Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7158 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
On 27.1.2023. at 11:58, Zarkela je napisao:

Ne mislim na podrep. Vec bas na platobrsn sto se stavlja na mesto zastite lanca

To se zove "lancobran".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 811 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Ma znam da je lancobran ;) nego da ne dodje do zabune. Uh i moja je zelja Fazer, al se trenutno nema finansije, tacnije ima precih stvari. @Disko Nindža daj koju fotku, opis. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 811 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Sad sam video, lep fazer :) Puno bezbednih kilometara. I boja mu je lepa. Ne znam koliko je Fazer grupa aktivna, al valjda ce se Banditi odrzati i u ovoj 2023 uprkos godinama koje nisu na strani. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1625 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
17 hours ago, Disko Nindža said:

Napuštam sektu, otišao Bandit, stigao Fazer :moto3:

Dugo sam razmišljao da predjem na Frezu 600, bolje kočnice, indžekšn, ram, laganiji motor. Zašto nisam, zato što mislim da nije nešto mnogo jači motor od bandita u svakodnevnoj upotrebi, iako na papiru jeste.

 

Ako te ne mrzi, kad provozaš koji km fazerom, uporedi ih ovde.

Srećni kilometri!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 811 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
pre 1 minut, milomir22 je napisao:

Dugo sam razmišljao da predjem na Frezu 600, bolje kočnice, indžekšn, ram, laganiji motor. Zašto nisam, zato što mislim da nije nešto mnogo jači motor od bandita u svakodnevnoj upotrebi, iako na papiru jeste.

 

Meni je neprezaljena Freza, Bandit je dosao kao treca zelja i kasnije nemogucnost da se nadje bolji Fazer ili Hornet. Naravno u tom momentu za budzet koji sam imao. A trazio sam da budeo ceo fabricki. Mislim da je Fazer mnogo bolji motor. Upravljanje, startniji, laksi za voznju generalno. Hornet je tek kao bicikl. Al meni oni nisu za poredjenje, kod mene je Fazer, Hornet pa Bandit. Stim sto sam Fazer vozio neka dva meseca, nije bio moj motor al mogu reci da je u svim aspektima bolji od Bandita. Nekako kad ih poredim Bandit je klasa za sebe. Prosto nema slicnog motora sa kojim bi se poredio, jer ima oko 70 ks, a ovi su 100 ks. Uspesno ih Bandit prati u voznji, ali je generalno losija ciklistika. Sad je prirastao k srcu. Al da sam pisao ovo u pocetku imanja bandita, definitivno ne bih bio blag kao sad. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1625 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Kao neko ko bezmalo 10 godina vozi suzuki bandit s 600 iz 2001. mogu reći da se slažem sa tobom Zarkela. Na koji god noviji motor da sam seo posle bandita, bio mi je upravljiviji i lakši za vožnju. Evo npr honda cbf 600 2004. (dobar drug je vozi i često menjamo motore u vožnji čisto iz dosade) dosta bolje koči od bandita, mnogo se jednostavnije i lakše obara u krivini i slično. Onda strom 650 ima isto bolju ciklistiku, svi gs-ovi, kako stariji, tako i mladji. Valjda su zastarela konstrukcija i težina učinili svoje.

 

E sad, ciklistika i kočnice, kakve-takve, navikao sam se i teram. Ali me interesuje po pitanju snage, elastičnosti agregata, potrebe za šaltanjem i sl. Ili ipak nema bez litre ništa?   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8792 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nema nista bez litre...

 

Odem Milomire kod Miksera gore na Aerodrom da kupim fazera 600, u N verziji, za po gradu, umesto skutera, davao mi ga je bas, bas nesto povoljno.

Cim ga nisam uzeo jasno ti je, gore visoko i ide nesto ali u nizim obrtajima za njega je gsx650f raketa! Da ne pominjem one lokomotive od 1250ccm! GSF/GSXF

 

P.S. Ne napisah, model 2005god.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1323 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Мртав коњ до неких 5-6.000 обртаја.
Много шалтања, прође време док убрза. Ствари које мене нервирају.
Јбг, коме то смета иде на литру.
Што се тиче новчаника, далеко је јефтинији од литре када су у питању остали трошкови (потрошња, регистрација...).

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7158 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ko što rekoše Marko05 i NFS malo toga se dešava do 5-6 hiljada obrtaja, a posle Fazer pokaže zube, Bandit je življi na nižim obrtajima, a Fazer kontra, na višim obrtajima,

Mogu reći da je Thundercat koji sam imao bolji u svim režimima od Fazera, zato mi donekle žao što nisam uzeo starijeg Fazera 2001-2003 god. koji ima Thundercat mašinu, al reko aj da se prešaltam u 21.vek da pređem na ubrizgavanje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 811 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

E pa da, otud meni i takav utisak. Ja sam vozio Fazer 2003 god. Agregat od Thundera. Grupno kad idemo formacija nam je, Thunder 600, sv 1000, cbr 600 i ja sa Banditom. Cik pogodite ko je na zacelju kolone. Pratim ih al kad odvrnu gas caooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja