Jump to content

Moto Zajednica

VLAD81

Članovi
  • Broj tema i poruka

    573
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: VLAD81

  1. Dobrodošao
  2. Kolege, treba da dovedem svoja dva sina u Beč da se oprobaju u jednom fudbalskom klubu. Ako ima neko da zna za neki smeštaj, finansijski postoje ograničenja pa hoteli otpadaju kao opcija, na nekih desetak dana molio bih da mi javi. Ništa specijalno, pristojna soba sa mogućnošću korišćenja kupatila bi bila zadovoljavajuća opcija. U suštini, to bi mi trebalo možda već od ovog vikenda, čim se organizujem za prevoz. Hvala.
  3. Dobrodošao
  4. Dobrodošao
  5. @Gliga Pa i nije mnogo, nekih 5cm. Možda na slici deluje da je više. Jesam ga pomerio i par cm u nazad pa ću videti kako će se ponašati.
  6. Dobrodošao
  7. Rađevina u jesen
  8. Opet se malo čačkalo nešto Naime, u izradi nosača, prva varijanta je bila da ne bude preširoko sa koferima pa sam ipak prepravljao da bi mogli potpuno da se otvore. Sada sam ipak odlučio da vratim na prvobitno jer mi se čini da mi više znači da bude manja širina motora. Kada već prepravljam, rešio sam i da ih podignem. Stara i nova varijanta U ovoj poziciji poklopac se otvara dovoljno da se može nešto uzeti ili staviti u kofer. Da li će biti dovoljno ili će nervirati, vreme će pokazati. Kad sam već tu, da se uradi i nosač centralnog, malo da se podigne i dobije još malo na otvaranju bočnih a i oslobodi malo prostora za recimo neku torbicu sa alatom. Opet savijanje cevi, varenje... Dodate poprečne cevi i odstojnici sa namerom da sa gornje strane dođe ploča. Za sada ovako I onda na kraju sve bude ovako nekako Da li će biti još prepravki, videćemo
  9. Dobrodošao
  10. Primetio sam da se u zadnje vreme malo drugačije čuje na izduvu ali nisam pridavao značaj tome dok mi u toku vožnje na jednom puštanju gasa nije tako opalio da sam poskočio u sedištu i okrenuo se za autom koji je prošao misleći da je on u pitanju. Dilema je trajala do sledeće nizbrdice. Da ne dužim. Skinuo izduvnu granu i vidim da je na levom cilindru gotovo pa potpuno progorela. Ne slikah Vidi se da je vreme učinilo svoje i da će sledeći put morati da se menja deo cevi, za sada je popunjavanje varom dovoljno. Ovako sada izgleda I vraćeno sa novim dihtunzima naravno
  11. Dobrodošao
  12. Dobrodošao
  13. Dobrodošao
  14. Dobrodošao
  15. Dobrodošao
  16. Dobrodošao
  17. Dobrodošao
  18. I punjačem
  19. To mi i treba, da odvrnem variomat, kvačilo, magnet i slično, ništa ekstremno
  20. Uzeh Pa će vidimo valja li čemu
  21. Doneo mi poznanik od preko, nisam pitao šta i kako. Uglavnom 70e i čekao sam nekih dvadesetak dana.
  22. Dobrodošao
  23. Konačno uganjao Sad sa uživanjem da zamenim onaj raspali
  24. Dobrodošao komšija
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja