisao" je po ceni 200/300e skuplje od golaca...

Ako hoces brzo prodati gutaj knedlu i uslovno receno pokloni dokupljivano. Ja kada kupujem volim klot, sam da gledam, biram, narucujem pa da ugradjujem, tu mi je posebna draz!

Povezem se sa motorom, kupujem srafove, ja ih zavijam, biram i podloske, loctite... Nekako napravim od toga "misiju" u kojoj uzivam... 

Sve "na gotovo" je za pomodare sa novcem, takvih ima ali ne kupuju ispod 5/6 godina starosti vozilo...

DakleM :D ili "poklanjas" ili ostaje u vlasnistvu dok se motor i oprema ne obezvredi...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Osetio sam se prozvan, ako grešim , izvinjavam se.

 

Gore u mom postu sam odgovorio Lakiju na njegovu opasku da ne vredi valjda njegov BMW 500 eura.

Možda sam malo iskarikirao situaciju ali na žalost tako je. I iza svega što sam napisao stojim jer je to više nego logično.

Kad sam završio sa postom, setim se da je to u temi o prodaji Fazera, pogledam koliko  Sašac traži za njega, vidim 3500 i napišem onako lakonski da je to dobra cena i da ga vredi kupiti za te pare, naravno ukoliko je motor dobar kao što se to sa slika može naslutiti.

Nikad nikome se nisam mešao u cenu, svako ima pravo da postavi cenu koju želi. Njegova stvar - njegova cena. 

Cenu od 3500 eura je postavio Sašac. 

Ja kažem da je to odlična cena i da vredi dati te pare.

Onda krene, "kome ti bre da je 3500 realna cena...."

E da izvinete, da ga jebem, ja stvarno ne znam kako nekome ugoditi.

Da li bi bilo o.k. da sam na postavljenu cenu od 3500 rekao ne, nije u redu, nemojte kupiti taj motor za 3500, budite ljudi i dajte 4000 ?

Toliko od mene, a vi se nastavite svađati oko ničega kao da sam ja tu.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 1 sat, jasminko VIR je napisao:

Osetio sam se prozvan, ako grešim , izvinjavam se.

 

Gore u mom postu sam odgovorio Lakiju na njegovu opasku da ne vredi valjda njegov BMW 500 eura.

Možda sam malo iskarikirao situaciju ali na žalost tako je. I iza svega što sam napisao stojim jer je to više nego logično.

Kad sam završio sa postom, setim se da je to u temi o prodaji Fazera, pogledam koliko  Sašac traži za njega, vidim 3500 i napišem onako lakonski da je to dobra cena i da ga vredi kupiti za te pare, naravno ukoliko je motor dobar kao što se to sa slika može naslutiti.

Nikad nikome se nisam mešao u cenu, svako ima pravo da postavi cenu koju želi. Njegova stvar - njegova cena. 

Cenu od 3500 eura je postavio Sašac. 

Ja kažem da je to odlična cena i da vredi dati te pare.

Onda krene, "kome ti bre da je 3500 realna cena...."

E da izvinete, da ga jebem, ja stvarno ne znam kako nekome ugoditi.

Da li bi bilo o.k. da sam na postavljenu cenu od 3500 rekao ne, nije u redu, nemojte kupiti taj motor za 3500, budite ljudi i dajte 4000 ?

Toliko od mene, a vi se nastavite svađati oko ničega kao da sam ja tu.

 

 

Dzasmine,u malom mozgu mi nisi bio...:aha:Ti nisi rekao da je to realna cena,vec da vredi te pare.

Drugari,kolege,poenta moje price je da se ovde isplati samo prodavati klot motor.Do tog zakljucka sam dosao.Jer eto,htedoh pokloniti 1700 evra nekome zarad brze realizacije,dobih pridike,gluposti,cudne kalkulacije...Ovaj motor je sjajan i bez icega na sebi,tad ce se uklopiti u 3200 evra i cao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ok.

Baš se šlogirah.

Reko evo nesporazuma kad mu se najmanje nadaš.

I ako smem da dodam. 

Uz motor prodaješ onu opremu koja je namenska baš za taj motor i za drugi koji misliš da kupiš se ne može koristiti. Ostalo sačuvaš jer će ti sigurno zatrebati. 

I moj je princip da, ako sam kupio motor sa opremom, sa svom tom opremom ga i prodajem. Kako došlo tako i otišlo  :) .

Sretna ti prodaja kako god rešiš da je izvedeš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

ostaje u vlasnistvu dok se motor i oprema ne obezvredi...

 

u ovom siromaštvu i sva više manjkanju keša ovo je najisplativije. Ja sam GPZa terao dok nisam došao do neke moje granice da dalje ne ide, prodao ga za 400e momcima iz DeWeelsa, i dalje su ga vozili. Punta terao do krajnjih granica, prodao ga za 500e.  Oba vozila su bila najjeftinija u svojoj klasi na svim oglasima, oba registrovana i u voznom stanju. Punta prodao posle nekoliko minuta kada sam postavio oglas, došao lik u deset uveče da ga kupi. GPZ-a prodavao dva meseca. Ipak motor koliko god da je dobar, a cena prihvatljiva, nema se keša. Možda nešto trange frange.

 

Ja bih lično da kupujem i ili da imam keša kada naleti ovakava ili slična ponuda, pazario odmah, ali nema se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ima se keša ima, nemojte se varati....neće niko da zavuce ruku u džep. Svi bi da bude top stanje a da ne košta ništa ako može.

 

@Jupiter

IMG_20180926_155811.png.97287d6da2626f6082e4ffff9bffaa3f.png

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Na sajtu polovni automobili ima dosta motora o kojima pricamo. Dnevno se postavi oko 120 novih oglasa za prodaju motora i skutera i ima izvestaj sta je prodato u poslednja 24 casa, Tu je slika znatno tuznija. Dnevno se proda oko 5-8 motora i to uglavnom 90% do 1000 e vrednosti. Iz toga se moze zakljuciti da su sad kupci u prednosti, ponuda ogromna a potraznja mizerna. Sto se tice Fazera obisao sam par komada i nasao sam 2 savrsena ali bez neke opreme osim auspuha i cena im je 2800 e i to bez dinara ulaganja za gume lance servise i ostale potrosne delove. Nasao sam i neke koji imaju dobar agregat i malu kilometrazu ali sve od potrosne opreme mora da se menja i cena im je oko 3200 e. To su neki pokazatelji da mi ovde samo dobro zabavljamo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 31 minuta, Zema je napisao:

Na sajtu polovni automobili ima dosta motora o kojima pricamo. Dnevno se postavi oko 120 novih oglasa za prodaju motora i skutera i ima izvestaj sta je prodato u poslednja 24 casa, Tu je slika znatno tuznija. Dnevno se proda oko 5-8 motora i to uglavnom 90% do 1000 e vrednosti. Iz toga se moze zakljuciti da su sad kupci u prednosti, ponuda ogromna a potraznja mizerna. Sto se tice Fazera obisao sam par komada i nasao sam 2 savrsena ali bez neke opreme osim auspuha i cena im je 2800 e i to bez dinara ulaganja za gume lance servise i ostale potrosne delove. Nasao sam i neke koji imaju dobar agregat i malu kilometrazu ali sve od potrosne opreme mora da se menja i cena im je oko 3200 e. To su neki pokazatelji da mi ovde samo dobro zabavljamo.

Sad ne znam sta si hteo ovim izlaganjem da nam kazes...A i da nam pokazes te dobre 2005.to za 2800 evra...Mozda kupim jos jedan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 19 sati, sashac je napisao:

Poklonio sam opreme na forumu pitaj boga koliko.To je moja volja.I poklonicu opet,svojom voljom.Ali da mi neko prica kako je 3500 evra realna cena,pa...moze to mami i tati da prica.Budalastina i bezobrazluk.To je bila poklon cena za kolege za foruma...ponavljam bila.Ti si to ukapirao,ali nije te posluzila prodaja,jer ove orlusine bi verovatno beverlija za 500 evra.

Pa ti onda postavi realnu cenu koju smatras da je OK, nemas nervoze, ne dozvoljavas da te bagatelisu kupci, i nadas se brzhoj prodaji od ove, sadasnje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 47 minuta, SHOKLA je napisao:

Pa ti onda postavi realnu cenu koju smatras da je OK, nemas nervoze, ne dozvoljavas da te bagatelisu kupci, i nadas se brzhoj prodaji od ove, sadasnje...

Upravo razvismo temu o opremi i prodaji.Zakljucak: kad bude prodavan ide klot,radi brze i realne prodaje.Sama prodaja uopste nije hitna,motor se dobrano exploatise,i problem kupovine skupljeg motocikla,uslovljen je nemanjem garaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja