Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gtr 1400 iskustva

Recommended Posts

  • Drug član, 1998 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer, Kawasaki Versys 1000 SE GT

Ja krajem septembra platio skidanje točkova, zamenu guma i ventila (moji) i balansiranje 5200,00 dinara (KEDI NS).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1004 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

Idi, bre, pa vi se drogirate u Beogradu. Skoro pa da sednes na motor, provozas se do Vranja i ustedis tamo na zameni gume.

 

Sto toliko? Kardan im tezak za rad? Nemaju dizalicu za 400kg?

Promenio član grafigo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Elem ..

Sve radi ...

Mozda je upalo neko trunje u onaj mali otvor , i nije mogao da meri ..sad kako ga je skidao , vracao - radi.

I stari ljudi sto kazu je istina !!

 

Kad pozelis novi motor , kupi nove gume i imaces nov motor !

Amin !

 

IMG20260502181254.jpg

 

IMG20260502181931.jpg[/url

]

 

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Decko koji me napinjao - kupio je motor.

Tako daaaaa , nemam vise kupca...

Nece niko ceka debila dok se smisli oce kaki nece kaki...

I dalje moz se razgovaramo o modelima , samo sad kupovina mozda potraje dok/AKO se proda GTR.

 

Veliko sranje sto medju zapracenim oglasima mi stoje samo dva RT-a , a izbegao bih ako je moguce

 

Veliko sranje je sto je sport turing kategorija iscezla . 

 

Tuzno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 3335 postova
  • Lokacija: Beograd, Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125, Scarabeo 400i, Kawa ER5, trenutno Honda CBF 600 SA
Pre 12 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

Tako daaaaa , nemam vise kupca...

Jesam li ti govorio, prodaj, menjaj, ako ne odgovara kupi drugi GTR ... :grr:

Više se ja nerviram... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Ma opusteno... Ja sam lagan...

Znao sam ja kad sam uzimao GTR da ce promena motora biti pakao , jer je ovaj bajk ozbiljan standard i sve je uglavnom downgrade posle njega...

Samo , nisam ubacio u matematiku nestanak sport-turing kategorije....i to je ono sto je kanal ..

Uglavnom, ne odustajem ...

Dva modela - dva modela .. sta sad

Ninja 1100sx

Suzana 1000 gt

 

 

Ovaj mi zapao za oko, novog bih uzeo kod Culeta , i to ovu varijantu pod 3 , performance-turer ... 

 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Inace , novi motori su bukvalno "igracke" posle ovog mog bajice...

Vidi ovo..

 

Screenshot-2026-05-05-12-11-45-59-da6181

 

Screenshot-2026-05-05-12-12-11-23-99c048

 

Screenshot-2026-05-05-12-13-03-63-da6181[

 

 

Ova riba na sx-u , da ima malo vece sise , ode nazad...

 

Izmedju mene i moje zene razmak pola metra , moz da prostre peskir i da doruckuje izmedju nas 

 

Promenio član Darko Mihajlovic
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Zadar
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Nema ni volju ni želju mijenjati motor. 

Dok bude dijelova i love ja ću ga popravljati.

Ne mogu ga prodati za neku lovu i veća je šansa da će na kraju završiti na zidu u garaži nego da ga dam za cijenu nekog A1 motora.

Gledao sam neko vrijeme, ali nisam našao ništa u toj kategoriji. Mrtva kategorija motora 🙁.

Pošto smo gospođa i ja malo veće zapremine 😅. Nisam našao neko vozilo gdje može odspavati u miru 😂.

Osim toga tek se razradio (150,000 km), a i proslavio sam mu 18. rođendan nedavno. 🥳

Pozdrav.

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1004 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

SX je za mlade parove koji se jos uvek rade na strast, a GTR je za supruznike gde ta prisnost nije osnov veze.  😇

I na Versys-u mesta koliko hoces. Zena hoce da mi okaci nesto na ledjima oko vrata i da onda postavi tablet tu kako bi mogla serije da gleda.

  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
Pre 2 sati, grafigo je napisao:

SX je za mlade parove koji se jos uvek rade na strast, a GTR je za supruznike gde ta prisnost nije osnov veze.  😇

I na Versys-u mesta koliko hoces. Zena hoce da mi okaci nesto na ledjima oko vrata i da onda postavi tablet tu kako bi mogla serije da gleda.

sinoc bas sa stefanom pricamo o versysu...

ja sam ubedjen da mi je to visok motor , poput tracera , i tih tako , on ubedjen da mi je ok...

ne znam , evo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1998 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer, Kawasaki Versys 1000 SE GT

Dare, Versys ima opciju nižeg sedišta za par cm. Kada sam uzeo ovaj novi učinilo mi se da je sedište niže, onako na oko. Pronađem posle na Netu da može da se naruči. Nedavno, kada sam pravio pauzu u Valjevu Ivan @grafigo je seo na moj motor i potvrdio je da je sedište niže nego kod njega. 

Evo, našao sam OEM: "Kawasaki Ergo-Fit Low Seat (999941578): Reduces height by 20mm and is narrower, aiding comfort with built-in gel padding." 

Promenio član DraganNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Da da....sad malo gledam te versyse...

Ozbiljan je to moped , nema greske....

Da li iko ima ralicu na versysu ? Postoji li opcija da se kupi ?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
pre 2 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Lud čovek. 

Sto ?!

Pa ovde je upgrade , motor star 9 god , vs motor nov , 2026 

🤔

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Evo prvog , da kazem , problemcica , sa kawom , posle 4 god kod mene.

Juce ujutru primetim da mi vlazi sisica za ispustanje vazduha na kvacilu... 

To je bukvalno mikro curenje , ali vlazi . 

Pitanjce moje je , s obzirom da sam proverio i sraf je stegnut kako treba , dakle nije labav. 

Da li su te sisice univerzalne , ili idu bas za model i motor ? 

Da probam odatle , da stavim novu sisicu pa da vidim sta ce biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3894 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 1000 Kiklop aka Belka, Sym ST200 aka Robb

Pogledaj na mcnsl part. No. 

Naručivao sam prošle godine drugaru za tdm jer su mu ukrali ispred zgrade (ili je neko pokušao da ga ubije). 

Bilo je samo OE yamaha, i nije skupa, tipa 700-800din, ali se čekala 10ak dana.. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
pre 10 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Pogledaj na mcnsl part. No. 

Naručivao sam prošle godine drugaru za tdm jer su mu ukrali ispred zgrade (ili je neko pokušao da ga ubije). 

Bilo je samo OE yamaha, i nije skupa, tipa 700-800din, ali se čekala 10ak dana.. 

I za moj je 11 dolara , ali ne znam moze li se naruci odavle ?

 

Screenshot-2026-05-28-20-36-23-09-e44242

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
pre 21 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Pogledaj na mcnsl part. No. 

Naručivao sam prošle godine drugaru za tdm jer su mu ukrali ispred zgrade (ili je neko pokušao da ga ubije). 

Bilo je samo OE yamaha, i nije skupa, tipa 700-800din, ali se čekala 10ak dana.. 

Zapravo je shiping skuplji od dela , sto i nije neki problem...

Ostaje pitanje , ima li smisla da se ovo pojebe ili moze problem da bude i negde drugde ?

Sta kaze struka ?

@abarth_maniac @Satelis @djunta

 

Screenshot-2026-05-28-22-54-43-67-e44242

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2926 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S 1999, SV650S 2000, Simson SR50, Cagiva Mito 125, Simson S51, Tomos Automatic A3SL, A3...
Pre 3 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

Evo prvog , da kazem , problemcica , sa kawom , posle 4 god kod mene.

Juce ujutru primetim da mi vlazi sisica za ispustanje vazduha na kvacilu... 

To je bukvalno mikro curenje , ali vlazi . 

Pitanjce moje je , s obzirom da sam proverio i sraf je stegnut kako treba , dakle nije labav. 

Da li su te sisice univerzalne , ili idu bas za model i motor ? 

Da probam odatle , da stavim novu sisicu pa da vidim sta ce biti

Ma univerzalne. Ima jedno 4 vrste.

Treba proveriti da li je sediste gde naleze konus sisice OK, ali resivo je laganica.

Za pocetak:

Otpusti, zategni, operi vodom i vidi da li ce da pusta.

Ako nije reseno, javi se telefonom da to resimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

 

Vec probao , skinuo sisku , obrisao krpom , navoj ocistio vodom, doduse nisam onaj konus nesto puno drljao... Vratio ( al nisam ozracio posle vracanja siske ) ... Nije vise curelo , ali sam dobio dobar free play na rucici... 

Posle toga ozracio, rucica opet tvrda i normalna , ali vlazenje se vratilo ... :(

( Verovatno zbog pritiska )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9817 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Hebe te zaptivanje. 

Vidi kakav je konus unutra i probaj novu niplu. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja