Jump to content

Moto Zajednica

Honda CrossTourer

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad

Moj drug vozi BMW K1200 a visok je 204cm i tezak oko 150-60kg, sve smo gledali kada je kupovao i na kraju se ispostavilo da svi veliki motori ustvari i nisu toliko veliki, sedne covek od 170 i izgleda kao gromada..

 

Na Caponordu nije covek mogao da salta koliko su mu skupljene noge, nosi cipele 50.

 

Motori za tolike ljude nisu jos napravljeni, los je primer dao Velimlje, evo ja vozim r-a a visok sam 190/90, neko bi rekao previsok za taj tip motora..

 

Meni bi recimo legla Multistrada..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

... los je primer dao Velimlje, evo ja vozim r-a a visok sam 190/90, neko bi rekao previsok za taj tip motora..

 

 

ne radi se samo o tome kako izgledam na R-u , vec kako se osecamo moja bolja polovina , moja kicma i ja ....

 

da mi je samo do izgleda , rekoh vec , NIKAD nebi kupio nijedan od ovih motora , pa ni GS , vec bi lomio kicmu na nekom R-u 1zvizduk.gif

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

I kad se vec javljam ... nasao sam original post tog Holandeza od 2 metra i kusur ...

 

rekao je da nema slike na GS-u jer jos nije izgubio sav respekt prema sebi , pa mu ne pada na pamet ni da sedne na GS-a

 

1neznam.gif

 

samo da ne bude da namerno nisam napisao ...0namigivanje.gif

 

covek principielan , sta da mu radimo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

I kad se vec javljam ... nasao sam original post tog Holandeza od 2 metra i kusur ...

 

rekao je da nema slike na GS-u jer jos nije izgubio sav respekt prema sebi , pa mu ne pada na pamet ni da sedne na GS-a

 

1neznam.gif

 

samo da ne bude da namerno nisam napisao ...0namigivanje.gif

 

covek principielan , sta da mu radimo ...

 

Vjerujem da je tako nesto napisao. Sta selo kaze je najsvetija stvar u holandeza, a selo (uglavnom siromasna raja) kaze da GS-a voze skorojevici, tj. motoskorojevici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

I kad se vec javljam ... nasao sam original post tog Holandeza od 2 metra i kusur ...

rekao je da nema slike na GS-u jer jos nije izgubio sav respekt prema sebi , pa mu ne pada na pamet ni da sedne na GS-a

1neznam.gif

samo da ne bude da namerno nisam napisao ...0namigivanje.gif

covek principielan , sta da mu radimo ...

Vjerujem da je tako nesto napisao. Sta selo kaze je najsvetija stvar u holandeza, a selo (uglavnom siromasna raja) kaze da GS-a voze skorojevici, tj. motoskorojevici.

 

I onda nama smeta ova nasa sredina... primitivnih i zavidnih ljudi ima svuda, samo sto se neki bolje foliraju.

 

Nego, da ne skrecem sa teme, CrossRunner sam video uzivo i vrlo je mali... spram mojih gabarita, nadam sa da ovog CrossTurer-a nisu takodje pravili po gabaritima stanovnika dalekog Istoka, obzirom da su tamo premestili fabrike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Pozdrav svim ljubiteljima Honde (a i onima koji vise vole BMW). Evo ovako, kao sto napisah u nekoj od tema kad sam isao u Madjarsku da radim servis na moja dva motora(http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86848-vienna-gyor-hungary-sa-dva-motora-na-prikolici/page__p__1393927__hl__vienna+__fromsearch__1#entry1393927), imao sam priliku da odvozam sat vremena test voznje bas na ovom bajku. To je bilo u oktobru prosle godine.

 

Sobzirom da do tada nisam imao mnogo iskustva sa velikim masinama, ono sto sam odmah primetio je da se na njemu sedi kao na kamili, sto ce reci da visokim ljudima poput mene (203) vise od ovoga ne treba. Stvarno sjajna pozicija, sve na dohvat ruke, noge, pogleda...

Motor kao motor, tek sad mogu da ocenim posto sam malo vise vozio mog TA 700. Razlika je drasticna u svakom pogledu. Prvo vibracije, kojih uopste nema, motor u leru radi jako tiho naspram ovog mog traktora (koji je isto maltene nov). Druga stvar, sest brzina naspram mojih pet bitno menja stvari na otvorenom putu. Jako korisna stvar... Uskoro cu imati priliku da testiram isti motor sa nekim mocnim poluatomatskim menjacem, nesto tipa DSG na VW. Drugacije se zove, ne mogu sad da trazim...

 

Sve u svemu, sigurna konkurencija GS-u. U svakom slucaju za mene prava dobitna kombinacija. Moglo bi se reci Honda GS, mislim bez uvrede, ali motor je skoro preslikan GS, a to je upravo ono sto mi je trebalo. Cekam dve godine da im padne cena i pazarim, a do tada mogu da balavim na probnim voznjama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Moj drug vozi BMW K1200 a visok je 204cm i tezak oko 150-60kg, sve smo gledali kada je kupovao i na kraju se ispostavilo da svi veliki motori ustvari i nisu toliko veliki, sedne covek od 170 i izgleda kao gromada..

 

Motori za tolike ljude nisu jos napravljeni, los je primer dao Velimlje, evo ja vozim r-a a visok sam 190/90, neko bi rekao previsok za taj tip motora..

 

Ovde u Austriji postoji u zakonu stvaka da ako si visok preko dva metra ne mozes da dobijes lekarsko uverenje za polaganje, vec te salju na neku komisju koja odlucuje o svakom slucaju ponaosob. Licno sam to iskusio, posto doktorka koja je radila pregled nije htela da smuva taj jedan cm preko, a ja posto nisam znao za stavku u zakonu hteo da se isprsim (kao baja vidi koliki sam ...). Sve u svemu, prosao sam komisiju, ali sam se i spremio da na merenju budem malo nizi :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Vjerujem da je tako nesto napisao. Sta selo kaze je najsvetija stvar u holandeza, a selo (uglavnom siromasna raja) kaze da GS-a voze skorojevici, tj. motoskorojevici.

Svako ima svoje razloge ali vecina vlasnika bmw motora koje znam imaju vise novca nego volje da ih voze.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja