Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Cestitam komso,gde si polagao?

I na cemu?

 

U Semafor-u, na Qingqi QM 125-10V.

 

 

Najnovije vesti iz Qingqi motorcycle centra su sledece:

 

Totalna rasprodaja lagera 2008. god, veliki izbor kaciga i celokupne moto opreme, mogućnost kupovine na rate bez posredovanja banaka, mogućnost dostave na kućnu adresu, postoji mogućnost slanja kaciga pouzećem, plaćanje je isključivo u dinarima po prodajnom kursu Eurobanke EFG

 

Qingqi motorcycle center je ovlašćeni servis za Suzuki motore.

 

Preuzeto sa www.qingqi.co.yu, koga zanimaju modeli i cene moze da poseti sajt.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Cestitam komso,gde si polagao?

I na cemu?

 

U Semafor-u, na Qingqi QM 125-10V.

 

 

Najnovije vesti iz Qingqi motorcycle centra su sledece:

 

Totalna rasprodaja lagera 2008. god, veliki izbor kaciga i celokupne moto opreme, mogućnost kupovine na rate bez posredovanja banaka, mogućnost dostave na kućnu adresu, postoji mogućnost slanja kaciga pouzećem, plaćanje je isključivo u dinarima po prodajnom kursu Eurobanke EFG

 

Qingqi motorcycle center je ovlašćeni servis za Suzuki motore.

 

Preuzeto sa www.qingqi.co.yu, koga zanimaju modeli i cene moze da poseti sajt.

 

 

Pa od moto opreme imaju samo kacige ili ja neznam da koristim ovo sokoćalo. :D ??? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

R.I.P ovaj tvoj link za prodavnicu uopste neradi.Black sad jos u supu da udare pecat i voooozi misko. ;D

 

Izvinjavam se za link još nije završen pa zato neradi, jbg. Trebalo bi uskoro da proradi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@R.I.P & Skols

 

R.I.P je hteo reci da nista osim kaciga nije video. Nije niko.

Mozda imaju neku opremu u samoj prodavnici, a da se ne nalazi na linku. (sto me ne bi cudilo, jer ne update-uju sajt redovno, koliko sam primetio)

Predstavnistvo nisam posecivao tako da nebih znao nista konkretnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nego drugari, ne znam da li da se hvalim, ili da se zalim (ustvari, da li da placem, ili da se smejem)

Evo ovako, nas drug Saxi isao u Vienu kod Becha, pa se drugarski ponudio da donese nesto iz Louis-a ( jos jednom hvala Saxi)

Ja naucio da vise nikad ne narucujem nesto iz kataloga, dok ne vidim uzivo! E sad, sta je tu je, nisam mogao da odolim, i palo je malo grunfovanje.Radi se o retrovizorima ( smesni su u p.m.),koji su u katalogu izgledali super, a uzivo kao igracka, i zadnjem stop svetlu ( ledaljke),koje je jos i super, u odnosu na ret.

Evo malo slicica, pa prosudite sami.Komentari dobrodosli.Ko se bude smejao retrovizorima, ima da bude kaznjen  :-[, zna se kako  :D :D

 

 

post-3264-12879008741128_thumb.jpg

post-3264-12879008742314_thumb.jpg

post-3264-12879008743412_thumb.jpg

post-3264-12879008744855_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

I meni je stopaljka skroz OK. Mali su retrovizori... mada je i volim male(ali ne bas ovakve ;D) a ne one ko skinute sa FAP-a koje ima i gaji jedan nas drugar ::):D :D A nemoz' ga ubediti da su ruuuuzni do zla boga! :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

@forrest

shtopaljke su sasvim ok , ali  :D :D brate , retrovozori su..jbg dobri su :D :D :D

za poravljanje sminke....brate pa nam vec trebaju oni od FAP-a, a ne... :D :D

bice dobri junioru za biciklo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Auuuuuuuu, pa nisi gledao dimenzije. Zato sam ja i narucio one fapovske jer su svi neki malecki.

 

Mene su dobri retrovizori spasli od potencijalnog udara od pozadi na semaforu, tako sto sam uocio na vreme i dao gas da pobegnem ovom iza sto se zaleteo. Takodje sam se malo pogurao sa autom zbog loseg retrovizora, a Wolflord neka se smeje koliko hoce. Da se on pita retrovizori bi mogli i da se skinu, jer ih ionako slabo koristi. Pratio sam ga 10-15km jednom prilikom pre nego sto je primetio da sam iza njega.

To me malo zabrinjava, moram priznati, a iz licnog iskustva dozivljavam ih kao neophodno pomagalo za bezbednu voznju. I sam sam se nadao da su malo lepsi nego sto su ispali, ali mi se ne guli asfalt zbog lepih retrovizora koji ne obavljaju, ili lose obavljaju svoju ulogu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

ma znam , jbg, na slici su izgledali normalno, kad ne pisu dimenzije

ne smem ni da ih pokazem junioru, razbio bi me od zajebavanja  ;D

Pisu dimenzije za sve retrovizore, samo zajebancija pronaci i ukapirati sta je svaba hteo da kaze.

 

Mislim da bi izgledali opasno na kartingu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

ma stavicu nazad stare za sad, samo da probam ove!

a jel nije stopaljka malo ko chir na bulji? Jbg, morao sam za sad ovako, stopaljku na stopaljku, branik ima veliko udubljenje, nije se moglo "direktno"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Ma, shalio sam se brate, lepi jesu,ali jbs lepotu kad (kao shto Blackbite kaze) ne obavljaju funlkciju za shta su namenjeni ;). nema veze  forrest , naci cesh ti vec neshto bolje...ja bi ti preporuchio neke,ali bojim se da ti nece odgovarati...zato ne pitaj nishta vec odaberi neke bolje,ali pogledaj malo i dimenzije....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pitanje za vlasnike " Kineza " ?

  Kineski motori mi deluju da kazem zanimljivo. Pre nekih godinu ipo dana sam malo provozao Qinqli Viustu od valjda 125 il 150 ccm .  Nije mi se bas dopalo sto se motor tako male kubikaze vrti oko 9000 obrtaja u minuti, a ja idem nekih 80 - 90 km/h .  Moje pitanje je sledece :  Kojom brzinom vozite svoje motore kad podjete na neki duzi put  ( 100 - 200 km ) i natovareni ste  ( sator, vreca i; imate saputnika ), kako ste zadovoljni agregatima, dal su izdrzljivi, sta se najcesce kvari i sl ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma, shalio sam se brate, lepi jesu,ali jbs lepotu kad (kao shto Blackbite kaze) ne obavljaju funlkciju za shta su namenjeni ;). nema veze  forrest , naci cesh ti vec neshto bolje...ja bi ti preporuchio neke,ali bojim se da ti nece odgovarati...zato ne pitaj nishta vec odaberi neke bolje,ali pogledaj malo i dimenzije....

Provozao sam se, katastrofa, nista se ne vidi, cak ni ne mogu da se podese kako treba.Vraceni strari, slobodno preporuci druze

  Pitanje za vlasnike " Kineza " ?

   Kineski motori mi deluju da kazem zanimljivo. Pre nekih godinu ipo dana sam malo provozao Qinqli Viustu od valjda 125 il 150 ccm .  Nije mi se bas dopalo sto se motor tako male kubikaze vrti oko 9000 obrtaja u minuti, a ja idem nekih 80 - 90 km/h .  Moje pitanje je sledece :  Kojom brzinom vozite svoje motore kad podjete na neki duzi put  ( 100 - 200 km ) i natovareni ste  ( sator, vreca i; imate saputnika ), kako ste zadovoljni agregatima, dal su izdrzljivi, sta se najcesce kvari i sl ?

zavisi da li ides sam, ili u grupi, autoputem, ili ne.Meni je najlepsa voznja 70-90 , ako se zuri onda oko 100-110. Sve preko toga nije prijatna voznja na ovom tipu motora, bez obzira na kubikazu.Sto se tereta tice, ne oseca ga! Sa saputnikom nisam isao van grada, u gradu ga ne oseca.To su neka moja iskustva do sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

opet bih ja koju o onim retrovizorima  :D

znaci, ja mogu da razumem da postoji budala koja kupi tako nesto ( gledam je svako jutro u ogledalu), ali ne mogu da shvatim da postoji budala koja tako nesto smisli, a pogotovu budala koja odobri da se takvo nesto proizvede!  :o :o

Necu vise , majke mi!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Што се каже, "О укусима се не расправља", али овде је једино дискутабилно њихова употребљивост. Форесте, има врат да ушинеш осврћући се у вожњи.

 

А ово ЛЕД чудо је ОК, само види можеш ли да скинеш црвену "фластику" старог штопа, искројиш лимену плочицу одговарајућих димензија (коју хромираш или офарбаш у црно), намонтираш је, па на њу нову штопаљку. Простијег решења, осим овог трнутног не видим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

 

Pa od moto opreme imaju samo kacige ili ja neznam da koristim ovo sokoćalo. :D ??? ;D

 

Imas i opremu za servisere-dizalica sa slikom i police-bez slike :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

A gde su ti retrovizori? Ja ih na fotkama nigde ne videh ;D ;D ;D ;D

 

Ma stavi stare, a nabudzi i ove nove iznad, steta da se bace. Ako ne vratis stare retrovizore, vecito ces u voznjama biti poslednji, niko nece hteti da vozi iza tebe ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja