Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha fazer 1000

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Živo me zanima ko to više voli fabricki auspuh od te akre?? Takođe me zanima kome smeta taj amortizer volana ili grejači rucica?
Da vidim ko će da kupi taj motor po ceni nekog koji je klot a potom uzme da skida svu tu bezvrednu opremu??

Ajde da vidim nekog ko će po istoj ceni izabrati klot verziju umesto ove? Ima možda neko da voli više da ne zna u kojoj brzini je menjač i zato prelepi postojeci pokazivač tejpom?

Davno sam rekao, onaj sto ima pare i želju da kupi, on dođje i pazari. A ko nema on traži mane i izvoljeva po tudjem.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8433 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Savane, ti nisi merilo i tvoji su stavovi samo to....Tvoji! 

Svasta te nesto zanima :D, ja npr, ne volim nista sem tisine fabrickog auspuha, ne volim otpor amortizera volana niti da mi bilo sta svicka pa i u perifernom vidu... Ali mi je takodje i jasno da moji prohtevi su samo to... Moji!

 

Ovo sto napisah nema veze i ne odnosi se na motor koji se prodaje!

Pozdrav Nenad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 5 minuta, Savan je napisao:

Živo me zanima ko to više voli fabricki auspuh od te akre?? Takođe me zanima kome smeta taj amortizer volana ili grejači rucica?
Da vidim ko će da kupi taj motor po ceni nekog koji je klot a potom uzme da skida svu tu bezvrednu opremu??

Ajde da vidim nekog ko će po istoj ceni izabrati klot verziju umesto ove? Ima možda neko da voli više da ne zna u kojoj brzini je menjač i zato prelepi postojeci pokazivač tejpom?

Davno sam rekao, onaj sto ima pare i želju da kupi, on dođje i pazari. A ko nema on traži mane i izvoljeva po tudjem.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ovim si sve lepo objasnio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
2 minutes ago, N.F.S. said:

Savane, ti nisi merilo i tvoji su stavovi samo to....Tvoji! 

Svasta te nesto zanima, ja npr, ne volim nista sem tisine fabrickog auspuha, ne volim otpor amortizera volana niti da mi bilo sta svicka pa i u perifernom vidu... Ali mi je takodje i jasno da moji prohtevi su samo to... Moji!

 

Nista sto napisah nema veze i ne odnosi se na motor koji se prodaje!

Pozdrav Nenad.

Buni se koliko hoces, ali ja i pop Dojcilo kad ocitamo, to je to :D

 

Uvek ima izuzetak kao sto ti sad navodis tvoje misljenje i ja to postujem, nema ljutnje i respekt za to ali si redak redak primerak. Da nije, ne bi postojao akrapovic, yoshimura i slicni. Sa druge strane, ko deli tvoje misljenje, pa ima gomila drugih koji su klot ili skoro klot.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4793 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@Savan dali bi ti kupio Suzuki da su odma stavili auspuh i jos kojekakve dzidza-bidze po njihovom i za toliko podigli cenu?

Ti si se cenkao oko novog motora,ABS,euro norme ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ljudi,dosao mi je covek iz Smedereva,i probao gledao,i rekao da cim proda motor,dolazi da kupi ovaj bez da se cenka za evro.Jer kaze,ja da kupim klot,i da stavljam sve ovo,duplo cu para da potrosim,a mogu da kupim trojanskog konja.To je realan kupac,sa realnim shvatanjem stvari.Cena ovog motocikla je i vise nego povoljna,sad sto nema jos uvek kupca,nije razlog da poklonim sve ovo.A da skidam,pa da prodajem opremu,ne pada mi na pamet.Svaki sam motor prodao,pa cu i ovaj.Ili necu,svejedno,uzivacu u njemu,odrzavati,i nadogradjivati iz cistog zadovoljstva.:takoje:

Evo recimo koliko vas je dalo ove pare za navigaciju?

Screenshot_1.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ajmo redom

 

@sashac 

Prvo, ja mislim da ti zaboravljas da sam ja hvalio i onaj beli fazer sto si imao, kao sto hvalim i ovaj.

Drugo, ja pricam o cenama koje neki racunaju pri prodaji motora i to tipa "ja stavio novi akrap +500e". to nije novi akrap vise i ne kosta toliko, u tome je fora. Ne pricam o tvom motoru kao primer.

Trece, ako te boli ona stvar, za to ima doktor, tamo se zali.

 

Eto uz svo lepo vaspitanje, mislim da sam ti odgovorio na sve nedoumice oko mog posta.

Zelim ti srecnu prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 2 sati, Momentum je napisao:

Najinteresantnije je to sto vi sad navodite cene NOVE opreme i racunate je u cenu motora. Rodjaci, cim je to stavljeno na motor, to je POLOVNA oprema i ta cena koju ti platis vise ne vazi, to zaboravi odmah :) Polovan motor sa POLOVNOM opremom.

Ovo si ti napisao,ili nisi.U mom postu,nisi se obracao meni,i nisi mislio na moj motor?

K O. F. E. R.;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
15 minutes ago, bdada said:

@Savan dali bi ti kupio Suzuki da su odma stavili auspuh i jos kojekakve dzidza-bidze po njihovom i za toliko podigli cenu?

Ti si se cenkao oko novog motora,ABS,euro norme ...

Normalno je da cu da se cenkam, ali ako mi ta njihova oprema ne odgovara zahvalicu se i gledati drugu opciju. Ali zasigurno necu taj motor sa tom oprememom dobiti po dzaba ceni samo zato sto ja smatram da je suvisna.

 

Evo ti biraj, kod istog dilera, nisu imali nikakvu kombinaciju za R ali jesu za S verziju, biraj koji ti se vise svidja.

 

Klot verzija za 14399,-

 

http://www.hoegeesuzukicenter.nl/motoren/suzuki-gsx-s1000a/

 

Ili napakovan, za 16.100,-

 

http://www.hoegeesuzukicenter.nl/motoren/suzuki-suzuki-gsx-s1000a-special-r-edition/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

@sashac

 

Ako te nisam naveo kao @sashac (kao u prethodnom postu) i kazem "vi", mislim da je logicno da se ne obracam tebi licno. Prica o cenama se vuce par stranica u nazad, ja o tome pricam, jer je neko pricao po kojim cenama je kupovao neke motore (da ne skrolujem sad unazad i kacim ponaosob).

 

Ja znam da se ti kao prodavac vredjas kad ti neko spusta cenu, ali ja uopste to nisam radio. I nije ovo vise "tvoj" post, vidis koliko ljudi ucestvuje u prici i ko kome sve odgovara?

 

Inace, ja sam kupio motor kojem su se morali komplet reparirati karburatori, menjati plocice nazad, nove gume kupiti, registrovati, tako da mene ne mozes svrstavati u te sto hoce da kupe motor u full opremi za sitne novce. Tacnije jos nijedan motor koji sam kupio nije ima toliko opreme kao tvoj, uvek su to neke polu sredjene masine. 

 

Drago mi je da je masina nasla potencijalnog kupca, sve najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 2 minuta, Momentum je napisao:

@sashac

 

Ako te nisam naveo kao @sashac (kao u prethodnom postu) i kazem "vi", mislim da je logicno da se ne obracam tebi licno. Prica o cenama se vuce par stranica u nazad, ja o tome pricam, jer je neko pricao po kojim cenama je kupovao neke motore (da ne skrolujem sad unazad i kacim ponaosob).

 

Ja znam da se ti kao prodavac vredjas kad ti neko spusta cenu, ali ja uopste to nisam radio. I nije ovo vise "tvoj" post, vidis koliko ljudi ucestvuje u prici i ko kome sve odgovara?

 

Inace, ja sam kupio motor kojem su se morali komplet reparirati karburatori, menjati plocice nazad, nove gume kupiti, registrovati, tako da mene ne mozes svrstavati u te sto hoce da kupe motor u full opremi za sitne novce. Tacnije jos nijedan motor koji sam kupio nije ima toliko opreme kao tvoj, uvek su to neke polu sredjene masine. 

 

Drago mi je da je masina nasla potencijalnog kupca, sve najbolje.

Ne vredjam se,zaista.Nerviram da,ali ne vredjam se.Ono sto sam naveo,je da kad neko kaze preskup,to i obrazlozi.Sve ostalo su detinjarije,i prazna naklapanja ljudi, koji nemaju novac ni za onaj najklociii.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Motor oglašen u junu mesecu, sad smo u novembru. Onaj ko prodaje bi do sada trebao da shvati zašto je još uvek u oglasima, a ne kod drugog gazde.

Možda je do cene, a možda i fali ljutih jahača koju bi ovu zver uspeli ukrotiti, jbg 150 ks je to...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

@sashac

 

Ja sam se interesovao za fazera pre par meseci, kad je Jevta svoj stavio u oglase. Lepo covek rekao to je cena sa svom opremom sto je na njemu. Ako hoces da poskidam da bude fabrika, cena je ta i ta. Medjutim u medjuvremenu sam se privukao TDM taboru, tako da fazer nije vise moja ciljna masina :)

 

pre 9 minuta, sashac je napisao:

Ono sto sam naveo,je da kad neko kaze preskup,to i obrazlozi.

Upravo to je i moja poenta. Prodavci koji kupe neku opremu i kad prodaju motocikl racunaju opremu po ceni koju su oni platili. Zato se moj post i nije odnosio na tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Upravo sada, Milanezi je napisao:

Motor oglašen u junu mesecu, sad smo u novembru. Onaj ko prodaje bi do sada trebao da shvati zašto je još uvek u oglasima, a ne kod drugog gazde.

Možda je do cene, a možda i fali ljutih jahača koju bi ovu zver uspeli ukrotiti, jbg 150 ks je to...

Stoji,jer necu da mrdnem centimetar cenu.Nije mi zapelo,hvala bogu.Cena je vise nego povoljna,i ne zanimaju me trule kombinacije.Ti da smes da vozis nesto jace ne bi vozio to sto vozis jbg.Ali nisi los covek zbog toga.Jedan od mojih najboljih prijatelja,i cesti saputnik jase stroma,ali ni on nece da  zajase fazera.Drugi  dragi moj prijatelj,mi je rekao posle voznje fazera...nisam smeo ni do trecine da zavrnem,jos mi noge drhte...jbg,kazem iz iskustva,plase se ljudi,nije to nista strasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 8 minuta, Momentum je napisao:

@sashac

 

Ja sam se interesovao za fazera pre par meseci, kad je Jevta svoj stavio u oglase. Lepo covek rekao to je cena sa svom opremom sto je na njemu. Ako hoces da poskidam da bude fabrika, cena je ta i ta. Medjutim u medjuvremenu sam se privukao TDM taboru, tako da fazer nije vise moja ciljna masina :)

 

Upravo to je i moja poenta. Prodavci koji kupe neku opremu i kad prodaju motocikl racunaju opremu po ceni koju su oni platili. Zato se moj post i nije odnosio na tebe.

Shvatam,sve ok.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 1 minut, JevtaNS je napisao:

Na Fazeru treba samo sebe da se plaše.

Sve ostalo on može više nego velika većina vozača.

Potvrdjujem.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

@sashac 'esi video kako sam ti jednim strateškim postom bacio oglas u fokus? Kad ode sokoćelo hoću barem jedan pristojan ručak :D:P

 

Nego, hajde sad ozbiljno - u celom oglasu meni je jedino nejasan Garmin. Sve ovo ostalo u poptunosti razumem, ali kakve veze Garmin ima sa konkretnim motorom, to mi nije jasno. Prodaš brate lepo Garmina za 750 EUR a motoru turiš cenu 4500-750 = 3750 i eto te u nivou ostalih Fazera 1000 tih godišta na oglasima... Jedino što ćeš onda Jevti sa cenom da utrčiš u šesnaesterac :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
pre 8 minuta, sashac je napisao:

Stoji,jer necu da mrdnem centimetar cenu.Nije mi zapelo,hvala bogu.Cena je vise nego povoljna,i ne zanimaju me trule kombinacije.Ti da smes da vozis nesto jace ne bi vozio to sto vozis jbg.Ali nisi los covek zbog toga.Jedan od mojih najboljih prijatelja,i cesti saputnik jase stroma,ali ni on nece da  zajase fazera.Drugi  dragi moj prijatelj,mi je rekao posle voznje fazera...nisam smeo ni do trecine da zavrnem,jos mi noge drhte...jbg,kazem iz iskustva,plase se ljudi,nije to nista strasno.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 6 minuta, icatenej je napisao:

@sashac 'esi video kako sam ti jednim strateškim postom bacio oglas u fokus? Kad ode sokoćelo hoću barem jedan pristojan ručak :D:P

 

Nego, hajde sad ozbiljno - u celom oglasu meni je jedino nejasan Garmin. Sve ovo ostalo u poptunosti razumem, ali kakve veze Garmin ima sa konkretnim motorom, to mi nije jasno. Prodaš brate lepo Garmina za 750 EUR a motoru turiš cenu 4500-750 = 3750 i eto te u nivou ostalih Fazera 1000 tih godišta na oglasima... Jedino što ćeš onda Jevti sa cenom da utrčiš u šesnaesterac :P

 

U celoj prici Garmin dodje kao poklon.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 11 minuta, icatenej je napisao:

@sashac 'esi video kako sam ti jednim strateškim postom bacio oglas u fokus? Kad ode sokoćelo hoću barem jedan pristojan ručak :D:P

 

Nego, hajde sad ozbiljno - u celom oglasu meni je jedino nejasan Garmin. Sve ovo ostalo u poptunosti razumem, ali kakve veze Garmin ima sa konkretnim motorom, to mi nije jasno. Prodaš brate lepo Garmina za 750 EUR a motoru turiš cenu 4500-750 = 3750 i eto te u nivou ostalih Fazera 1000 tih godišta na oglasima... Jedino što ćeš onda Jevti sa cenom da utrčiš u šesnaesterac :P

 

Pa Jevtin 2003 ce,moj 2005 to...:tras2:Ili recimo,kupi neko za 4500,i proda navigaciju...:ups:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Pa to i pričam - taman 300-400 eur razlike na konto amortizacije :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja