Mnogi vec duuuugo hoce da doakaju (da se tako izrazim) T-Maxu, praveci nesto sto je manje ili vise blizu. Po radnoj zapremini, ali i administrativno, je vec u drugoj (visoj) klasi, za koju su i izdaci veci...pa kad se vec placa to bi onda trebalo da ima i svoje zasto. Znaci samo ako performansama zaseni vec postojece standarde mozda ima neku sansu. Honda je dovoljno jaka da izmisli novu kategoriju dvotockasa, pa racuna da ce ovaj pomalo pionirski pokusaj da ima i pozitivnog odjeka. Ako i ne bude tako, nije vazno, propasti nece. Progutace trziste one ostale (oko milion), vec oprobane...i idemo dalje.