Jump to content

Moto Zajednica

Nasi ljubimci (slike motora)

Recommended Posts

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Bio je skroz prašnjav… samo sam ga ošpricao crevom i osušio… sutra je ovde neradan dan i ide detaljno čišćenje

Promenio član bobangsxr
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6354 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

U doba dok sam aktivnije učestvovao u moto priči, viđao sam svašta...pa i to da ovaj model ima problema sa originalnim (mislim da je marke Sachs) zadnjim amortizerom...i to posle jako malo pređenih kilometara. Pošto je prilično očigledno da je ova sprava više mirovala nego što je vožena, a eventualno i dalje ima na sebi original amortizer...to može da bude problem. Iskreno, bez da te plašim, možda sam pod tim utiskom....na fotografiji deluje da je zadnji kraj motora nekako čudno nisko. Može da bude do podešavanja ili da je do ugla u trenutku slikanja....svakako, to je nešto na šta bi trebalo da obratiš pažnju. Budi dobar prema njoj, ne da je i dalje samo čuvaš i glancaš...već joj daj šta traži...i vratiće ti. Aprilija ume da omaši, ali i da napravi vrhunski motocikl. Ovaj, mislim, da pripada ovoj drugoj grupi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

@pronto izgleda samo tako na slici da je zadnji kraj nisko… motor je tehnicki top stanje, bio je kod Bokilica na servis, izkontrolisano je i  sve sto je trebalo zamenjeno je…falco je dobar motor i ja sam zadovoljan sa njim, u mom vlasništvu je 8 godina, vidim da mi vise ne prija ta pozicija sedenja ali ne mogu da ga zapostavim kad ga već posedujem, moram malo i njemu da ukažem postovanje:)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1891 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
pre 16 minuta, icecool je napisao:

Moj novi ljubimac.Izgleda šašavo, ali moja leđa više ne bole.

 

IMG_20230605_084427.thumb.jpg.e39933e44adb17cac5e271be8d845828.jpg

Eeee,ovako se prave motori.Ima svega,i čelika i plastike i točkova i guma, cilindara kolko hoćeš,retrovizora,vizira sedišta.A ne kao sad,ukrste dve cevke,po parče plastike i opale 10 000e cenu.

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Sweden
  • Motocikl: Yamaha Bolt

Novi sam ali nikako nmg da postavim temu i predstavim motor. Stalno trazi naslov i 5x sam izmenio i nece. "Neophodno" stalno pise. 

Ovo je moja Yamaha Bolt 950, 2014god sa 1300km predjenih. 

Screenshot_20230607_135737_Gallery.jpg

Screenshot_20230607_135702_Gallery.jpg

Screenshot_20230607_135743_Gallery.jpg

Screenshot_20230607_135907_Gallery.jpg

Screenshot_20230607_135825_Gallery.jpg

Promenio član GjSbiker
  • Sviđa mi se 24

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 GT, Super Soco TC

@GjSbiker Prelep motor! 

 

Možemo diskutovati i porediti performanse, položaj sedenja, upravljivost u gradskoj sredini, vozne karakteristike i krivine...

Ipak, meni je glavna karakteristika ove klase motora - lepota. Jednostavno su cool. :)

 

Na ulici moraš da se okreneš za njima, onako kako bi se okrenuo za prelepom ženom... iako možda nećeš da je ženiš, i ne zna da kuva, i neće da se vezuje, i pomalo je luda i hirovita :rolleyes:... ali eto pleni izgledom. 

 

Promenio član MrD
  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja