Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Meni su obe generacije lepe, ali samo S verzije, N je ruzan ko qrac , tu mislim na prednji deo, tacnije satovi, uzas jedan, Ja sam malcice vislji od her Hostaplera, ali sam tezi 15-ak kg , ali kontam da bi se lepo smestio na njemu, ima lepo siroko sediste
  2. Poslednja krmaca iz Yamahine ergele posle Thunderace-a sve neke mrsavice za 2 broja manje
  3. Kolege Domingosi, spickao se komsija, treba mu srednji deo maske oko fara za model 1993 godiste, to je onaj drugi model sa migavcima u oklopu, i lancobran mu treba, pa ako neko ima ili zna nekog ko ima.. p.s i ja sam produzio registraciju pre 2 nedelje, sve komplet sa tehnickim 16.400 din za moju babadevojku CBR '91
  4. Hehe, sreca pa nije suvo kvacilo kao kod Dukca, tamo je drndanje sasvim normalna stvar, Aprilija je malo sofisticiranija masina
  5. Znaci majstorisanje se isplatilo, pa dobro je to, jer koliko znam, nisu bas jeftini delovi za Italijane, ali bar su dostupni, Italija je mnooogo bliza nego Japan. Imam i ja spisak Italijana koje cu jednog lepog dana da pazarim: RSV4 Ducati 748 , Monster S2R Benelli Tornado Tre 900 ...
  6. Ne kontam cemu tolike prepirke, covek je pogresio i to ga je nazalost kostalo glave, ali jbg to se desava, ljudi nekad pogrese, to je zivot, jedna velika lutrija, iz koje neki izvuku zivu glavu, neki ne, i na nama je da damo svoj maximum i da se trudimo da u svakoj situaciji uradimo ispravnu stvar, da ne dolazi do tragedije.
  7. tu se dosta radilo bogami
  8. Komsiji potrebna maska za Dominator 1993 god.

    1. Spajk

      Spajk

      sad cu staviti oglas,imam ja neku plastiku za dominatora,mozda je to sto trazis

       

    2. Disko Nindža

      Disko Nindža

      nazalost nije, njemu treba onaj srednji deo maske oko fara

  9. RS 125 Chesterfield, kako sam se lozio na ovaj motor kad sam bio klinac, voleo bi i sad da imam neku ovakvu 125-icu, cisto onako za zujanje da se prisetim svojih dvotaktnih motoraskih pocetaka Jedno pitanje, koliko je registracija za njega?
  10. Na 2 motora sam imao LP, kod prvog sam novog kupio, i za 2 godine koliko je bio motor kod mene, nisam imao bas nikakav problem, doduse oba motora su popasla reglere pa su dobili nove by Joska, a to je dobitna kombinacija, nov aku+nov Joskin regler i nema da brines
  11. Puno zahvaljujem kolegi Saletu za retrovizor
  12. Ja sam na prethodnom motoru suvozacki rukohvat koji je od aluminiuma ali fabricki ofarban (u metalik sivu boju) tako sredio, skinuo farbu osmirglao ono klasicno od grublje ka najfinijoj , i na kraju krpa i pasta, i za 2 godine koliko je bio kod mene mozda sam 2-3 puta nanovo ispolirao, mada nisam morao, ali ja volem da se sjaji do daske
  13. Zasto bi farbao aluminium?? grehota... on je sam po sebi lep, samo skines farbu, osmirglas, ispoliras, i imas extra lepu alu boju, i s vremena na vreme predjes sa onom purol pastom, da se povrati sjaj kad pocne oksidira/matira
  14. Kupujem LEVI retrovizor za Hondu CBR 600F2 , 1991 godiste, model PC25
  15. Treba mi LEVI retrovizor za CBR 600F2, 1991, PC25, slomio ga danas, idiot smotani...

    1. Phenom

      Phenom

      Bilo je novih na KP, za 2500 cini mi se.

    2. AIeksandar

      AIeksandar

      Kapiram da ogledalo iz kupatila moze da prespoji! Elem, ideja, otvori temu u svakom forumu i podforumu i naci ce se neko ko ga je nasao ili zna gde ima...

  16. Takodje Silkolene +
  17. Takodje, CBR-ka dobila Silkolene i Hiflofiltro osvezenje
  18. Jbt ovo sve neki Boy-ovi
  19. SAE 10W-40 bez filtera 2,4 L Sa filterom 2,7 Lmada savetujem da pri SVAKOJ zameni ulja menjas i filter, nije skup, a mnogo znaci Preuzeto sa Louis kataloga https://www.louis.de/rund-ums-motorrad/bike-datenbank/yamaha-xz-550/11u/0551?bikes=0551
  20. Moguce da su zapekle lamele od stajanja? Ne gine rastavljanje
  21. Sta god uzmes gledaj da bude 4T - cetvorotaktna masina , niza potrosnja, dugotrajost... I zaboravio si jednu veoma bitnu stavku da navedes, koliko para mislis da potrosis?
  22. Najtuznije od svega je prvo komentar, sa najvise lajkova, koji saban...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja