Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ajd moze i filter ili nesto jos potrosno, ako postoji.

 

Ne bih da mi sipaju neko skrnavo ulje i uvale neke krsh svecice, a svoje sam ionako skoro zamenio, pa ne moram da razmisljam o njima par hiljada.

 

U svakom slucaju rekao bih da je sasvim korektna cena za ono sto rade i menjaju na servisu.

 

@ Forrest

Lakse malo sa postovima o gochu, jos cu i ja da se prijavim do kraja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ajde, Blackbite, uz mene neces biti najneopremljeniji sigurno!  ;)

Ti bar imas lanac i kocnice. Plocice su mi izlizane do kraja, i gule po disku i greje se disk dosta.

Posle malo vece kilometraze prednja se pregreje i skoro da je i nemam, pa uglavnom vozim po lokalu samo. Ma i ne vozim ga skoro, cepam skuter uglavnom jbg.

Ma da zanemarimo i to, pitanje koliko cu imati vremena. Radi se gradi se, garaza morala da bude gotova do zime itd., a mozda ocekujem i rodbinu za vikend, pa i da nema posla ne bi bilo lepo da zbrisem.

 

Oprema nije problem, dovijam se ja na razne nacine. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Uf, ode nam tema na stranicu 2! :D

 

Danas sam zvao druga Forresta da ga pitam za cene nekih proizvoda iz radnje ali se nije javljao... :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Uf, ode nam tema na stranicu 2! :D

 

Danas sam zvao druga Forresta da ga pitam za cene nekih proizvoda iz radnje ali se nije javljao... :-\

Mislim da znam razlog ;)

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=25382.0

Blackbite, potpuno si u pravu,to je bio razlog! Video sam propusten poziv, i bas komentarisao sa Dzaxom ja mislim, da je od nekog od vas drugara iz Pazove.Cak am i pozvao broj, ali se nije niko javio.Sorry! Danas su neki casno branili boje kineske cetvrti ( ako se ne varam ,bilo nas je 5,Tomerc,R.I.P.,Dzax, NikolaCruss, i moja mala malenkost). Bilo je xtra,idem da crkavam, pa sutra (danas) vise detalja koga zanima, pratite na temi http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=25382.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad naculite usi, hvalim kineski motor:

 

svecano d aobznanim, moje kinesko chedo je bez ikakvog napora ili ne daj boze problema, odvezlo mene i moju dragu na goch, sasvim korektno, uzivali smo u svakom kilometru, isao je ko zmaj! Ok, slozili smo se d anam treba nesto vece u svakom smislu za putovanja, ali ej maleni full odradio posao!!!! Citajte temu goch i bice vam jasno! Ljudi, ne mogu d averujem da cu ovo napisati, ali: LET THERE BI A BROTERHOOD!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Podgorica

Svaka cast braci kinezima!!

 

...koji brane interese ne male kineske zajednice na putu evroatlaskih integracija i trt-mrt i tandara-mandara...

Bez sale momci, svaka cast. Iskreno i od sveg srca vam zavidim na dozivljaju, jer je to jedino sto i mogu da uradim sa ovog mjesta. Ja se jos koprcam i idem motorom na posao, ali to je samo 20 km (u oba pravca naravno, i ujutru je hladno naravno, i djeca su mi slomila vizir naravno, i "odavno se nismo isplakali tako" ko jutros naravno).

Jos jednom, SVAKA CAST...

 

PS:Blackbite, znam da si se nasikirao zbog mene, ali da ti skinem teret sa vrata, nasao sam u Budvi isti motor i uslikao naljepnicu. Hvala u svakom slucaju...

 

PPS: Jeste li primjetili da je Forrest na svakoj drugoj slici, bez obzira ko je slikao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Svaka cast ljudovi! :) Nadam se da ste se proveli i za nas koji nismo bili :)

 

Forreste, nazvacu te danas/sutra da te pitam za neke cene kod vas u radnji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ma "kinezi" su se drzali "muski" po dosta dugoj i veoma cesto "ostroj" uzbrdici.

Drago mi je da je Nikolina zena odusevljena dugom voznjom u grupi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

PS:Blackbite, znam da si se nasikirao zbog mene, ali da ti skinem teret sa vrata, nasao sam u Budvi isti motor i uslikao naljepnicu. Hvala u svakom slucaju...

Super sto si se snasao, sad ne moras da me cekas. Nije da nisam vidjao motor, ali je sve uvece, a telefonom po mraku ne bi bile zadovoljavajuce fotografije.

 

PPS: Jeste li primjetili da je Forrest na svakoj drugoj slici, bez obzira ko je slikao?

Mozda zato sto je bilo dva Chelenger-a? ;)

 

Lepa voznjica, uz zakljucak da je Nidza ubuduce jebo jeza . :D

Ovo za Nidzu pisem iz iskustva, jednom kad je provozas postane sastavni deo zadnjeg sedista ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Da se i ja pohvalim :)

Krenuo sam sa 15 km na satu dosao sa 502km

Malo li je 487 km za dan??

I to sa 1600 dinara.

Ma kinezi su keva ;D

Pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Iskreno, izb egavao sam da povedem zenu na ovakva putovanja, jer sam se plasio da cu da zaostajem, da gisim voznju i sve... Medjutim, verujt emi na rec, nema ama nikakve razlike u snazi u odnosu na samostalnu voznju, pogotovu sto sam mu vece pre polaska stavio amortizere na najtvrdji mod, stoga se ponasao vrelo upravljivo. Drugo, pritisnut nasom zajednickom tezinom, nekako se cak i stabilnije ponasao. Prezadovoljan sam, nisam zaostajao uopste, uzbrdice me nisu opterecivale, tako da bih se sada zapautio u dvoje s njim gde bih i sam, znaci svuda!  ;D ;D Jedino, zena mi kaze, nije bas da se ubija suvozacka pozicija od udobnosti, 200 km, ukocila se prilicno, malo ono sedistance, pa jos fuzasteri visoko postavljeni... Sad me napada da uzmem veci putni motor cim budemo mogli da priustimo, nesto tipa TDM, transalp i slicno... Videcemo... Verovatno cu ga na prolece prodati pa videti da uzmem nesto vece, jer i meni se oce...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja