Jump to content

Moto Zajednica

Skup motociklista 03.08.2015 !?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

attachicon.gif174-home_leoshoe.jpg

Ili Sloga.

Institucija organizuje nešto u ime motorista, korisno je, ali:

1. " Podržaću samo ako smanje registraciju za motor koji trenutno vozim, ostalo me ne interesuje"

2. " Tamo neki beograđani će da se ovajde, šta me briga"

3. " To je neka prevara" - paranoja.

4. " Slikaće se sa mnom i skupiti JEDAN BILION lajkova" kao ja sam tolika faca a oni neki političarčići.

5. " Mrzim ceo svet, evo prilike da napišem i da neko pročita"

6. "Svi koji ne misle kao ja gledaju pink, samim tim diskreditujem ih"

7. "CIA snajka, CIA!"

Razmisli malo druze molim te.... Ljudi pokusavaju da ti ukazu da ima nesto ispod toga sto kazu "dodjite smanjicemo vam registraciju, ali necete voziti motor 12 meseci i dacemo vam zute trake"

 

Jednostavno i providno skupljanje poena zamaskirano kojekakvim botovima i propagandom... Poskupljenje osiguranja za 50% - pa prividno smanjenje i zute trake bez kojih motoristi ne bi znali sta ce...

 

Ljudi moji pa jel stvarno TO RAZLOG ZA IZLAZAK I BORBU SA POLITICARIMA???? Pa vi onda nemate pametnije stvari u zivotu da radite...

 

I posle kazu pljuju po tudjem radu... NEGO STA CU NEGO DA PLJUJEM... UMESTO DA SE BORI ZA NAM BUDE BOLJE I JEFTINIJE ON SE BORI ZA ZUTE TRAKE... MRS BRE U MOJE IME NECES....

 

P.S. niko ne osporava da je korisno ali jel nam u ovim momentima (da opet ne citiram Nemus-a) gde se borimo za osnovne stvari trebaju neke sasvim sporedne stvari koje ce koristi 10% motorista..........  Kako vas je lako zavarati... Na kraju krajeva i treba...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Čitajući pojedine komentare dolazim do sledećih zaključaka:

1. Ispiraje mozgova koje se sprovodi nad nama poslednjih decenija je uspelo izvanredno i nalazi se u završnoj fazi.

2. Očigledno je i to da su "nadležni" uspeli da angažuju i zavidan broj inih koji će "neposlušne" da "edukuju" i lepe po njima etikete (glupi, veruju u teorije zavere, nesolidarni, primitivni, ...), a sve iz razloga jer su neki (iz prethodnih iskustava i saznanja) prestali da veruju u dobre vile i u Deda mraza.

Izvinite "drugari" ako ja tri puta okrenem leđa nekom i taj mi ga uvek "zavuče", logično je da najzad ukapiram od koje je taj sorte i da ne treba da mu okrećem leđa. Osim ako nisam i ja od iste sorte ili sam prihvatio da "iznajmljujem" dupe za pare (ali u tom slučaju nemam prava da druge ubeđujem da nisu u pravu jer ne postupaju na isti način.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Dolazim vredi pokušati, nevidim šta bi to mogli da izgubimo kako kažu pojedinci.

Izgubices svoj integritet, prodaces sebe i placaces zutu traku 10.000 godisnje (lupio sam cifru ali kolika god da bude nece vredeti)... Plus ces izaci u blicu pod naslovom ZAMISLITE: BAJKERI HOCE ZUTU TRAKU (u prevodu koji ce im ***ac)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

 

Dolazim vredi pokušati, nevidim šta bi to mogli da izgubimo kako kažu pojedinci.

Izgubices svoj integritet, prodaces sebe i placaces zutu traku 10.000 godisnje (lupio sam cifru ali kolika god da bude nece vredeti)... Plus ces izaci u blicu pod naslovom ZAMISLITE: BAJKERI HOCE ZUTU TRAKU (u prevodu koji ce im ***ac)

 

a npr, ti ne dodjes, i oni uvedu da se placa zuta traka, a ti im reci: za mene to ne vazi, nisam bio tu......

 

iskreno, bice sta ce biti, ali idealna prilika da se skupimo , vidimo stare drugare, upoznamo nove......

u tom druzenju, mozda se pojavi neka nova ideja , neka nova inicijativa...sto da ne......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

 

Dolazim vredi pokušati, nevidim šta bi to mogli da izgubimo kako kažu pojedinci.

Izgubices svoj integritet, prodaces sebe i placaces zutu traku 10.000 godisnje (lupio sam cifru ali kolika god da bude nece vredeti)... Plus ces izaci u blicu pod naslovom ZAMISLITE: BAJKERI HOCE ZUTU TRAKU (u prevodu koji ce im ***ac)

 

a npr, ti ne dodjes, i oni uvedu da se placa zuta traka, a ti im reci: za mene to ne vazi, nisam bio tu......

 

iskreno, bice sta ce biti, ali idealna prilika da se skupimo , vidimo stare drugare, upoznamo nove......

u tom druzenju, mozda se pojavi neka nova ideja , neka nova inicijativa...sto da ne......

 

ponesi alat, možda naleti neki fush.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

 

 

 

Dolazim vredi pokušati, nevidim šta bi to mogli da izgubimo kako kažu pojedinci.

Izgubices svoj integritet, prodaces sebe i placaces zutu traku 10.000 godisnje (lupio sam cifru ali kolika god da bude nece vredeti)... Plus ces izaci u blicu pod naslovom ZAMISLITE: BAJKERI HOCE ZUTU TRAKU (u prevodu koji ce im ***ac)

 

a npr, ti ne dodjes, i oni uvedu da se placa zuta traka, a ti im reci: za mene to ne vazi, nisam bio tu......

 

iskreno, bice sta ce biti, ali idealna prilika da se skupimo , vidimo stare drugare, upoznamo nove......

u tom druzenju, mozda se pojavi neka nova ideja , neka nova inicijativa...sto da ne......

 

ponesi alat, možda naleti neki fush.

 

bez klesta ne idem ni u prodavnicu... :jee:  :jee:  :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Ma ajde bre... Pa nismo politicari da se tako skupljamo i druzimo... Zna se kako se mi skupljamo i druzimo... Ovo nije nacin u to sam bar 100% siguran...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

PRVI SAM ZA PROTEST i za takvu stvar bih uzeo slobodan dan i ako treba pozajmio pare da dodjem i da se pecem ceo dan da skacem i urlam i sta god ALI PROTEST ZA PRAVU STVAR... A ne malo malo e hocu zutu traku... E hocu ovu glupost onu glupost... Svako ima pravo da se bori za sta hoce a ja za ovo necu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Juce ja sibam zutom trakom muski(znam pljujte me sad),zena poce da panici  i da me stipa,dere se...pa jesi video pandura koji ti mase da stanes...ma to se on odusevio makinom pa nas pozdravlja...tajac.. ;)

Koliko sam ja razumeo,poenta je u vezivanju pojasa(mi ga nemamo),i prezentaciji naglog kocenja i sudara(trenazni kavez),i pijanie naocare(prezentacija) ni njih nikad ne nosim,pa mi ne treba...

a ne protest,niti zuta traka(ionako je koristim po potrebi),niti registracija... :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Tu odmah iza coska
  • Motocikl: Kobilica Blue Trabant,suzy srad750

Ako vec treba da se borimo,onda to neka bude za smanjenje registracije i za parking mesta a ne za registrovanje po kvartalima ili kako vec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bio sam na skupu, mislim da je bilo oko 100 motora, dosta ljudi iz moto klubova...Ekipa iz vlasti u baš reprezentativnom sastavu - ministar Policije, zamenica predsednika Vlade  - ministar saobraćaja, Rebić iz vrha saobraćajne Policije, direktor AMSS, direktor Agencije za bezbednost saobraćaja...bilo nešto malo pitanja i odgovora ali mislim da nikad ovaj nivo ljudi iz najviše vlasti nije se "spustio" među bajkere :). Obećali su da je ovo početak saradnje sa motociklistima sve u svrhu smanjenja povređenih i poginulih motociklista. O žutoj traci i registraciji bilo je reči ali i obećanja da mora da se izradi studija o opravdanosti.

 

Sve u svemu, nadam se da neće ostati na obećanjima ali me prijatno iznenadilo to što je došao najviši nivo vlasti a ne kao do sad po neki savetničić i levi zanosilac... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jeste :) Ipak treba shvatiti ovaj skup kao početak saradnje i početak razgovora Agencije za bezbednost saobraćaja sa predstavnicima Moto klubova i udruženja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Danas ni majce nismo dobili  :jok:

 

Klasično političko laprdanje, da okupljeni motociklisti nisu podsetili predstavnike ministarstva i policije teme o žutoj traci i kvartalnoj registraciji nebi ni bilo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Jeste :) Ipak treba shvatiti ovaj skup kao početak saradnje i početak razgovora Agencije za bezbednost saobraćaja sa predstavnicima Moto klubova i udruženja

Zaista ne bih da ispadnem veciti skeptik,buntovnik... ali ...

 

Pocetak saradnje,pa ne vozimo od juce a ni oni ne postoje od juce,sta se to moralo dogoditi da pocne saradnja,nadam se samo da nisu uvidom u broj registrovanih motocikala nasli pogodno tle za ...

Taj pocetak saradnje mi vise lici na-hijene su nanjusile krv!

 

Daj boze da gresim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

I tako bio ja u Heineken, odgusio rupe, I koliko vidim nisam imao sta da podrzim.

Cenim da je dolazak visokih cinovnika ove drzave napredak za dosadasnje ficfirice.

Opet imamo "ALI" nista konkretno. Pojavice se u reportazi "Dnevnika" raznih TV stanica a da li ce nesto korisno za vozace dvotockasa da urade to nam ostaje da vidimo.

Hocemo li da se smanje troskovi registracije (tacno sta treba navesti)  I treba li uvesti sezonsku registraciju (sestomesecnu) jesam za iako nevozim samo po ledu.  Vidim da ima prilicno pristalica. Pa hajde da se organizujemo tj. da se skupimo I potpisemo peticiju -zahtev ili bilo kako da ga nazovemo. Trazimo da se u parlamentu (tamo se donose zakoni) o tome raspravi. Na to imamo pravo kao gradjani I kao neko ko im placa porez na vozila koja imamo.

Sto se tice bezbednosti u saobracaju I tu bi trebalo da nam pomogne zakonodavac ali mi njemu. Podizanje svesti kod vozaca cetvoroto + tockasa I tu treba traziti pomoc narocito prilikom obuke novih vozaca. Ljubav mora da je obostrana.

Daj da smislimo konkretne-prihvatljive zahteve ili kopiramo zakone u zapadno-evropskim zemljama I sa tim nastupimo pred zakonodavca.

Nema potrebe da se przimo I glozimo.

A?

Moze sad pivo? :cirka2:  :cirka2:  :cirka2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja