Sve Aktivnosti
- Prethodnih sat vremena
-
I ja sam to pročitao, treba nam račun pa da krenemo...
-
Polovina radosti vožnje motocikla je zvuk, koji daje posebnost, instiktivne, veze između čoveka i mašine.
-
Izvolte Sent from my 2201117PG using Tapatalk
-
Jeste tako, ali recimo ja ni za ovaj forum nisam znao, ni jedan model motora nisam znao, nemam dozvolu za motor... samo sam prolazio pored Barela u komšiluku ćesto, video jednom napomenu da Tricity 300 može da se vozi sa B kategorijom, video i da može učešće i 84 rate, a u fazi sam života kada su deca porasla i prestale su mi obaveze oko razvoženja na treninge i sličnih stvari, te mi se kupovina "motora" učinila kao "što da ne" . "Opravdanje" mi je bilo ispunjenje klinačke želje, a takođe lakši odlazak na posao kroz sve luđe gradske gužve, uključujući prednosti lakog parkiranja. Što se tiče misli o nekim putovanjima, jok, ni pomisao, meni je u nekom perifernom vidu bilo da sam na putevima viđao velike motore sa silnim koferima. Gradski deo je bio i ostao primaran. Onda sam probao ono kao do Avale, pa Kosmaj, Bukulja, Fruška gora... naleteo sam i na ovaj forum i počeo da čitam, zapamtio i prvih par nekih modela motora kako ze zovu i izgledaju, čitao neke putopise i neke druge teme... Posle godinu dana vožnje i sticanja pouzdanja, otvorila mi se prošle godine opcija da nedelju dana sebi nešto organizujem. Do CG, što da ne probam, sve sam puno puta prošao kolima, poznato mi je, osećam se "kao kod kuće" na celom putu, jedino kako ćemo motor i ja fizički izdržati i je li takav put uživanje ili mazohizam. Uživanje je bar sa 300 kubika, nisam baš siguran za ove koji idu sa 150, 125 ili 50, ali opet ovi sa litrašima možda misle i da je sa 300 katastrofa . Možda i jeste, ali ja za bolje za sada ne znam .
-
U pravu si, neobicno da nisu poredani od 1-7
-
I Morbideli je tu
-
Uplaćeno
-
Motociklista koji je pretučen na protestu: Kaciga mi je spasila život, ali čim popravim motor i zalečim povrede, vraćam se nazad - Vesti iz Srbije, regiona i sveta - N1 info https://share.google/9gkpJ9MYY6ZmZDepx Mozda da se otvori tema da malo skupimo pare za popravku motora?
-
Da nema braće markez u prvih 10 bi bio samo aldeger sa dukatijem..dobar znak
-
Odem da pazarimo Piaggio Beverly Tourer 400ccm za sestrića u PG. Ajd da ja probam kao iskusni bajker . Na jednom mestu gde je stovarište da okrenem, dole je šljunak. Ja prikočim zadnjom malo i odjednom blokira prednja, prokliza skroz, jedvah se izvadih da ne polomom skuter ljudima. Kad kočiš zadnjom koči jedan disk napred, kad kočiš prednjom koči drugi disk napred. Logike ima ali nije logično Polako sa skuterom
-
Tu pune budzet, nema veze sa bezbednoscu u saobracaju. Prekjuce se vracam sa Ade i kao svi 40, kako sam prosao tronozac i njih na stanici tako u zutu i pun gas...
- Today
-
Otislo ekspresnom brzinom kolegi @badzabajker, u zdravlju ga sluzio i puno navodio!
-
I Fokusa ST170 Sent from my ThinkPhone by motorola using Tapatalk
-
KTM i P. Espargaro su testirali na Balatonu i pripremili osnovna podešavanja (prenos i ostalo) za ostale KTM-iste.
-
Ako je motor već u Srbiji, a nema tablicu ili je istekla, taj motor je već u carinskom prekršaju. To znači da ne smeš da ga pomeraš niti prevoziš bilo u kombiju ili prikolici, jer ako te policija zaustavi i traži papire zapleniće ti i motocikl i vozilo na/u kom je motocikl (ne pitaj kako znam). Motor najmanje moraš da pomeriš do granice kako bi napravio ulazni papir da bi mogao da ga ocariniš ili da nađeš špeditera koji ima vezu na granici da ti završi ulazni papir i da ti odradi carinjenje. Kad ti ocarini motor, možeš lakše da dišeš, jer ti onda ostaje AMSS da pregledaju motor i izdaju homologaciju ili kako god da nazivaju to što rade. Tu ti uglavnom traže da je motor u skoro originalnom stanju i proveravaju brojeve. U mom slučaju se dogodilo da je jedan motor izašao iz fabrike ograničen na A2, a i ako je regularno skinuta blokada preko u inostranstvu, nisam mogao da dobijem AMSS uverenje jer je bilo potrebno da izmerim snagu, odradim "deblokadu" (koja je već odrađena), zatim da idem ponovo na valjke da se izmeri snaga (koja ne sme da odstupa puno od fabričke snage) i onda da idem ponovo u AMSS. Iskreno, čim vidim neki oglas da je "motor 100% legalan stranac sa papirima" samo zatvorim oglas. Lakše ti je da sam uvezeš motor od preko, nego da se cimaš i rizikuješ sa strancem koji je već u Srbiji, manji ti je rizik da nešto pođe po zlu.
-
-
E, JBG kad kasn vidim oglas... Badzo, dam ti 200e ako mi odgovara velicina
-
Bravo P. Espargaro
-
Sad prosao tuda, jos su tu, zaustavljaju sve zivo. OPREZ!
-
Drugar i ja nedavno kupili neke leševe 1982. godište. Sve regularno prošlo, carina, uvoz, amss. Da li se isplati? Zavisi koliko je motor, koliko su troškovi, itd. @Skittles ima brojeve telefona
-
Meni se desilo par puta, posle prvog su mi resetovali dct u Delti, jos sam u garanciji, spremam se da trazim nov prekidac. Rekli su mi da snimim kad se desi. Jesam. Uspevao sam sa pritiskanjem prekidaca vise puta ali ne i poslednji put. Tacno je do njega.
-
Ojasni širem auditorijumu šta je "intermitenca",kako se meri i na koju radnu amperažu se odnosi da shvate o čemu pričaš. Ovako to deluje samo kao jedan fensi podatak.
-
Ili pravi kabel.On uvek resi sve...Pa i sad.
-
Jbt Badza je maneken ,ode jasha ko keks.
-
@SrdjanRadivojev @Skandi sad sam se čuo sa Lazarom i ok je da se priključe i vozači drugih marki , a ima i mesta u kampu. Samo razmislite do ponedeljka da li kampujete ili ne, da bi znali brojno stanje. Hvala i vidimo se!
-
Aktuelne Teme
-