Jump to content

Moto Zajednica

Skup motociklista 03.08.2015 !?

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Otvaram novu temu posto je prethodna zakljucana jer imam potrebu da iznesem svoje misljenje o predstojecem dogadjaju a nadam se i ostali.

Gledajuci ko dolazi,datum kada se odrzava i zahteve koji se traze zaista sam izrevoltiran.

Misljenja sam da su politicari osetili su brojnost moto-populacije pa pokusavaju da nam prodaju maglu za velike novce i prikupe glasove na perfidan nacin.

Da pocnem od registracije na osam meseci,gde samo nadjose osam,zasto onda ne sest,posto se vecina motora vozi cirka sest meseci a mali broj deset,neki i svih dvanaest (licno ne vozim samo po snegu) da je reg. skracena na sest polisa bi bila prepolovljena,DELITI SA NARODOM NA POLA NE! Bolje na osam da im ukrademo jos bar dva meseca i stoje registrovani,nase pare su sigurnije kod njih.

Elem kada je polisa osiguranja poskupela za 45% to je odobrila Narodna banka Srbije,zar ce ministri da protestuju protiv iste,ko ovde za koga radi???

Voznja motocikla zutom trakom,zar to ne ide tako sto se da predlog zakona i isti se izglasa,mi sigurno necemo glasati,zna se ko predlaze i glasa tako da prisustvo ovih dvoje ministara na skupu sa motociklistima zaista nema veze.

Ko treba sa kim,protiv koga i za cega da protestuje?

Obzirom na brojnost clanova ovog foruma zasto nije trazeno misljenje ili sugestija sta i kako,ako njih uopste zanimaju problemi sa kojima se motociklisti susrecu (ne mislim na urednistvo foruma).

Zakazati skup motociklista radni dan u podne za mene je uvredljivo i govori mi o namerama organizatora.

Moje misljenje je da je ovo veliki pokusaj manipulacije i zelja za jos malo slikanja,sto im prelazi u naviku.

NE IDEM!

 

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Svaki skup "bajkera" se obično pretvori u blamažu svih vozača dvotočkaša. Verujem da će da se okupi ekipa sa R-ovima i Fila papučama da turiraju i divljaju od Terazija do SIV-a pa pravac na Ušće na po desetak piva, na radost lokalnih televizija.

 

Čija je ideja da se traži vožnja u žutoj traci? Jel' motoristi negde posebno žure pa su im tesne obične trake? Zašto to ne bi omogućili i majkama sa decom, penzionerima, raznosačima pica, vodoinstalaterima na terenu, vlasniku džipova sa tablama WOW1 i WOW2, pa i oni se isto jako žure? Da zaustavimo saobraćaj dok ne prođe GSXR na zadnjem točku? Nemojte da nas blamirate, please :)

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Klima je postala takva da 8 meseci ima daleko vise smisla od 6. Voznja zutom trakom, nemam nista protiv, bar u vreme spica ako nista drugo (doduse sada je spic maltene preko celog dana.)

Da sve lici na farsu, lici. Zalosno je sto niko nije zainteresovan da organizuje pravi skup i izbori se za prava motociklista.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

@ Milos A

Druze svoje frustracije i sujetu leci na drugom mestu. Ljude koji pokusavaju da urade nesto za moto zajednicu nemoj da ometas u namerama, ako vec neces da podrzis. Ako ne vidis zasto treba dozvoliti motorima da koriste zutu traku onda ti ne vredi objasnjavati. Ako se tebi ne svidjaju zahtevi ti organizuj skup sa drugim zahtevima. Takve kao ti u novije vreme zovu botovi. Nista ne pokusavas da uradis a samo pljujes po tudjim predlozima i tudjem radu.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Politički skup u organizaciji nesposobnih političara da bi se skrenula pažnja sa realnih problema motorciklista.Klasično bacanje koske i zamajavanje naivnih.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

@ Milos A

Druze svoje frustracije i sujetu leci na drugom mestu. Ljude koji pokusavaju da urade nesto za moto zajednicu nemoj da ometas u namerama, ako vec neces da podrzis. Ako ne vidis zasto treba dozvoliti motorima da koriste zutu traku onda ti ne vredi objasnjavati. Ako se tebi ne svidjaju zahtevi ti organizuj skup sa drugim zahtevima. Takve kao ti u novije vreme zovu botovi. Nista ne pokusavas da uradis a samo pljujes po tudjim predlozima i tudjem radu.

 

Nisi dobro razumeo, botovi su honorarci pri političkim partijama koji lajkuju i komentarišu uspehe svojih Vođa.

 

Ako zaista želiš nešto da uradiš, pokreni peticiju da  se postave radari, kamere i patrole interventne u Srpskih vladara i na Ušču posle 22h, jer sve nas poistovećuju sa kolegama sa R-ovima i Fila papučama. Oni su naša (jeziva) slika u javnosti

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Разједињени у заједничкој идеји, таква је наша реалност! Што нису мене питали шта треба, ја би им рекао најбоље?! 

Имате тему овде на форуму о протесту па видми да смо се сложили и око датума и око циљева.

Што се тиче тога ко организује, то ми је најмање битно, ја бих највише волео да се МАС, БЈБ, МСС, БУМ.....удруже па да заједнички остваре наше циљеве али и реалне потребе.

Пошто се нико није машио за било каквим видом организације до овог "МСС" ко год момци били, ја их подржавам. 

Што се тиче гостију, на жалост, земља нам је у таквом стању да ако немаш неке "овакве" госте (ја их лично презирем) нећеш моћи ни урадити нешто. 

На жалост због времена одржавања скупа, нећу бити у прилици да их подржим али свакако овако вербално и морално хоћу. 

Ви и даље се питајте да ли их подржава актуелна власт, да ли су требали да убаце у захтев и паркирање испред максија или на Ади, да ли сту трбали да убаце и ......

 

А ако ЈЕДАН захтев остваре који су тражили ЈА ћу бити задовољан, а ви?!

 

 

(Момци или девојке, ко год били, срећно вам у борби за наше захтеве, требали сте само да направите да то буде викендом у неко нормално време - свако добро)! 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

 

@ Milos A

Druze svoje frustracije i sujetu leci na drugom mestu. Ljude koji pokusavaju da urade nesto za moto zajednicu nemoj da ometas u namerama, ako vec neces da podrzis. Ako ne vidis zasto treba dozvoliti motorima da koriste zutu traku onda ti ne vredi objasnjavati. Ako se tebi ne svidjaju zahtevi ti organizuj skup sa drugim zahtevima. Takve kao ti u novije vreme zovu botovi. Nista ne pokusavas da uradis a samo pljujes po tudjim predlozima i tudjem radu.

 

Nisi dobro razumeo, botovi su honorarci pri političkim partijama koji lajkuju i komentarišu uspehe svojih Vođa.

 

Ako zaista želiš nešto da uradiš, pokreni peticiju da  se postave radari, kamere i patrole interventne u Srpskih vladara i na Ušču posle 22h, jer sve nas poistovećuju sa kolegama sa R-ovima i Fila papučama. Oni su naša (jeziva) slika u javnosti

 

Botovi nisu samo honorarci koji dobijaju neku korist za pljuvanje nego i oni koje to rade iz licnog zadovoljstva. Pre svega ne voze se samo R-ovi u papucama nego ima takvih na svim tipovima motora. Pre neki dan sam video tipa na maksi skuteru kako vozi u papucama, provlaci se gde nemoze i psuje vozaca automobila koji se ne sklanjaju. I uopste mi nije jasno zasto povezujes ljude koji tako voze sa jednim ovakvim skupom. Niko nije trazio da se dozvoli voznja na zadnjem tocku i da papuce budu deo obavezne opreme. Trazeno je da bude registracija na 8 meseci. Ako se tebi licno vise svidja na sest ti organizuj skup i trazi tako( ja licno nikad ne bih registorvao na 6 meseci), voznja zutom trakom( motocikl uvek moze da se skloni iz zute trake kada naidju vozila sa pravom prvenstva prolaza, a voznja zutom trakom je za nas mnogo bezbednija, ako ce neko da tockira zutom trakom, vozi prebrzo ili ko zna sta to podleze sankcijama). Ne volim politicare ali su oni prestavnici vlasti i jedino oni mogu da ti odobre ono sto trazis. Tako da saradnja sa njima je jedini put kojim mozes da napravis neku korist za moto zajednicu. Osim ako ne mislis da pravis revoluciju ili anarhiju. Necu se vise prepucavati sa tobom u vezi ove teme.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Iskreno prvi put čujem za MSS.

Baš bi voleo da znam ko su ti ljudi?

 

 

Samo ovo mi miriše na neku političku propagandu ako tema ode u tom smeru koji je protiv pravila foruma, nevidim njen opstanak ni podršku BJB-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Prvi put čuješ za moto savez?  :staa2:

 

Pa to je krovna nacionalna organizacija koja npr. organizuje sve trke u Srbiji. Svi klubovi su članovi MSS-a. NIje nikakva asocijacija ala Nataša ili Severian :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Obzirom da sam prvi pokrenuo pa  zakljucao ovu temu, sto je bio povod za otvaranje ove, osecam odgovornost i potrbebu da informaciju o skupu predstavim u originalu i kazem svoje misljenje i ovde. Moja tema ce ostati zakljucana jer nema svrhe da obebudu aktivne.

 

!. Izvor info o skupu     https://www.facebook...01001?fref=nf  

 

2. Moje misljenje :

  Mozda to ovi iz vlasti rade da bi nam se uslihtali.

Ali bez obzira na to, mislim da bi brojnoscu trebalo da pokazemo koliko smo zinteresovani za stvari koje se ticu nas licno i da predstavljamo lepu kolicinu glasova. Tako da ako misle da racunaju na nas ( kao glas na izborima ) treba i da uslise neke zahteve koji nam idu u prilog. Ponekad treba biti i pragmatican, ne samo baviti se teskom filozofijom.Ni datum 3.8.2015 nije neki, ogromna vecina je na odmorima. Mada to moze biti i prednost za sve nas, pogotovo ove iz unutrasnjosti. Jedna lepa voznja do Beograda. Samo da opet ne bude sabotaza, kao ono protiv poskupljenja osiguranja kad su vodili motocikliste na naplatne rampe umesto pred institucije vlade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Kalkulator ragistracije izračunao da je registracija za moj motor (BMW R1100GS iz 1977. god) 22.930 din.

Za automobil iste kubikaže, snage i godišta iznosi 14.909 din., odnosno za 8.021 din manje?!

Osiguranje za motocikl je skuplje za 2.700 din., komunalna taksa za 700 din. i republička taksa za 4.500 din?!

I umesto (da vrlo argumentovano) motociklisti zatraže da se ove totalne nelogičnosti isprave i da cena registracije bude BITNO niža za SVE motocikliste, neko iznosi zahtev po koime bi samo jedna grupa motociklista ostvarila neku sitnu uštedu! Uostalom ima među motociklistima i onih koji voze godišnje samo mesec ili dva, pa što bi i oni plaćali za osam meseci?

Za mene je motor prevozno sredstvo kao i svako drugo pa smatram da bi od strane Države isto tako i trebalo da se tretira, a nikako da bude svrstano u kategoriju luksuza i da po tom osnovu vlasnicu budu pljačkani prilikom registracije.

Dakle, kada se pokušava da se nešto ispravi prvo se rešava prvo osiunovni uzrok problema, a tek nakon toga se "zabavljamo" pojedinostima. Znači prvo smanjenje dazbina za motore, pa tek nakon toga mogućnost registracije na kvartale. A u ovom slučaju cilj očigledno nije da se reši osnovni problem (neopravdano visoka cena registracije motora u odnosu na druge kategorije vozila) već da se većini zamažu oči eventualnim prihvatanjem da se nekima omogući registracija na kraći rok.

Čak i ukoliko Država omogući ovakav način registrovanja nadoknadiće to na naćin da će da podigne iznos registracije na godišnjem nivou pa će još više da najebu oni koji voze celu godinu.

Zbog svega navedenog ne podržavam ovaj zahtev i ne pada mi na pamet da učestvujem u ovakvoj akciji.

 

p.s.

Na kraju vrlo bitna pitanja: Ko uopšte organizuje ovaj skup i poziva bajkere da učestvuju na njemu, ko je, kad i na osnovu čega doneo odluku da se upravo ovakvi zahtevi uruče državnim organima i na osnovu čega neko sebi daje za pravo da istupa kao predstavnik cele jedne populacije (motociklista)?!

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Kalmulator ragistracije izračunao da je registracija za moj motor (BMW R1100GS iz 1977. god) 22.930 din.

Za automobil iste kubikaže, snage i godišta iznosi 14.909 din., odnosno za 8.021 din manja?!

Osiguranje za motocikl je skuplje za 2.700 din., komunalna taksa za 700 din. i republička taksa za 4.500 din?!

I umesto (da vrlo argumentovano) motociklisti zatraže da se ove totalne nelogičnosti isprave i da cena registracije bude BITNO niža za SVE motocikliste, neko iznosi zahtev po kome bi samo jedna grupa motociklista ostvarila neku sitnu uštedu! Uostalom ima među motociklistima i onih koji voze godišnje samo mesec ili dva, pa što bi i oni plaćali za osam meseci?

Za mene je motor prevozno sredstvo kao i svako drugo pa smatram da bi od strane Države isto tako i trebalo da se tretira, a nikako da bude svrstano u kategoriju luksuza i da po tom osnovu vlasnicu budu pljačkani prilikom registracije.

Dakle, kada se pokušava da se nešto ispravi prvo se rešava prvo osnovni uzrok problema, a tek nakon toga se "zabavljamo" pojedinostima. Znači prvo smanjenje dazbina za motore, pa tek nakon toga mogućnost registracije na kvartale. A u ovom slučaju cilj očigledno nije da se reši osnovni problem (neopravdano visoka cena registracije motora u odnosu na druge kategorije vozila) već da se većini zamažu oči eventualnim prihvatanjem da se nekima omogući registracija na kraći rok.

Čak i ukoliko Država omogući ovakav način registrovanja nadoknadiće to na naćin da će da podigne iznos registracije na godišnjem nivou pa će još više da najebu oni koji voze celu godinu.

Zbog svega navedenog ne podržavam ovaj zahtev i ne pada mi na pamet da učestvujem u ovakvoj akciji.

 

Bravo Žile  :jee1:

Kad sami nude povoljnosti oko registracije očigledno maskiraju prevaru  :stabre:

 

Jedino da se koncetišemo na žutu traku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

Kalmulator ragistracije izračunao da je registracija za moj motor (BMW R1100GS iz 1977. god) 22.930 din.

Za automobil iste kubikaže, snage i godišta iznosi 14.909 din., odnosno za 8.021 din manja?!

Osiguranje za motocikl je skuplje za 2.700 din., komunalna taksa za 700 din. i republička taksa za 4.500 din?!

I umesto (da vrlo argumentovano) motociklisti zatraže da se ove totalne nelogičnosti isprave i da cena registracije bude BITNO niža za SVE motocikliste, neko iznosi zahtev po kome bi samo jedna grupa motociklista ostvarila neku sitnu uštedu! Uostalom ima među motociklistima i onih koji voze godišnje samo mesec ili dva, pa što bi i oni plaćali za osam meseci?

Za mene je motor prevozno sredstvo kao i svako drugo pa smatram da bi od strane Države isto tako i trebalo da se tretira, a nikako da bude svrstano u kategoriju luksuza i da po tom osnovu vlasnicu budu pljačkani prilikom registracije.

Dakle, kada se pokušava da se nešto ispravi prvo se rešava prvo osnovni uzrok problema, a tek nakon toga se "zabavljamo" pojedinostima. Znači prvo smanjenje dazbina za motore, pa tek nakon toga mogućnost registracije na kvartale. A u ovom slučaju cilj očigledno nije da se reši osnovni problem (neopravdano visoka cena registracije motora u odnosu na druge kategorije vozila) već da se većini zamažu oči eventualnim prihvatanjem da se nekima omogući registracija na kraći rok.

Čak i ukoliko Država omogući ovakav način registrovanja nadoknadiće to na naćin da će da podigne iznos registracije na godišnjem nivou pa će još više da najebu oni koji voze celu godinu.

Zbog svega navedenog ne podržavam ovaj zahtev i ne pada mi na pamet da učestvujem u ovakvoj akciji.

 

Bravo Žile  :jee1:

Kad sami nude povoljnosti oko registracije očigledno maskirarju prevaru  :stabre:

 

Jedino da se koncetišemo na žutu traku.

 

 

Milenko,

mi provincijalci, zutu traku imamo samo na gacama/domacinkama, kad ih ne promenimo na vreme... :lol: , tako da vama iz metropole zelimo sve najbolje u borbi za istu  :takoje:

 

 

Sto se periodicne registracije tice, moje subjektivno misljenje je, da mi ne treba....zelim da mi je motor cele godine registrovan i da sednem na njega u Decembru za Deda mrazove tj. kad god hocu......

 

Ono sto bi bilo korektno, jeste da srazmerno smanje registraciju, bar na 50% u odnosu na automobile, kao sto su ucinili za putarine....sa tim bi ja bio zadovoljan.

 

;)  :zdravo:

 

 

 

 

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Ja stvarno ne razumem svoje sugradjane! Ne valja kada niko ništa ne radi, ne valja kada neko nešto pokuša da uradi. Mislim, većina ljudi traži dlaku u jajetu. Ne odgovara radni dan? Pa jel iko od vas ikada kročio u SIV? Vikendom tamo nema ama baš nikoga, i koja je svrha protesta/okupljanja tokom vikenda? Da uplašimo onog jednog pandura u kućici :)

 

Kada bismo protestovali malo više, za svaki sitnicu, a ne tražili dlaku u jajetu, mnogo bi nam bolje bilo. Verujte mi...

 

 

:mobilizator:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Pošto već dugo vremena slušam i primećujem kako pojedinci gledaju samo sopstvene sebične interese, neću više ovde komentarisati. Ovi što voze motore cele godine, njih je briga za skraćivanje perioda registracije. Žutu traku imaju samo Beograđani, tako da ostale motocikliste u većini slučajeva nije briga za to. Neki čak imaju razrađenu teoriju da bi skraćivanje registracije dovelo do poskupljenja celogodišnje registracije  :staa2:  Potpuno zaslužujemo sve što nam se dešava.

 

Evo kako to radi narod koji možda nije vredan, možda je lenj, ali je definitivno SOLIDARAN. A ta reč je odavno nestala iz srpskog rečnika!

post-28961-0-43128100-1438515266.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Najzanimljivije mi je to što u onoj temi u vezi protesta od 60 strana nismo uspeli ništa ni da se dogovorimo a kamoli uradimo...dok se ovde tako slatko minira tudje zalaganje da nemam reči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ako se vec nismo uspeli dogovoriti i nista uraditi onda ne treba dozvoliti ni politickoj bagri da skuplja poene na mrvicama koje bi Mi dobili a vecini ne bi nista znacile,ne stite nase interese kada je bezbednost u pitanju a zele da se slikaju jer im eto mi toboz nesto znacimo a sve zarad ocigledno licnih interesa. 

Jos da mahne i kaze "volim i ja vas"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Evo da ne preraste u mlacenje prazne slame izlozicu jedan predlog.

Obzirom da BJB broji preko 30000 clanova valjalo bi otvoriti temu-glasanje sa predlozima koji bi isli vecini u prilog,isti koji odnesu naj vise glasova (uz konkretna obrazlozenja) prerastu u nase zahteve od kojih ne bi odstupali.

Kada napravimo listu sa zahtevima prelazi se na sledeci korak a to je organizovanje protesta,recimo sada bi veliki efekat ostavilo da se organizovano izadje na auto-put i na vecim naplatnim rampama placamo u kovanicama,em bi bilo izvodljivo vikendom obzirom da su vece guzve em ne bi ljudi iz unutrasnjosti morali da voze do Beograda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Pink i ubijanje naroda u pojam zadnjih decenija očigledno donosi rezultat.

Gospodo ako je vama najveći problem žuta traka i mesečna registracija onda zaista imamo problem.

U državi gde registracija raspalog motora sa prosečnom kubikažom košta kao plata za mesec dana rada,kada većina mora da odvaja od usta da bi za vikend provozala motor, kada je problem da se plati 500 din. za ulaz na moto skup, ako živite u državi gde obavezno osiguranje guli kožu sa ledja a isto tako svoja prava morate da tražite na sudu koji će ubicu i divljaka pre da oslobodi ili osudi na bezobrazno malu kaznu...Ako još uvek imate problem sa žutom trakom onda vam želim sve najbolje u druženju sa ljudima koji su napravili državu gde se većina zadovoljava sa mrvicama.

 

Inače ovo je definicija Bota: https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%91%D0%BE%D1%82

 

Mene ne računajte na kvazi demontracijama i lizanju dupeta!

 

Poseban pozdrav ubačenim elementima iz BIA!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Rekao sam da više neću komentarisati, ali zbog posta iznad (Nemus) moram. Strahovito manipulisanje i nerazumevanje čitavog društva. Zar neko misli da su Engleska, Švajcarska postale bogate preko noći? Zar su odmah uredile svoje države? Ne, već je to proces koji traje vekovima! I život se poboljšava malim koracima, sitnicama. I meni bi značila vožnja žutom trakom, ne samo zbog žute trake, već i zbog male pobede gradjana nad državom.

 

A zbog razmišljanja koja ima forumaš Nemus, neće ovde biti nikad bolje. To me podseća na srpske gazde koji žele da zarade milion dolara odmah preko noći. Ako ne može odmah, onda neće ni raditi..

 

@bdada

Dobar predlog.

 

 

:mobilizator:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

Ma treba otici ali svako nek ponese po 20-es jaja i po kilo-dva paradazja.

dobro za paradajiz, al greota za jaja.......

 

i da si jaje, jel bi voleo da te neko baca na politcare??mislim, ima tako lepsih mesta za bacanje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Molim vas, vratite se na temu i nemojte odlaziti u drugu krajnost. Ovo nije mesto za političke kvalifikacije i poimenično pljuvanje političara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja