Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Gradska meana: ok, hrana je pristojna, brzina usluge pristojna, cekas spramanje hrane koliko treba da naprave to sto si porucio. Ne manje od 45min. Mozes da biras bastu ili unutra, mada leti nema nikog unutra. Znaci basta, ti, hrana i muve.

Kod bake na rucak: Slicna prica, hrana i cene isto kao u graskoj meani, samo nemaju bastu i malo manje muva.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Kopaonik
  • Motocikl: BMW F650, Vespa nv150

Ako se neko vozi Budvanskom rivijerom, na Svetom Stefanu restoran kod Draga, preporuka, odlicna hrana, pristojne cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

U Vranje u Moravce, cene vrlo pristojne a hrana odlicna. Ukoliko zelite bas jeftino, onda Yumcov restoran, na bazenu iste firme. Hrana nije losa, ali je dzabe. Ali za mene najbolji je Moravce. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Ko se vraca iz Hr,posle Zg a,Ivanjic Grad 4km od auto puta.Picerija "Driblling."
Picerija sa odlicnom uslugom,dobre cene.Pica vrhunska.Kad sam video da rade dostavu znao sam da je dobra klopa.
Zaseban parking,dosta zelenila okolo.512cae66c6015ac836c3fd05f6e83bb1.jpgcc0a481a675a131494dd50ab9db64e5a.jpged3f164f06c94b55ee1a065192618e97.jpg

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
Gradska meana: ok, hrana je pristojna, brzina usluge pristojna, cekas spramanje hrane koliko treba da naprave to sto si porucio. Ne manje od 45min. Mozes da biras bastu ili unutra, mada leti nema nikog unutra. Znaci basta, ti, hrana i muve.
Kod bake na rucak: Slicna prica, hrana i cene isto kao u graskoj meani, samo nemaju bastu i malo manje muva.
 
Juče, pri povratku iz Grčke svratimo u Vranje na pauzu. Supruga hoće u Gradsku meanu, stižemo u 18.30, ja uđem da vidim ima li mesta, stolova više praznih nego zauzetih. Pitam možemo li da ručamo, kažu ne može jer je sve rezervisano za uveče kad počinje muzika. Identična situacija i pre par godina i tad rekao nikad više u G. Meanu , pisao sam ovde o tom iskustvu, ali zbog "mira u kući" da ispoštujem gospoju.... Setim se posta koji je ovde objavio doktor o iskustvu sa hotelom Royal Putnik u Vranju i pravac hotel. Mogu da potvrdim svaku reč koju je doktor napisao. Tako da ja ubuduće u Vranju pravo u Royal Putnik. Evo i Ducatija iz hola hotela989e040f6c20d65e87def53f3f276d58.jpg

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Pre neki dan svratili u restoran Carsija u Vranju.Klopa odlicna,sve je sveze i vrlo ukusno...cene korektne i pristojne.Par metara dalje je kuca Bore Stankovica ,pa mogu dve muve jednim udarcem da se ubiju...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Скоро целу тему прочитах и после кроз претрагу прођох али не наиђох нигде на "Кафану код ЛОЈА" на путу је од Ужица ка Златибору, после Мачката а непосредно испред где се пут одваја за Кремну и Вишеград.
Сјајна кафана, неизбежна комплет лепиња, по мени лично не заостаје за Шуљагом у Ужицу а не морам да се улазим у само Ужице ако ми је до комплет лепиње, а ту су наравно и јагњећа и свињска печења, одличан роштиљ и нема шта да усфали од специјалитета тог краја а малопре пронађох податак да су 01.06.2022 прославили 40 година постојања.
Нема шансе да се омаши, баш је видно обележена !

 

igor_pluznikov_giga_66442040_505788476856696_7420340557345495418_n.jpg

Promenio član ПИпезос
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Pre 15ak godina sam tu svratio na jagnjetinu i secam se da je bila je odlicna.

Promenio član Eol
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Vozim tu deonicu relativno često i dosta puta sam svraćao "Kod Loja". I sam i porodično. Uvek smo bili zadovoljni svi. Za preporuku.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Ja sam bio ubeđen da sam za Loja čuo ovde, na forumu, pa nisam ništa ni pisao proletos kad smo bili.

 

A jeste vr' kafana.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8
On 17.7.2022. at 21:44, ivandeka je napisao:

 Setim se posta koji je ovde objavio doktor o iskustvu sa hotelom Royal Putnik u Vranju i pravac hotel. Mogu da potvrdim svaku reč koju je doktor napisao. Tako da ja ubuduće u Vranju pravo u Royal Putnik.
 

 

Da dopunim za Vranje: posle svih postova svratih i ja u hotel - restoran na rucak. Jelo koje sam izabrao je ukusno i jeo bih opet. Rostilj -cevapi sa kuglom kajmaka i pecenom slaninom su ok. Obzirom da je to restoran za odabranu klijentelu ne moze covek ocekivati previse. Cene su ok u poredjenu sa drugim restoranima. Teleca corba je malo siromasna.

Oni koji putuju sa decom, mogu da isprobaju konobu 79. Hrana ko hrana, nista specijalno. Zato ima prostora za parking i igraliste za decu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
On 24.7.2022. at 12:19, Eol je napisao:

Pre 15ak godina sam tu svratio na jagnjetinu i secam se da je bila je odlicna.

Шта то има у Ужичком крају да не ваља? :P

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre 8 sati, Marko05 je napisao:

Шта то има у Ужичком крају да не ваља? :P

Ima rizle na putu:na_glavi:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 97 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: R1200GSA LC

2 preporuke iz HR i BIH:

 

 Otočac, blizu izvora Gacke, Picerija Ruspante. Pica s Janjetinom, odlicna. Palacinka ogromna i prepuna. Biker frendli, motori mogu do ulaza. Auti na parking prije. Cijene ok.

 

20220729_160738.thumb.jpg.12112f6256e0eee2ef9911ccfcdc06f9.jpg20220729_164049.thumb.jpg.05adf65f4609cd9a04615805725a9d15.jpg 

 

 

Etno selo Čardaklije, Vrtoče, izmedju nBihaća i Bos. Petrovca. Hrana odlicna, problem je sta je puno uvijek i dugo se čeka na hranu. Čevapi odlični.

 

20220731_130248.thumb.jpg.427b8e09fd8514343877a6931412a198.jpg20220731_135355.thumb.jpg.52baa657c708daec975050229482d013.jpg20220731_130250.thumb.jpg.0cfe9e57304ce9ddc8ea11849e93afa1.jpg

 

Promenio član moreplovak
krivo napisano
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 962 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Шта то има у Ужичком крају да не ваља? 
Samo ljudi

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 8 sati, Krmco je napisao:

Samo ljudi emoji38.pngemoji38.png

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 

Е јбг сад, можда си ти само упознао погрешне појединце.:lol3::P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
On 24.7.2022. at 12:01, ПИпезос je napisao:

Скоро целу тему прочитах и после кроз претрагу прођох али не наиђох нигде на "Кафану код ЛОЈА" на путу је од Ужица ка Златибору, после Мачката а непосредно испред где се пут одваја за Кремну и Вишеград.
Сјајна кафана, неизбежна комплет лепиња, по мени лично не заостаје за Шуљагом у Ужицу а не морам да се улазим у само Ужице ако ми је до комплет лепиње, а ту су наравно и јагњећа и свињска печења, одличан роштиљ и нема шта да усфали од специјалитета тог краја а малопре пронађох податак да су 01.06.2022 прославили 40 година постојања.
Нема шансе да се омаши, баш је видно обележена !

 

igor_pluznikov_giga_66442040_505788476856696_7420340557345495418_n.jpg

(Pr)Overio

viber_image_2022-08-13_10-30-22-813.thumb.jpg.98b4e270864116e0bdcf05b713767ac3.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 6 sati, DonToni je napisao:

(Pr)Overio

viber_image_2022-08-13_10-30-22-813.thumb.jpg.98b4e270864116e0bdcf05b713767ac3.jpg

Ево вала к'о и ја да сам јео ... фала брате :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima, ima li neko preporuku za dobru sukanu pitu - banicu na potezu Niš Pirot Dimitrovgrad, poželjnije Pirot Dimitrovgrad, a da nije Brka u Jelašnici, ne volim tu kafanu.

 

Roštilj pride je bonus ali nije obavezan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sad u nedelju, ako vreme posluži, planirao sa ženom do Rumunije na dva noćenja  i bar TA da malo odvozam.

Planirali ručak Milanovac ili Kladovo.

Neka preporuka za klopu a da ne moram da se udaljavam mnogo od magistrale.

Jedna od opcija mi je i kod Miročanca ali ne bih da se zavlačim.

I još jedno pitanje, pošto je nedelja, ima li negde u Kladovu da se kupi Rumunska valuta. Kao što radim u Vršcu kad idem na tu stranu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

@ZEMZEM imaš na magistrali, pre nego udješ u Milanovac sa leve strane " Lepenac", bili smo prošle god i bilo skroz korektno, msm da nećeš pogrešiti. A trebelo bi u bilo kojoj menjačnici u Kladovu da zameniš za Rumunske pare, baš kao i u Beloj Crkvi.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Usput ti je restoran PANORAMA na ulazu u Tekiju, a u Tekiji restoran JOCA. Na takvim mestima greota je ne jesti ribu, ali ako je ne voliš ima i mesine, pohovanog sira i dr. U Panorami sam jeo i bilo je dobro, pripazi samo na tucanik ispred restorana da ne klizneš jer je mala uzbrdica, a kod Joce nisam bio. U Kladovu ima dobra ugostiteljska ponuda, ali neka je predstave kolege iz tog kraja. Mene je oduševio doručak u ELITTE piceriji u pešačkoj zoni KL (pečena jaja, slanina, domaći sir, paradajz...), a cena prava sitnica. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

@ZEMZEM Joca krofna mnogo bolji od Panorame, Golubac Zlatna ribica, Lepenac ti je onako, nit smrdi nit mirise.

Promenio član Drinkero
  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja