Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Ulje ti je oko 40-50eur , uljni filter 7-8eur, vazdusni 20-30eur, svecice bar 40eur, + stelovanje ventila + ruke, tako da nije uopste puno naplaceno, jos si i dobro prosao.
  2. Zavisi kakav genijalac ti je montirao gume, ja sam imao isti problem, samo sto su mi jos vise ispustale, i na kraju se ustanovilo da mi je bila losa farba na rubovima felne gde naleze guma, i zbog toga je ispustala guma, onda je vulkanizer to lepo ocistio, montirao gumu, i evo, drzi guma vec 2 meseca
  3. Koliko ja znam NE postoji Dominator 550, i jos manje 2005 godiste, nek se odluci lik, ili 500 ili 650
  4. E tako se to radi Sinovi Severa su primer drugim moto klubovima kako se organizuje moto susret, lepa lokacija, dobra atmosfera, dzaba ulaz i razumne cene pica, recept koji nemoze da omane
  5. Jedno pitanje za kolege, koji MaxiSkuteri su najbolji za krivinarenje, u klasi 400-500ccm? Koji najbolje podnosi malo zustriju voznju i obaranje, jer znam da su skuteri malo ograniceni sto se tih stvari tice zbog same konstrukcije, ali vidjao sam da ljudi sasvim lepo cepaju po krivinama bez problema, bar mi se tako cinilo
  6. Jeste prelep ali 1000 eura za kinesko govance od 50ccm za te pare mozes da biras neki renomirani Italijanski, Japanski, Francuski.. nekoliko godina star, i opet je 5x bolji, a ovako kupis Peda pa te posle jebe u pedu
  7. Jbg ti sa legende CBR-a sednes na kineza, nije ni cudo da se smoris
  8. Dobro nam dosao
  9. Zar nije bolje kad motor sam pali ventilator kad mu je potrebno, nego da mi palimo kad mi mislimo da mu teba
  10. Jefta govori razumno mada meni je lepse ici na Rumu-Sabac-Valjevo
  11. Za pocetak menjaj majstora
  12. Realno, za gradsku voznju skuter ti je najbolja opcija, uzmes neki 125ccm 4t skuter i uzivaj, jer nista jaci nisu motori od 125ccm nego skuteri od 125ccm, jer uglavnom ih pokrecu iste jednocilindricne masine, razlike su minimalne.
  13. Klasicna "Ja sam Rossi" sabanija... a posle ih gledamo u cituljama nazalost.
  14. Mi smo isli Na Tassos preko Bugarske, usli smo na maleni granicni prelaz "Strezimirovci" kod Vlasinskog jezera (tamo smo prenocili) a na tom granicnom prelazu guzva je skroz nepoznata rec, znaci nema cekanja, a i da bude cekanja, u debeloj hladovini si u sred sume, mada u oba prolaska smo bili jedino vozilo na granici Voznja kroz Bugarsku je skroz ok, prvih 40-ak km je malo losiji asfalt , a posle kad prodjes Sofiju i izidjes na magistralu onda je super, pandure smo mislim jednom videli u celoj BG, vinjeta ti netreba, samo cepaj, iako nismo isli na nahvaljenu putanju Bansko, nego na Kulata-u, meni je i ovaj predeo sasvim ok. Baza na Tassosu nam je bila Limenaria, nasli smo prilicno povoljan i dobar smestaj na ulazu u Limenariju, smestaj se zove "Laskarina rooms" ,ogromna plaza na 100m, pogled sa terase fantazija, Preporucujem ti da batalis Asprovaltu, na Tassosu imas gomilu lepih plaza i imas gde da se vozikas, svaki dan na drugu, ima sta da se istrazuje na ostrvu,a putevi su odlicni, krivinarenje uzivanje, Tassos nije previse velik, a ni mali, taman da mozes lepo da rasporedis, mi smo svaki dan isli na maticnu plazu blizu smestaja, a posle podne smo uzjasili magare i obilazili obliznje i one malo dalje plaze, najlepsa nam je "Paradise Beach" , obisli smo vecinu juzne i istocne strane ostrva, izvozao sam preko 250km samo po ostrvu za 8 dana koliko smo bili, i namerno nismo hteli sve obici, da nam ostane nesto i za sledeci put, posto planiramo opet ici, mozda ne ove godine, ali sigurno cu opet ici jer mene je ostrvo skroz osvojilo.
  15. Jel zna neko koliko kosta Panorama voznja zicarom na Torniku/Zlatiboru

    1. Gajo Sevojno

      Gajo Sevojno

      200-300 dinara, ali ako si sa motorom, mozes se popeti na vrh ima asvaltsa druge strane brda. Gore imas kafic odakle mozes da uzivas u pogledu

  16. Nije to nikakav problem, zameni se dotrajali semering i vozi misko, naravno pod predpostavkom da je stvarno to u pitanju
  17. Lepo ispade ovaj tvoj mini Bonneville samo mu stavi neke kutije/poklopce ispod sedista, ovako deluje malo prazno/mrsavo. A ja cu valjda jednog dana da pazarim Thunderbird Sport
  18. Ler bi trebalo da bude izmedju 1000/1500 obrtaja. A sto se tice rucke kocnice, koliko znam rucice bi trebalo da su iste do 1999​ godine, mozda je onaj noviji od 2000 pa nadalje drugaciji mada sumnjam, tebi su verovatno uvalili od ko zna cega Pogledaj ovde, http://www.motodelovi.com/webshop/search?search-motor-brand=Suzuki&search-motor-cc=500&search-motor-type=GS+500&search-category=84&search-motor-age-group=1988 pise da ima na lageru, ali moras nazvati i pitati, i obavezno navesti godiste motora
  19. Takozvani "Eliminator"
  20. Al si raskupusao Sablju, svaka cast
  21. Dobro nam dosao kolega Daj bre neke fotke, retka je to masina taj Skorpion
  22. kako me uzjebe kad debili nabiju mikrofon u auspuh, kao, da se bolje cuje, a u stvari se jos gore cuje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja