Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Cemu taj auspuh?? Skidaj to, ice motor 10x bolje
  2. Pa nemoras bas pred samu kucicu da stanes, ja uvek stanem nekoliko auta iza, mada, ako nije neka velika guzva 10-ak auta, onda se ni ne trpam napred,
  3. Treba nabaciti Golf 2 agregat na motor i da vidis tek neunistive masinerije
  4. Pa pazi, vozna karta do Bara ce te izaci isto kao i da si otisao kolima u Nis da vidis neki motor, plus, ako pazaris, imas extra voznjicu nazad do kuce za iste novce
  5. 350eur nije preterano mnogo kad uzmes u obzir da dobijas 2 topa, i prikljucnu granu 1u2 koju je komplikovanije uraditi nego na klasican izduv. I ja glasam za tu alternativu, za mnogo manje para moze sasvim lepo da se uradi i da ima lep zvuk, samo nadji dobrog majstora, mislim da sam video da je Andjelo sa foruma radio nekom izduv na taj fazon
  6. Najbolje ti je da odes i lepo sednes i probas, pa kako ti sedne, mozemo mi da ti pricamo sta god, ali najbolje da probas, mada mislim da ces lepo da se smestis na njega
  7. Onaj drugi izvor je sigurno tacan, jer GS ima 37mm viljuske
  8. Za civilnu upotrebu, gde se trazi da je motor jednostavan, pouzadan, rentabilan, razumne snage i performansi, uljara te zahteve sa lakocom zadovoljava i mnogo vise od toga, tako da sto se mene tice mogli bi komotno i dan danas da ih proizvode, u kombinaciji sa ubrizgavanjem, i ostalim dzidzabidzama, nebi ni malo zaostajao za danasnjim vodenjarama.
  9. Dobro nam dosla Hondice pa.. Hondice su stvaro dobre masinice, pogotovo CBR-kice
  10. Jel to napred dobos ili disk maskiran u dobos? sumnjivo mi izgleda
  11. Pa sta mislite zasto je Stoner napustio Ducati i presao na Hondu? Zato sto je Dukac bio sve gori i gori motor za voznju i smorio se i zapalio covek u Hondu, a nesrecnik Rossi otiso u Ducati i zajebo se za sve pare...
  12. Mora malko da zvecka, ipak je to uljno/vazdusno hladjena masina, ima taj svoj karakteristican zvuk
  13. @Migro, jes da je off, al daj neku fotku one GTS lepotice Yamahice, retko vidjena masina
  14. Ni VFR nije masina za pocetnika, jeste ima linaernije razvijanje snage, bez iznenadjenja kao kod CBR, ali opet, 100ks je 100ks S obzirom da covek sa motora od 10ks, zeli da ide na motor od 100+ks, ja bi preporucio nesto izmedju , Suzuki SV 650s, Kawasaki ER6F, to su masine od 70 i nesto KS, sto je sasvim dovoljno za avanturu, brzinsku ili turisticku Takodje bi preporucio da uzme nesto starije i jeftinije, moze i za 2000 i nesto eura da se nadje sasvim pristojan motor, ne valja uzimati skup motor kao prvi veliki motor, dok se malo ne prikupi iskustva, a posle kad udjes u fazon, uzimaj sta hoces, a i u medjuvremenu ces lakse shvatiti kakav motor zelis i kakav motor ti odgovara, jer neretko ono sto zelimo nije ono sto nam odgovara ili treba u realnosti, tako da bolje je onda baratati sa necim jeftinijim , manje para ti zarobljeno u motoru
  15. Ako ti stalno rikavaju semerinzi na viljuskama, to znaci da ti je viljuska u qrcu, ima ostecenje negde, i to jede semering, a isto tako nije lose i prasinare promeniti, jer ako je los prasinar, mnogo cesce ce semerinzi da rikavaju
  16. Jel ima neko oprugu za bocni nogar od CBR 600F2?

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Razer
    3. Endurac

      Endurac

      Izvini nisam video da si severno. Ja sutra idem na Bubanj, pogledacu ti, ima par likova sa delovim koje donose iz Svabije i austrije.

    4. BaneVuk58

      BaneVuk58

      http://s31.postimg.org/bjyfxsbcr/Fotografija0240aaaaa.jpg

       

      Ovo je na moj hondi deluje mi na običan feder.Sutra sam i ja planirao do B.potoka mada planiraju kišu pa ću ti pogledati

  17. Naravno da je lenj na 2,500 obrtaja, nije to CB 1300 pa da cupa ruke iz nule, vecina motora koji se vrte na velikim obrtajima, ukljucujuci i CB 500 su mrtvi ispod 2,500 obrtaja, tek posle 3-4000 mozes ocekivati da pocne da vuce kako treba, a ono je mucenje, jos pogotovo ako ides 4 ili 5 brzinom 40kmh
  18. Ovoj nema guzenja jedno vreme, moze samo spreda
  19. Jednim delom je i sama kriva, trebalo je da zna s kim seda na motor, nije to setnja parkom, mada i setnja parkom zna biti opasna... Nadam se da je bar kacigu imala.
  20. Generalno , sto se mene tice, od mene mogu slobodno da kradu dizajn od Japanaca i Italijana, bolje i to nego da prave neke izrode od motora, ruzne do zla boga, koje niko nece da kupi. Svidja mi se sto postepeno povecavaju kubikazu u zadnje vreme, samo, za jaci motor obavezno bi trebalo da bude i vislji nivo kvaliteta, ali opet moraju da budu drasticno nizi sa cenom od Japanske konkurencije da bi se prodavali, inace su ga izduvali, moram priznati da Kinezi trenutno nisu bas u zavidnoj poziciji, lome se izmedju kvantiteta i kvaliteta, kako sve to uklopiti, da lici na nesto, da je iole ozbiljnije snage, i kvaliteta, i da cena bude na mestu da bi se prodavalo.
  21. Previse ocigledno inspirisan Kawasakijevom Z-750/1000 serijom
  22. Ziva istina, znaci totalno ih zabole za druge jezike
  23. Puna Subotica single Madjarica, dodji rado ce ti neka pomoci u zamenu za krug na 12-ki
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja