Twingo je kriminalno podcenjen auto. Karoserija odlično zaštićena od korozije. Ima čudnu formu, dođe kao mini MPV pa unutra ima mesta zaista puno za tako mali auto. Motor, apsolutno neuništiv uporediv sa Yarisom. Twingo je dugo bio kod nas dvorištu i to je bio auto sa najmanje problema i najjeftinijom vožnjom.
Najjača priča, prodat je poznaniku. Čovek akademik nezainteresovan za vozila. Ne bi me iznenadilo da sipa tečnost za stakla umesto ulja. Jednom prilikom auto mu se pregreje se i stane. Mi ga odšlepamo, sipali mu antifriz, zamenili ulje i auto radi. Vozio ga još par godina posle toga.
Tako da, od mene apsolutna preporuka za ovaj model. Felne su ti vrh, Intra T line, retke i skupe. Ja prodadoh perfektne sa autom onomad. Budala.